Charytatywne aukcje 26. finał WOŚP trwają tylko do 14.02.2018r.

0
1695

To już ostatnia szansa, by wesprzeć cel 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Na portalu aukcyjnym aukcje.wosp.org.pl wciąż można wziąć udział w charytatywnych licytacjach, z których dochód zasili konto 26. Finału WOŚP. Warto się pośpieszyć – licytacje trwają już tylko do środy, 14.02.2018 roku!

Wśród wciąż trwających aukcji znaleźć można między innymi:

  • Kurtkę Macieja Zakościelnego z Dywizjonu 303 – wyjątkowa kurtka należąca do Maćka Zakościelnego. Aktor wystąpił w niej w filmie Dywizjon 303. Druga taka kurtka pod koniec stycznia trafi do księcia Harrego dzięki czemu jest jeszcze bardziej wyjątkowa. To jedyna taka okazja, żeby ubrać i poczuć się jak książę. Odbiór kurtki odbędzie się na Wielkiej Gali CUMULUSÓW, 17.02.2018 (Hotel Airport Okęcie)

oraz wiele innych ciekawych przedmiotów!

-> Zobacz wszystkie trwające aukcje! <-

Do tej pory, dzięki wielkim sercom darczyńców, na portalu  aukcje.wosp.org.pl  zebraliśmy aż 9 030 383 zł.

W dniu zakończenia 26. Finału kwota deklarowana wyniosła 81 423 542 zł. Kwota ta znalazła się na naszym koncie już 2 lutego. Nadal liczymy wszystkie pieniądze, które wpływają na nasze konto, aby o ostatecznej kwocie poinformować Was już 8 marca.

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to ciesząca się największym zaufaniem społecznym organizacja pozarządowa w Polsce. Założona została w 1993 roku i od tego czasu co roku, w drugą niedzielę stycznia, organizuje zbiórkę pieniędzy, która nazywa się Finałem WOŚP. Za zebrane środki Fundacja WOŚP kupuje i przekazuje w darze szpitalom dziecięcym w Polsce najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Dziś sprzęt zakupiony przez WOŚP jest podstawą nowoczesnego wyposażenia wszystkich szpitali, w których leczy się dzieci w Polsce. W ciągu poprzednich 25. Finałów WOŚP Orkiestra zebrała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 825 mln PLN.

26. Finał WOŚP odbył się 14 stycznia 2018, a jego celem było pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. W drugą niedzielę stycznia 120 tysięcy wolontariuszy kwestowało na rzecz WOŚP na ulicach nie tylko Polski, ale i kilkudziesięciu miast na całym świecie. Odbyło się wiele tysięcy koncertów, imprez, happeningów i organizowanych całkowicie oddolnie wydarzeń, a o godzinie 20:00 tradycyjnie niebo rozświetliło „Światełko do nieba” – happening będący punktem kulminacyjnym całodziennej akcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj