Gala Finałowa Wyborów Miss Śląska 2021

0
704

To już ostatnia prosta przygotowań do Gali Finałowej Wyborów Miss Śląska 2021 będącej regionalnym etapem ogólnopolskiego konkursu Miss Polski. Przygotowaniem wyborów zajmują się profesjonaliści ze świata mody, tańca, stylizacji, marketingu oraz organizacji imprez. W tegorocznej edycji konkursu weźmie łącznie udział 36 Kandydatek do tytułu Miss Śląska 2021 i Miss Śląska Nastolatek 2021, które od tygodni pracują z choreografami i stylistami aby zaprezentować się podczas Gali Finałowej.

Rok 2021 jest Organizatorów wyjątkowy, ponieważ będziemy obchodzić 5 lecie Konkursu Miss Śląska. Naszymi gośćmi będą dotychczasowe Miss Śląska i Miss Śląska Nastolatek, w tym Miss Polski Nastolatek 2019. Dziewczyny dzięki udziałowi w konkursie robią kariery w świecie mody w Polsce i na Świecie, jak również brały udział w międzynarodowych konkursach piękności.

Gala Finałowa Wyborów Miss Śląska 2021 odbędzie się w Sali Koncertowej im. Krystyny Bochenek – Katowice Miasto Ogrodów przy Placu Sejmu Śląskiego, 2 lipca 2021 o godz.17:00.

Na widzów czeka sześć konkursowych prezentacji kandydatek w ciekawych kreacjach Projektantów (sukniach wieczorowych, bieliźnie, strojach sportowych, strojach kąpielowych, eleganckich piżamach, sukniach ślubnych), przeplatane występami artystycznymi takimi jak: Piotr Kupicha i STORO, wokalista Aleksander Martinez oraz występ Weroniki Ruff i Krzysztofa Knapka.

Po Gali Finałowej będzie możliwość krótkiego wywiadu z tegorocznymi Laureatkami Konkursu oraz ich poprzedniczkami.

Fot. Krzysztof Dolina

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj