ENDURO24.pl

0
1727

„Naszą pasją od zawsze są motocykle. Dzięki ciężkiej pracy i zamiłowaniu do jednośladów w roku 2008 otworzyliśmy nasz pierwszy sklep oraz serwis motocyklowy w Zabrzu. Od tamtej pory nieustannie zbieramy doświadczenie i dążymy do bycia najlepszymi w tym co robimy. Od dłuższego czasu fascynuje nas jazda off-road. Kupując enduro, nie spodziewaliśmy się, że pochłonie nas to aż w takim stopniu. Zdecydowaliśmy, że chcemy w aktywny sposób przyczyniać się do rozwoju tego rodzaju sportu w Polsce. W taki sposób powstał kompleks w spostaci sklepu i serwisu enduro24.”

W 2015 roku w Zabrzu przy ulicy Stalmacha powstał nowy sklep motocyklowy. Co jak co ale takiego sklepu jeszcze nie widzieliście.  Z zewnątrz jeszcze niepozornie, zimno szaro- betonowo. Przed samymi drzwiami,  na stalowej konstrukcji KTM, a w środku prawdziwa magia dla fanów Enduro.

Od samego wejścia wita nas promiennym uśmiechem Aga, od lat motocyklistka znająca się na rzeczy, w ciągu kilku minut dobierze wam kask, ciuchy, protektory, pomoże z rozmiarem, dopasowaniem i oczywiście ceną.

Sklep zachwyca swoim wnętrzem. Całość utrzymana w klimacie, pachnie lasem, pułki sklepowe wykonane z drewnianych, surowych desek, neutralne kolory nie przyćmiewają bogactwa, które znajduje się wewnątrz, a jest z czego wybierać.

W Enduro24 znajdziecie takie marki jak Thor, Kini Red Bull Racing , Troy Lee Designs, Kenny, Fox, Acerbiss, Leat, Motosportz, Rekluse, X-Trig, Tublis, Mecasystem, Scar, KTM i wiele innych. A wszystko to na miejscu w pełnej rozmiarówce gotowe na was i na wasze motocykle.

Enduro24 to nie tylko sklep motocyklowy, to spełnienie marzeń zrodzonych z wielkiej pasji do sportów motocyklowych. Pomysł na sklep powstał dawno temu jednak z pomocą odpowiednich ludzi udało się go wcielić w życie.

Enduro24 to także drużyna motocyklowa, w której możecie podziwać min. Oskara Kaczmarczyka-  mistrza trialu rowerowego i motocyklowego, goniącego za Teddym Błażusiakiem, zawodnika mimo swojego młodego wieku znanego w całej Europie.

Enduro24 to też współorganizator i sponsor wielu imprez motocyklowych jak SILESIA RALLY MARATHON czy Puchar ENDURO.

W Enduro24 oferujemy asortyment na każdą kieszeń. Posiadamy bardzo duży magazyn, dzięki czemu produkty są dostępne od ręki. Enduro24 jest miejscem dla każdego, kogo ciągnie w teren. Wszystko co potrzebne do uprawiania tego sportu od ubrań po najdrobniejsze części motocyklowe znajdziecie w naszym sklepie stacjonarnym jak i na Allego.

Autor: Adam Domin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj