Drugi koncert Eliminacji do 24. Pol’and’Rock Festival już w najbliższą sobotę (19 maja) w Poznaniu! Zgłoś się po akredytację!

0
1650
Zakończenie Eliminacji do 23. Przystanku Woodstock, fot. Paweł Krupka

Zapraszamy na drugi koncert Eliminacji do 24. Pol’and’Rock Festival! W najbliższą sobotę (19 maja) w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu (ul. Święty Marcin 80/82) będą ze sobą rywalizować artyści z całej Polski, a  laureaci tych muzycznych zmagań otrzymają zaproszenie na sceny tegorocznej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata!  Początek imprezy o godzinie 16:00.

Zgłoś się po akredytację >

 

W razie pytań dotyczących akredytacji prosimy o kontakt z Anną Michałowską (mail:[email protected], tel. +48 730 840 860).

Na koncercie wystąpi dziewięć zespołów wyłonionych w pierwszym etapieEliminacji. Przed jurorami i publicznością zagrają:

The Djangos
Opus Magnum
Two Timer
Tune
NeuOberschlesien
Dollz
Leski
Łydka Grubasa
OHO!KOKO

Gość wieczoru: Offensywa
Gwiazda wieczoru: Decapitated

Na wszystkie koncerty tradycyjnie wstęp wolny!

Każdy z zespołów będzie miał 20 minut, aby dać z siebie wszystko i zaprezentować swoją muzykę publiczności oraz jurorom. O tym, które zespoły przejdą do Finału i zostaną zaproszone do zagrania na jednej ze scen 24. Pol’and’Rock Festival zadecyduje Jury w składzie:

  • Jurek Owsiak (prezes zarządu WOŚP),
  • Andrzej Puczyński (prezes ZPAV, Izabelin Studio),
  • Tomasz „Kasprol” Kasprzyk (dziennikarz muzyczny Antyradia, multiinstrumentalista),
  • Piotr Chancewicz „Dziki” (producent muzyczny, muzyk),
  • Krzysztof Dobies „Milkee” (rzecznik prasowy Pol’and’Rock Festival)

Co roku na koncerty Eliminacji czekamy z ogromnymi emocjami – mówi Jurek Owsiak, twórca Najpiękniejszego Festiwalu Świata i przewodniczący Jury Eliminacji. – Z roku na rok przed jurorami stoi coraz trudniejsze zadanie, bo wybrane podczas przesłuchania płyt zespoły reprezentują bardzo wysoki poziom. A jest o co walczyć! Pol’and’Rock Festival ma w swoim lineupie bardzo dużo różnorodnej muzyki i jest wyjątkową szansą dla zespołów, które mają odwagę startować ze swoją propozycją na tak wielkich muzycznych spotkaniach! Czekamy z niecierpliwością i liczymy, że publiczność też pomoże nam wskazać najbardziej woodstockowe kapele!

Kolejne koncerty Eliminacji do Pol’and’Rock Festival odbędą się: 9 czerwca w Gdańsku oraz Finał – 30 czerwca w Warszawie.  Na wszystkie wydarzenia będzie obowiązywała akredytacja za pośrednictwem Bazy Mediów WOŚP. Zapraszamy!

Pol’and’Rock Festival to jeden z największych na świecie festiwali rockowych, który już od kilku lat stwarza młodym zespołom szansę, aby powalczyć o występ na scenach, obok największych gwiazd każdej z edycji imprezy! Niepowtarzalny klimat przyjaźni i wolności oraz wielosettysięczna publiczność pod sceną to magnes nie tylko dla początkujących muzyków.

Eliminacje do festiwalu składają się z dwóch części. Pierwsza jest oparta na przesłuchaniach płyt. Po wybraniu najlepszych zespołów odbywa się seria półfinałowych koncertów na żywo, a ich celem jest wyłonienie artystów, którzy zagrają na scenach Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Drugi etap Eliminacji to, oprócz spełnienia muzycznych marzeń, przede wszystkim niezwykła atmosfera koncertów w najlepszych klubach w Polsce, magia wspólnego grania i radość rywalizacji, w której tak naprawdę nie ma przegranych.

Oficjalna strona internetowa Eliminacji: eliminacje.polandrockfestival.pl

Kontakt:

Anna Michałowska
Biuro Prasowe Fundacji WOŚP
e-mail: [email protected]
tel.: +48 730 840 860

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj