Spotkanie Stowarzyszenia Kobiet Charyzmatycznych w Warszawie

0
2750

W poniedziałek 29 października 2018 roku, w siedzibie Radia Kolor w Warszawie odbyło się spotkanie członkiń Stowarzyszenia „Kobieta Charyzmatyczna”. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie pod patronatem medialnym Magazynu „WHY Story”. Głównym celem było ustalenie planu działań społecznych i charytatywnych na najbliższe miesiące, a także integracja członkiń Stowarzyszenia. 

Spotkanie rozpoczęło się powitaniem ,,Kobiet Charyzmatycznych” przez Beatę Sekułę – Prezes Stowarzyszenia i Redaktor Naczelną Magazynu „WHY Story” oraz Alinę Strześniewską, Prezes Radia Kolor, która została uhonorowana tytułem Lider z powołania w kategorii: Lider XXI w.

Następnie zaprezentowano Paniom miejsce spotkania oraz rozdano egzemplarze Magazynu „WHY Story”.  W spotkaniu, oprócz w/w osób wzięli: Monika Toczyńska, Olga Wilińska, Anna Kozińska, Sebastian Wszoła, Bożena Tymińska, Anika Strzelczak-Bartkowska, Katarzyna Grewińska, prof. Mirosław Grewiński.

Pierwszym tematem do omówienia był Bal Charytatywny na rzecz UNICEF’u, który ma się odbyć 19 stycznia 2019 roku w Akademii Finansów i Biznesu Vistula/ Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji u Pani Rektor Jolanty Żyśko. Ustalono, że patronat przejmie „Radio Kolor” i Magazyn „WHY Story”. Za muzykę ma być odpowiedzialna DJ Wika. Od listopada ruszą zapisy na bal, a do dwóch tygodni każda z ,,Charyzmatycznych” ma podać propozycje nagród, które mogłaby ufundować. Miejsce, lista osób, loteria i aukcje mają być potwierdzone do połowy listopada.

Następnie przystąpiono do omówienia tematu związanego z Konferencją „Kobieta Charyzmatyczna”, którą planuje się 14 marca 2019 roku. Zdecydowano, że miejscem spotkania będzie budynek Wydziału Radia i Telewizji na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach u Pani dziekan prof. Krystyny Doktorowicz. Podczas spotkania padły także propozycje nominacji nowych kandydatek do tytułu Kobieta Charyzmatyczna.

Ustalono, że ze składek Stowarzyszenia zostaną przekazane datki na Fundację „Farma Życia”.

Ustalono, że prawdopodobnie w pierwszym tygodniu czerwca odbędzie się też integracyjno-szkoleniowy wyjazd do SPA,  dla najbardziej zaangażowanych członkiń stowarzyszenia.

Ostatnim omawianym punktem był omawiany Program „Damy i Dżentelmeni”.

Inne kwestie dotyczyły głównie tworzenia gadżetów, które mają reprezentować Stowarzyszenie ,,Kobiet Charyzmatycznych”.

Ustalono dwa terminy walnego zebrania. Pierwszy odbędzie się podczas wyjazdu integracyjnego do SPA w Ustroniu, a dla reszty członkiń zebranie będzie miało miejsce 12 czerwca w ,,Leśnym Spa” w Krakowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj