Wschodnioeuropejskie Biznes Forum już za nami!

0
6446

Od 20 do 22 drugiego listopada na Stadionie Wrocław odbyła się konferencja dla przedsiębiorców, którzy chcą założyć lub rozwijać swoją firmę w Polsce. Głównie byli to przedsiębiorcy z krajów Europy Wschodniej, którzy poważnie myślą o inwestowaniu w naszym kraju

W trzydniowym Biznes Forum udział wzięli prelegenci z Polski oraz Europy Wschodniej, którzy przedstawiali warunki prowadzenia działalność gospodarczej na terenie Polski oraz Unii Europejskiej

Organizatorem Imprezy była firma Ewigol, pierwsza w Polsce firma zajmująca się doradztwem i wsparciem emigrantów na terenie naszego kraju. Świadczy ona usługi dotyczące na przykład rejestracji firmy, księgowości czy ubezpieczeń w wielu dziedzinach życia.

Prelegentami byli między innymi: Olga Zerkal (Założyciel pierwszej Kancelarii doradztwa imigracyjnego EWIGOL Consulting, założyciel Polskiej Izby Gospodarczej Azji, Europy i Afryki), Ksenia Khobta (Dyrektor wrocławskiego biura pierwszej Kancelarii doradztwa imigracyjnego EWIGOL Consulting) Łukasz Wirt (Założyciel i właściciel firmy Finansowy sp. z o.o.), który był moderatorem, Ewa Panek (Właścicielka firmy Kancelaria Konsultingowa Ewa Panek), Olga Azarova (Założycielka Międzynarodowej franszyzy wykształcenia biznesowego dla dzieci i nastolatek MINIBOSS Business School), Marta Naumenko (Manager ds rozwoju franczyzy „Chinkalnia”), Alicja Żydołowicz (Właścicielka agencji reklamowej itKreacja, która obecnie rozwija markę TabulaMedia Creative Advertising, Grzegorz Kobuszewski (Specjalizuje się zarówno w prowadzeniu szkoleń z tego zakresu, jak również w przystosowaniu firm do bieżących wymogów prawnych w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy).

Moderator: Łukasz Wirt, Założyciel i właściciel firmy Finansowy sp. z o.o.
Olga Zerkal Założyciel pierwszej Kancelarii doradztwa imigracyjnego EWIGOL Consulting, założyciel Polskiej Izby Gospodarczej Azji, Europy i Afryki.

W trakcie trwania forum mogły zaprezentować się różnego rodzaju firmy, które wystawiły swoje stoiska, byliśmy również i my:

Stoisko Magazynu „WHY STORY”
Ksenia Khobta (Dyrektor wrocławskiego biura pierwszej Kancelarii doradztwa imigracyjnego EWIGOL Consulting)
Alicja Żydołowicz Właścicielka agencji reklamowej itKreacja. Obecnie rozwija markę TabulaMedia Creative Advertising i Paulina Zdancewicz, redaktor „WHY STORY”

Olga Zerkal i Ksenia Khobta z Magazynem „WHY Story”

Tomasz Czarnecki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj