12 uczestników w finałowym etapie IV Międzynarodowego Konkursu Wokalistyki Operowej im. Adama Didura

0
1259

Jury IV Międzynarodowego Konkursu Wokalistyki Operowej im. Adama Didura, w czwartek 4 kwietnia, podjęło decyzję o zakwalifikowaniu do III etapu finałowych uczestników.

Są nimi:

Kaydalov Sergey, Mechliński Szymon, Okońska Hanna, Pompeu Matheus, Rybakova Aleksandra, Tracz Ewa, Trojak Paweł, Wyborski Patryk, Yankovskyi Viktor, Beucher Marcelina, Bujnicka Bożena, Janasik Elwira.

Etap III odbędzie się w sobotę 6 kwietnia.

W części dopołudniowej finaliści zaprezentują po dwie arie, a w części popołudniowej wystąpią z jedną arią, w kostiumie i z towarzyszeniem Orkiestry Opery Śląskiej w Bytomiu.

Wyniki zostaną ogłoszone późnym wieczorem w sobotę 6 kwietnia.

Gala i koncert laureatów będzie miała miejsce 7 kwietnia o godz. 18 w Operze Śląskiej w Bytomiu. Koncert zostanie powtórzony także 9 kwietnia w Teatrze Śląskim w Katowicach.

W niedzielę 7 kwietnia o godzinie 17, przed koncertem laureatów, zapraszamy Państwa na krótki, 20-minutowy briefing prasowy przy głównym wejściu do Opery Śląskiej, gdzie będą dostępni dla Państwa jurorzy oraz laureaci.

Etap III również będzie transmitowany na stronie www.adamdidur.com

Zachęcamy do śledzenia Facebooka https://www.facebook.com/intadamdiduroperasingerscompetition/, gdzie znajduje się dokumentacja zdjęciowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj