4 czerwca w Warszawie Postaw na swoje

0
1112

Postaw na swoje (doświadczenie)

Setki kobiet w Polsce każdego dnia tracą okazję do większych zarobków, awansu, wysokopłatnych współprac z klientami. Nie dzieje się tak dlatego, że jesteśmy niekompetentne, albo niedoświadczone. Po prostu w siebie nie wierzymy, nie korzystamy z tego, co już mamy, a zamiast tego czekamy aż nas znajdą i docenią. Czekamy na lepszy moment, który nigdy nie nadchodzi.

Dlatego właśnie sześć ekspertek działających zarówno offline, jak i w biznesie online, postanowiło opracować innowacyjną formułę warsztatu dla kobiet. Spotkanie Postaw na swoje skierowane jest do kobiet, które mają już kilka lat doświadczenia zawodowego i czują, że chciałyby zacząć je wykorzystywać w ustalony przez siebie sposób. Tyle, że nie do końca wiedzą jak się za to zabrać, jak poszukać swoich wyróżników i na co postawić.

Właśnie tymi aspektami chcą zająć się organizatorki spotkania: Kaśka Żbikowska – solopreneurka i edukatorka online, Małgorzata Żebrowska – pisarka na wielu płaszczyznach wspierająca kobiety w rozwoju, Dorota Puchlew-Grzelak – od siedmiu lat prowadząca firmę działającą w branży e-commerce, Anna Bezdziecka – certyfikowany coach kryzysowy i doradca kariery, Kinga Fromlewicz – PR-owiec i propagatorka rozwoju kobiet 40+ oraz Karolina Brzuchalska – wirtualna Project Managerka i mentorka wirtualnych asystentek stawiających  pierwsze kroki na rynku asysty online. 

Zauważyłyśmy lukę na rynku wydarzeń dla kobiet. Wszędzie królują warsztaty jak założyć firmę, albo postawić na freelance, można mieć wrażenie, że jest parcie na bycie hiper przedsiębiorczą. My chcemy powiedzieć wszystkim kobietom, że każda wybrana przez nie droga jest OK. Można się równie pięknie realizować na etacie i jako freelancerka. Ważne, żeby nie zostać z tym wyborem samotną, żeby znaleźć kobiety w podobnym momencie kariery zawodowej. Dlatego chcemy namawiać kobiety, które mają już doświadczenie, aby z niego skorzystały i wybrały właśnie najlepszą ścieżkę rozwoju dla siebie – przekonują organizatorki.

Spotkanie organizowane 4 czerwca w Warszawie zostało przygotowane w innowacyjnej formule, w której organizatorki łączą swoje doświadczenia i różne filozofie życiowe, aby przeprowadzić uczestniczki przez kompletny proces ustalenia najlepszej dla siebie drogi. To, co wyróżnia ten event, to fakt, że nie będzie podzielony na 6 oddzielonych, nie połączonych ze sobą wystąpień. Postaw na swoje to wydarzenie, w którym każda kolejna prowadząca kontynuuje wątek swojej poprzedniczki, wykorzystując swoją ekspertyzę.

Co: wydarzenie Postaw na swoje

Kiedy: 4 czerwca od 9:30

Gdzie: Green Business Center Warszawa, ul.Leszno 12

Kinga Fromlewicz
Ekspertka komunikacji//Trenerka biznesu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj