DRAMAT DZIECI W SYRII – PILNY APEL O POMOC

0
1665

Drogi Darczyńco,

Dzieciom w Syrii stale grozi śmierć. Wojna odebrała im dostęp do wody, żywności oraz bezpiecznego schronienia. Nie pozwól, aby panująca zima odebrała im życie!

dziecko

W UNICEF wierzymy, że nie jesteś obojętny na tragedię syryjskich dzieci. Zastanawiasz się jak możesz im pomóc? Kliknij przycisk WPŁACAM TERAZ i przekaż darowiznę, która uratuje życie dziecka w Syrii.

unicef

Pracownicy UNICEF są na miejscu i niosą pomoc. Robią wszystko, aby dzieci otrzymały ciepłe koce, żywność i pomoc medyczną, bez których najmłodsi mogą nie przetrwać zimy. Ale to wciąż za mało!

Potrzebujemy pilnie Twojej pomocy, aby dotrzeć do większej liczby dzieci! Wpłacając darowiznę teraz, pomożesz nam uratować dziecko.

P.S. Powyższą wiadomość wysyłamy z różnych adresów mailowych. Współpracujemy z wieloma partnerami, dlatego nie zawsze zawierają one domenę @unicef.pl. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, czy ta wiadomość jest prawdziwa, kliknij przycisk „Wpłacam teraz” i upewnij się, że przekierowało Cię na stronę zaczynającą się od https://www.unicef.pl. Dziękujemy za Twoją troskę i zaufanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj