Forum Kobiet w Konstancinie

0
3229
źródło: https://www.facebook.com/fundacjastrefadzialania/?

W dniach 22 i 23 listopada w KDK w willi „Hugonówka”, odbyło się III Konstancińskie Forum Kobiet, którego organizatorem była Fundacja Inicjatyw Społecznych ”Strefa Działania”, Partnerem Konstanciński Dom Kultury, a honorowy patronat nad Wydarzeniem objął Burmistrz Gminy Konstancin – Jeziorna oraz Starosta Powiatu Piaseczyńskiego.

Konstancińskie Forum Kobiet to wydarzenie, które zrzesza i integruje środowiska kobiece. Uczestniczki, które pojawiły się na Forum to zróżnicowana grupa kobiet, od bizneswoman, przez pracownice różnych instytucji i korporacji, freelancerki, poszukiwaczki swojej drogi, jak również kobiety będące na zakręcie życiowym, potrzebujące bodźca by przerwać impas życiowy. 

Edward Miszczak i Katarzyna Grewińska – Główny organizator i Prezes Fundacji „Strefa Działania”
Prof. nadzw. dr hab. Mirosław Grewiński i uczestniczki Konstancińskiego Forum Kobiet

Podczas wydarzenia odbyło się wiele interesujących prelekcji i warsztatów o tematyce: przedsiębiorczości, odpowiedzialności w biznesie, a także kobiecej siły i piękna. Forum promowało postawy kobiet przedsiębiorczych, kreatywnych, otwartych, energicznych i odpowiedzialnych, którym na sercu leży dobro środowiska lokalnego oraz szeroko rozumiana etyka w biznesie.

Pierwszego dnia, w sali kinowej odbywały się prelekcje, otwarte dla wszystkich uczestników wydarzenia. Podzielona na bloki część wykładowa skierowana była tematycznie odpowiednio do kobiety Przedsiębiorczej, Pięknej i Odpowiedzialnej. Wykłady były prowadzone przez osoby wybitne, porywające tłumy, mówcy, którzy na co dzień przemawiają na największych festiwalach w Polsce i za granicą. Uczestnicy mieli przyjemność usłyszeć prelekcje takich osób jak Małgorzata Ohme, Edward Miszczak, Dorota Wellman czy Wojciech Eichelberger. Każdy wykład był ciekawy, inspirujący i motywujący do działania.

Edward Miszczak
Dorota Wellman
Wojciech Eichelberger
Edward Miszczak i Beata Sekuła – Redaktor naczelna Magazynu WHY Story

Na piętrze z kolei zorganizowano miejsce prezentacji towarów i usług wyjątkowych firm. W przestrzeni wypełnionej wystawcami, uczestnicy Forum mogli zakupić niecodzienne produkty, takie jak biżuteria LaGatta, BeYou; kosmetyki Mary Kay; ubrania Tricoo Concept, Mała Szkocja; oliwy Aceituna, Szkoła Językowa BRADBURY czy Wydawnictwo Claroscuro. Była to także doskonała okazja do poznania się, wymienienia wizytówkami, nawiązania ciekawych znajomości oraz kontaktów biznesowych w przyjaznej atmosferze.

Urszula Jakubik i Irena Sowińska z firmy OPATRA
Mała Szkocja
Szkoła Językowa BRADBURY, Waldemar Żuchowski
Juan Diego Ramírez – Wydawnictwo Claroscuro, Paulina Zdancewicz – Magazyn WHY Story
Edyta Markiewicz-Brzozowska – Dyrektor Konstancińskiego Domu Kultury
Krystyna Wilk-Koncewicz – Fundacja KOSMOS dla Dziewczynek i Beata Sekuła – Redaktor Naczelna Magazynu WHY Story

Magazyn WHY Story objął patronat medialny nad wydarzeniem. Wywiady i artykuły o Kobietach Charyzmatycznych, które zostały w nim opublikowane wzbudziły duże zainteresowanie wśród uczestniczek Forum.

ACEITUNA – Agnieszka Boćwińska
LaGatta – Dorota Wilczyńska

 

opracowała: Paulina Zdancewicz

źródło: https://www.facebook.com/fundacjastrefadzialania/?

https://www.strefadzialania.org.pl/pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj