Targi edukacyjne w Żorach

0
1555

Ucz się w Żorach – naprawdę warto!

Przed gimnazjalistami czas bardzo ważnych decyzji – wyboru przyszłej ścieżki kształcenie. Wszyscy, którzy jeszcze nie wiedzą jaką szkołę wybrać powinni wybrać się na Targi Edukacyjne, które już jutro odbędą się w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żorach.

Podczas Targów Edukacyjnych, które odbędą się we wtorek 21 marca zaprezentowana zostanie oferta edukacyjna żorskich szkół ponadgimnazjalnych. Będzie można bliżej poznać kierunki kształcenia w następujących szkołach:

 

– I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Miarki oraz Technikum nr 4 (Zespół Szkół Ogólnokształcących);

– II Liceum Ogólnokształcące im. ks. prof. Józefa Tischnera oraz Technikum nr 2 im. ks. prof. Józefa     Tischnera (Zespół Szkół nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera);

– III Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta oraz Liceum Plastyczne (Zespół Szkół nr 3);

– Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych im. Mikołaja Kopernika;

– Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego.

targi edukacyjne

Targi będą nie tylko doskonałą okazją do zapoznania się z kierunkami kształcenia oferowanymi przez żorskie szkoły, ale też do rozmowy z uczniami i nauczycielami, którzy odpowiedzą na wszystkie nurtujące gimnazjalistów pytania i pomogą im w wyborze przyszłej szkoły. Wydarzenie odbędzie się w godzinach od 9:00–12:00 w siedzibie CKZiU na os. Księ­cia Wła­dy­sła­wa 28 w Żorach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj