Premierowe odcinki WHY Story TV – Kobiety Charyzmatyczne prywatnie i zawodowo

0
3734

Zaledwie kilka dni temu cała Polska obchodziła święto Dnia Matki, a już wielkimi krokami zbliżają się Dzień Dziecka oraz Dzień Ojca. Z tych okazji właśnie WHY Story TV postanowiło porozmawiać o roli kobiety z zaproszonymi gośćmi. Każda z obecnych pań działa w innej dziedzinie, ale jednoczy je umiejętne pogodzenie życia rodzinnego z obowiązkami zawodowymi. Beata Sekuła – założycielka WHY Media Group, redaktor naczelna magazynu WHY Story oraz pomysłodawczyni WHY Story TV, zaprasza do spotkania i rozmowy z niezwykłymi kobietami: społecznymi, samorządowymi, działającymi na polu biznesu, nauki, gospodarki, ale też matkami, córkami, żonami.

Wszystkie dzisiejsze bohaterki tworzą Stowarzyszenie Kobieta Charyzmatyczna i są także laureatkami tego tytułu w poszczególnych kategoriach przyznawanych przed WHY Media Group.

Pierwszym gościem programu jest pani Małgorzata Paszyńska – założycielka oraz prezes Stowarzyszenia Rodzina, ale przede wszystkim mama bliźniaczek z porażeniem mózgowym. Pani Małgosia opowiada o dzieciach, zamiarze utworzenia dziennej świetlicy oraz o przyszłościowych planach otwarcia Domu Pomocy Społecznej dla dzieci niepełnosprawnych w Zabrzu.

Beata Sekuła, Małgorzata Paszyńska

Kolejna rozmowa została przeprowadzona z czterema Kobietami Charyzmatycznymi: Anną Zasada-Chorab, wiceprezydent Siemianowic Śląskich, Beatą Twardowska, założycielką i prezes fundacji Śląskie Anioły, Marzeną Czochara, mecenas, radcą prawnym, członkinią zarządu Stowarzyszenia Kobieta Charyzmatyczna oraz Krystyną Plutą, jedna z pierwszych laureatek tytułu Kobiety Charyzmatycznej. Każda z pań posiada inne doświadczenia i zainteresowania; pani Krystyna z chęcią opowie o radości, jaką czerpie z życia i odpowie na pytanie, czy łatwiej zajmować się dziećmi czy wnukami. Pani Marzena przedstawi swój punkt widzenia na relację rodzic-dziecko, jako matka nastoletniego syna oraz prawnik z zawodu. Pani Anna przytoczy swoje własne doświadczenia w wychowaniu nastolatka i istotności innych ról spełnianych przez kobiety, a pani Beata powie jak to jest być mamą, ale też teściową. Panie porozmawiają też o zadaniach i wyzwaniach wynikających z wykonywanych przez nie zawodów oraz profesji.

Krystyna Pluta, Marzena Czochara, Beata Twardowska, Anna Zasada-Chorab, Beata Sekuła

Edyta Walęciak-Skórka oraz Anna Stokłosa to kolejne rozmówczyni Beaty Sekuły. Pani Edyta to właścicielka firmy Wyższy Poziom, natomiast Pani Anna jest właścicielką Hotelu Leśne Spa w Krakowie, gdzie organizowany będzie Program dla seniorów DAMA 2018. Obie Panie opowiedzą nam o prowadzeniu biznesu z sukcesem i skutecznym zarządzaniu kobiecą ręką, a także o przygotowaniach do dwudniowego wydarzenia DAMA 2018. Nie zabraknie też dyskusji na tematy rodzinne.

Anna Stokłosa, Edyta Walęciak-Skórka, Beata Sekuła

Zapraszamy do oglądania!

Anna Stokłosa, Edyta Walęciak-Skórka, Beata Sekuła

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj