Już 13 stycznia 2019 r. 27. Finał WOŚP! Sprawdź najgorętsze wiadomości

0
1988

Blisko 60 000 urządzeń od WOŚP, 40 dzieł sztuki od mBank, 1700 sztabów, Orkiestra gra na całym świecie, dbamy o bezpieczeństwo wolontariuszy, 2018 rok to kolejne rekordy, prestiżowe nagrody i zakupione urządzenia wartości bliskiej 100 mln PLN, pierwsza Orkiestrowa kryptowaluta, finałowe spoty gotowe do pobrania, ruszyły SMS-y, wystartowała aplikacja 27. Finału, kolejny rok z Programem Edukacyjnym „Ratujemy i Uczymy Ratować”, trwa akredytacja na konferencję przed 27. Finałem WOŚP  Miłej lektury!

Fundacja WOŚP kupiła blisko 60 000 urządzeń
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała na sprzęt medyczny ponad 951 mln złotych. Na oddziały polskich szpitali trafiło ponad 59 700 urządzeń zakupionych dzięki ofiarności i zaangażowaniu Polaków w kolejne Finały. Sprzęt pracuje w praktycznie każdym szpitalu w Polsce, w którym leczy się nie tylko dzieci, ponieważ WOŚP odmieniła również oblicze polskiej geriatrii.

Czytaj więcej ›

mBank przekazuje na aukcje ponad 40 dzieł sztuki z własnej, kompletowanej latami kolekcji

Prawdziwą sensacją będzie dzieło jednego z najdroższych malarzy w kolekcji – ponad 100 letni obraz „Jarmark w Bałcie na Podolu” Józefa Brandta, który szacuje się na 1 milion złotych. Pod młotek pójdą także m.in. prace Edwarda Dwurnika z najsłynniejszego cyklu malarskiego „Błękitne miasta” oraz dzieło Jerzego Kossaka.

Czytaj więcej ›

Trwa akredytacja na konferencję przed 27. Finałem WOŚP

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zaprasza na konferencję prasową przed 27. Finałem WOŚP. Konferencja odbędzie się w piątek (11 stycznia 2019 roku) o godzinie 13:00 w Finałowym Studio WOŚP przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie (pl. Defilad). Na zgłoszenia czekamy do 10 stycznia 2019 roku. 

Czytaj więcej ›

A

Aplikacja 27. Finału WOŚP już działa
Cocolab kolejny raz przygotował wyjątkową aplikację, dzięki której na bieżąco można sprawdzać Orkiestrowe aktualności, zapoznać się z najnowszymi statystykami, dowiedzieć się, w jaki sposób można wesprzeć cel 27. Finału oraz rozwiązać dziwięcioiopoziomowy quiz wiedzy o Fundacji. Sponsorem aplikacji jest Play.

Czytaj więcej ›

Spoty 27. Finału WOŚP dostępne do pobrania
Fundacja WOŚP udostępniła nowe, dedykowane 27. Finałowi materiały dla dziennikarzy.

Czytaj więcej ›

Ruszyło wsparcie WOŚP za pomocą SMS-ów
Dzięki tegorocznym SMS-om Orkiestra zebrała już prawie 10 000 PLN w przeciągu trzech dni! Wysłano już 1725 SMS-ów, a najbardziej aktywna osoba wysłała ich aż 65! Wszyscy operatorzy przekazali swój przychód na rzecz Fundacji WOŚP. Integratorem usługi jest partner Finału SerwerSMS.pl 

Czytaj więcej ›

Sukcesy WOŚP w 2018 roku
To był wyjątkowy rok dla Fundacji. Mali bohaterowie, kolejne pobite rekordy, 7 792 zakupionych urządzeń wartości bliskiej 100 mln PLN. Prestiżowe nagrody, wyjątkowi muzycy oraz goście na Pol’and’Rock Festival, a także innowacyjne rozwiązania dla osób niepełnosprawnych. 

Czytaj więcej ›

WOŚP po raz kolejny porusza społeczeństwo

Inicjatywę WOŚP co roku wspiera 120 000 wolontariuszy w różnym wieku, co sprawia, że Finał Orkiestry jest fenomenem na skalę światową. Organizatorzy w trosce o wszystkich wolontariuszy radzą, w jaki sposób zadbać o swoje bezpieczeństwo.

Czytaj więcej ›

Kolejny rok szkoleń za nami
W 2018 roku aż 900 nauczycieli z 384 szkół w całym kraju przystąpiło do szkolenia z pierwszej pomocy w ramach Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować”. Kolejne 94 szkoły wyposażyliśmy łącznie w 88 912 książek oraz 606 fantomów do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej! Zobacz jak dołączyć do programu. 

Czytaj więcej ›

Gramy na całym świecie

1700 sztabów, z tego prawie 100 poza granicami naszego kraju. Sprawdź, gdzie 13 stycznia 2019 roku odbędzie się 27. Finał WOŚP.

Czytaj więcej ›

Pierwsza kryptowaluta Serduszko WOŚP
Już od dziś można pomóc dzieciom kupując pierwszy token WOŚP. Rumble Fish Development, w ramach współpracy z Orkiestrą, stworzył CryptoHeart – unikalną platformę, która pozwala na zbieranie donacji w środowisku Ethereum.

Czytaj więcej ›

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj