XI Polskie Targi Medycyny Naturalnej i Kosmetyki NATURA – ZDROWIE – URODA

0
1835

W dniach 21 – 22 września 2019 r. w Londynie w Polskim Ośrodku Społeczno – Kulturalnym (POSK) odbędą się XI Polskie Targi Medycyny Naturalnej i Kosmetyki

NATURA – ZDROWIE – URODA

Adres targów: Polski Ośrodek Społeczno-Kulturalny (POSK), 238 – 246 King Street, London W6 0RF, Najbliższa stacja metra Ravenscourt Park na District Line.

Wejście na targi tylko 5 GBP!!! Bilety w kasie targów otwartej podczas targów.

Czynne od 11 do 19.

Informacje: tel: 0048 601 615 549, 0044 770 906 14 32 Monika Dymecka, e-mail: [email protected], www.targilondyn.co.uk

Prosimy o wysłanie e-maila na adres: [email protected]

Będziemy na Państwa e-mail wysyłać informacje: atrakcje targów, program wykładów, informacje o firmach które szukają przedstawicieli handlowych, informacje o firmach które szukają nowych kontrahentów.

Facebook: targilondyn

Na facebooku są umieszczane atrakcje targów, program wykładów i informacje o wystawcach

UWAGA! Prosimy o polubienie naszego facebooka!      targilondyn UWAGA! Wykłady i seanse grupowe są bezpłatne dla gości targów!

Hity Targów!!!

– Izabela Trędowicz – Jasnowidz, poetka, podróżniczka. Iza mówi: z wykształcenia jestem magistrem pedagogiki, kosmetologiem i pielęgniarką. Z porywów duszy… jasnowidzką, poetką, podróżnikiem… Stworzyłam metodę ,,Love life”, która uczy, jak pracować z energią, jak ją rozwijać, jak ,,przyciągać” to czego pragniemy.

– Alex Polanski – USA – Life Improvement Institute. Naturopata i promotor Zdrowia oraz Długowieczności.

– Bogdan Głowacki Firma n-Projekt jest jedynym właścicielem i twórcą technologii  n-Water zmieniającej struktury fizyczne wody.

Katarzyna Szafranek – terapeuta i nauczyciel metody Theta Healing, praktyk Matrycy Energetycznej i Odczytu Planu Duszy – zapraszamy na jej wykłady i do stoiska

– Firma Bertoni – unikalna firma na naszych targach –zaprezentujeartystyczne, autorskietorebki polskiej marki Bertoni Fashion, które charakteryzuje unikatowy design oraz najwyższa jakość wykonania z materiałów ekologicznych o szerokim wachlarzu wzorów artystycznych, zwierzęcych, geometrycznych i orientalnych.

– NoahKamil Borowski – zapraszamy na Kanał Noah na YouTube, który został założony przez Kamila i cieszy się dużą popularnością. Kamil zajmuje się tematyką Prawa Przyciągania, rozwoju duchowego, jak i osobistego. Zapraszamy na wykład: Jak przyciągnąć wymarzonego partnera.

– WOLMED Klinika Psychiatryczna i Terapii Uzależnień – skuteczne leczenie uzależnień od depresji, alkoholu i narkotyków

Małgorzata PaluchKwantomed – Najnowsze urządzenia do badania stanu organizmu z wykorzystaniem fizyki kwantowej – Wrocławskie Centrum Diagnostyki, Terapii i Rehabilitacji prowadzi terapię według Germańskiej Nowej Medycyny i 5 Praw Natury. Nasze motto: „Natura chce, żebyś żył”. Nasza terapia to „TWOJE ZDROWIE W 3 KROKACH” twierdzi Małgorzata Paluch.

– Katarzyna Stankowska – specjalistka od metody Soul Body Fusion®, metody która pozwala nawiązać kontakt z własną Duszą.Metoda SBF jest idealna dla osób które borykają się z depresją, załamaniem nerwowym, stanami lękowymi lub doświadczyły śmierci lub utraty bliskich osób.

– Sylwia Wilczyńska – Sztuka medytacji – Medytacja z mantrą jest wspaniałym sposobem na uwolnienie naszych umysłów od wszelkich stresów i niepokojów. Prowadzi do osiągnięcia wewnętrznego spokoju, radości i pełnej wewnętrznej satysfakcji. Pomaga nam w koncentracji i staniu się efektywniejszymi w naszych codziennych obowiązkach .

– Dr. Piotr Gutowski – lekarz, psychiatra – Ekspert hipnozy, hipnoterapeuta, specjalista medycyny naturalnej, wykładowca i trener sukcesu, doradca personalny firm i sportowców.

Marcin Mazgaj – zaprezentuje napój Niepokalanek mnisi (Vitex agnus-castus) to zioło które w medycynie naturalnej wykorzystywane jest w terapii zaburzeń hormonalnych u kobiet.

Basia Miedziak – Twórca naturalnej kosmetyki z zielonej glinki z całą gamą innych nowych kosmetyków z różnych glinek.

Sylwia Stelmach jest Mistrzem Radiestezji i Hipnoterapeutą. Podczas targów wykonywać będzie: diagnozę radiestezyjną, diagnozę opartą na medycynie chińskiej, zakładanie mikroigieł w uchu, min. na ośrodek głodu i pragnienia, co jest ważne dla osób odchudzających się.

Będą również wspaniali doradcy życiowi, Dora Cristal, Bartek Kuzka i Beata Karczewska.

Uwaga: na targach będą firmy, które chcą nawiązać nowe kontakty biznesowe (eksport, sieci dystrybucyjne) w UK i w Polsce lub innych krajach Unii Europejskiej. Równocześnie będzie prowadzona sprzedaż produktów i usług dla klientów, którzy przyjdą na targi. Będzie wiele pokazów i demonstracji. Przyjdźcie na nasze targi z przyjaciółmi i rodzinami! Zapraszamy!

W następnym wydaniu przedstawimy Państwu następnych wystawców!

Zapraszamy do lektury i na nasze targi już 21 i 22 września 2019 r. do POSKu w Londynie!

Galeria wystawców:

 Izabela Trędowicz:

Z wykształcenia jestem magistrem pedagogiki, kosmetologiem i pielęgniarką. Z porywów duszy… jasnowidzką, poetką, podróżnikiem… Uwielbiam zachwycać się życiem i… ludzkimi potencjałami… możliwościami, odkrywać jakim to cudem jawi się człowiek. Przez wiele lat gromadziłam doświadczenia, aby jeszcze trafniej umieć rozpoznać to, co jest do uzdrowienia ale i to co do odkrycia najpiękniejszego. Stworzyłam metodę ,,Love life”, która uczy, jak pracować z energią, jak ją rozwijać, jak ,,przyciągać” to czego pragniemy ale i ,,żegnać” już niepotrzebne. Przede wszystkim jednak uczę… rozwijać intuicję oraz… samodzielność duchową, tak aby, każdy potrafił zaufać sobie i tej informacji, która do niego ,,przychodzi”. Bowiem dla każdego jest tylko jeden ,,Guru”, jeden ,,Mistrz”… ten który patrzy na niego w lustrze! Wspieram innych w odnajdywaniu swojej drogi, tej osobistej ale i zawodowej, bowiem to moja ukochana dusza, wybrała na swój sposób niezwykłą drogę… ,,szlachetnego zarabiania” czyli zarabiania (nie pracy) opartego na zaufaniu do prowadzenia przez naszą nadświadomość. Szlachetnie, bo w zgodności ze sobą, uczciwością, lojalnością, przyjaźnią ale przede wszystkim w oparciu na własnych pomysłach, potencjałach i możliwościach (często nieuświadomionych). Pokazuję, jak generować pomysły, jak iść za energią informacji, która przychodzi. A wszystko to w radości, lekkości i uwielbieniu siebie, bo to właśnie sprawia, że nic nie stanowi problemu a jedynie… sprawę do załatwienia, punkt wyjścia… do tego co nowe. Bo wszystko co naprawdę musisz To kochać siebie…

Katarzyna Szafranek – terapeuta i nauczyciel metody Theta Healing, praktyk Recall Healing i odczytu planu duszy.

Korzystając z nabytej wiedzy, umiejętności i doświadczeń terapeutka od kilku lat prowadzi sesje indywidualne i kursy Theta Healing w Londynie.

Do grona praktyków i sympatyków tej metody z roku na rok dołącza coraz więcej osób, które doświadczyły szybkich pozytywnych zmian w swoim życiu.

Poznanie metody Theta Healing na kursach lub też skorzystanie z sesji z terapeutką polecamy jeśli:

• praca, która obecnie wykonujesz znacznie odbiega od tej, którą chciałbyś wykonywać,

• nie masz obecnie pracy lub szybko ją tracisz

• masz o wiele mniej pieniędzy niż tego potrzebujesz

• jesteś osobą samotną, a marzysz o stworzeniu harmonijnego związku

• tworzysz związki, w których nie czujesz się szczęśliwy

• twoje zdrowie, samopoczucie odbiega od stanu pożądanego

• brakuje Ci pewności siebie, lub Twoje poczucie wartości jest zbyt niskie

• chcesz, aby Twoje plany i marzenia stały się realne i namacalne

• czujesz, że jakaś dziedzina Twojego życia jest dla ciebie trudna czy bolesna i chcesz to zmienić.

Jeśli chciałbyś poznać metodę Theta Healing i uzdrowić ważne dla ciebie obszary życia zapraszamy na wykład pt. ” ROZWIŃ SWOJĄ INTUICJĘ I BĄDZ TWÓRCĄ SZCZĘŚLIWEGO ŻYCIA W OBFITOŚCI”,  który Katarzyna Szafranek poprowadzi na targach.

Pokaże jak dzięki krótkiej medytacji w stanie theta można przyciągnąć do swojego życia pieniądze, wymarzoną pracę, mieć dochodowy biznes, dobre zdrowie i życie pełne miłości i spełnienia. 

Zapraszamy serdecznie na stoisko wystawcy. 

Na stoisku Katarzyny Szafranek będzie można uzyskać konsultacje z terapeutką i zakupić książki „Theta Healing” autorstwa Vianny Stiball – twórczyni metody.

Alex Polanski – USA – Life Improvement Institute. Naturopata i promotor Zdrowia i Długowieczności.Prezentacja i wykład:

1. Metoda dr Ashkara – Pokonaj raka raz na zawsze i za darmo.

2. Stan ALFA – nauka kontemplacji i wizualizacji – Projekcja Przyszłości (zdrowie, dostatek, sukces, pomyślność)

3. Fenomen Wody – Liquidum Divine czyli przekaz informacyjny z Boskiej Matrycy Kreacji

4. Komunikacja niewerbalna – metoda prof. Benemeglio udoskonali twoje życie

Firma n-Projekt jest jedynym właścicielem i twórcą technologii  n-Water zmieniającej struktury fizyczne wody. Bogdan Głowacki twierdzi: Mamy własne laboratorium badania wody wzorowane na laboratoriach p. Masaru Emoto. Przywracamy wodzie pierwotne struktury dzięki czemu niesie ona ze sobą energetyczny przekaz matrycy Życia. W ten sposób otrzymujemy prawdziwą Żywą Wodę, która wzmacnia siły życiowe wszystkich organizmów żywych (roślin, zwierząt, ludzi).

Jesteśmy również twórcami technologii n-Copper czyli zastosowania przekształceń n-Water dla czystej miedzi. W ten sposób uzyskaliśmy soczewki pola pięciu żywiołów, które transformują je do organizmu. Wiecej na temat technologii n-Water i n-Copper na naszych wykładach które poprowadzi Bogdan Głowacki.

Frima Bertoni. Torebki polskiej marki Bertoni Fashion charakteryzuje unikatowy design oraz najwyższa jakość wykonania. W ofercie znajduje się szeroki wachlarz wzorów – artystycznych, zwierzęcych, geometrycznych, czy orientalnych. Torebki filcowe Bertoni są lekkie i wygodne, ale jednocześnie niesamowicie wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu.

Staramy się używać materiałów ekologicznych – twierdzą twórcy.

Produkty dostępne w naszym sklepie powstają w 100% z polskich materiałów oraz we współpracy z polskimi producentami.

Noah – Kamil Borowski – zapraszamy na porady dotyczące związków!

Nauki Noah – kanał na YouTube, który został założony przez Kamila. Cieszy się coraz większą popularnością. Od ponad 8 lat zajmuje się on tematyką Prawa Przyciągania, rozwoju duchowego, jak i osobistego. W swojej karierze pomógł ponad setkom ludzi przez swoje konsultacje, prowadzone medytacje i przez materiały które udostępnia na YouTubie. Na naszych targach jest po raz drugi, ale nie ostatni raz. Tematem wykładu będą związki, a mianowicie „Jak przyciągnąć wymarzonego partnera/partnerkę” Kamil podzieli się z państwem sposobem jak on sam to uczynił i jak wy to możecie zrobić. Na tym wykładzie zdradzi też sposób, jak przetransformować wasz dotychczasowy związek i sprawić, aby był bardziej satysfakcjonujący. Zapraszamy serdecznie.

WOLMED – Klinika Psychiatryczna i Terapii Uzależnień

Specjalizacja w leczeniu:

– depresji

– uzależnienia od alkoholu

– uzależnienia od narkotyków

Prowadzenie:

– odtruć alkoholowych

– narkotykowych

– polekowych

Małgorzata PaluchKwantomed – Najnowsze urządzenia do badania stanu organizmu z wykorzystaniem fizyki kwantowej – Wrocławskie Centrum Diagnostyki, Terapii i Rehabilitacji prowadzi terapię według Germańskiej Nowej Medycyny i 5 Praw Natury. Motto: „Natura chce, żebyś żył”. Nasza terapia to „TWOJE ZDROWIE W 3 KROKACH” – zaprasza Małgorzata.

Krok 1 to diagnostyka biorezonansem. Biorezonans jest czułym i precyzyjnym urządzeniem, dużo bardziej dokładnym, niż urządzenia medyczne, dlatego pokazuje zmiany narządowe obecne i przyszłe, na dużo wcześniej, niż potrafi to zdiagnozować medycyna konwencjonalna. Można potwierdzić postawione diagnozy, przeprowadzić vega testy. Dlatego też badanie biorezonansem jest prawdziwą profilaktyką. Badanie jest bezpieczne, skanowanie organizmu odbywa się przez specjalnie skonstruowane słuchawki podłączone do urządzenia.

Krok 2 to interpretacja wyniku   z biorezonansu pod kątem Germańskiej Nowej Medycyny. Do każdej zmiany narządowej możemy precyzyjnie przyporządkować treść biologicznego konfliktu i trudną sytuację życiową, która wywołała objawy. Jeśli biologiczny konflikt jest w fazie aktywnej, w terapii opracowujemy sposób konfliktolizy czyli zakończenia aktywności konfliktu czyli produkowania objawu chorobowego. Jeśli jest w fazie zdrowienia, możemy wspierać procesy naprawcze w organizmie. Terapia według Germańskiej jest krótka i skuteczna, to maksymalnie 4 sesje.

To, co jest bardzo ważne, eliminujemy strach wynikający z faktu choroby czy diagnozy i tym samym ograniczamy programy narządowe uruchamiane w następstwie czyli tzw przerzuty.

Krok 3 to opracowanie indywidualnego konceptu żywieniowego zawierającego terapię ziołami.

Zapraszamy na wykłady:

Wykład sobota:  Małgorzata Paluch – Germańska Nowa Medycyna – zrozum swoją chorobę.

Wykład niedziela: Walentyna Matusz – Zachowanie równowagi kwasowo-zasadowej  podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Katarzyna Stankowska – Soul Body Fusion® to metoda, która pozwala nawiązać kontakt z własną Duszą.Wędrując przez życie doświadczamy czasami bardzo bolesnych i trudnych momentów w czasie których nasza Dusza oddala się od ciała. Soul Body Fusion® pomaga przywrócić Ją z powrotem, tam gdzie Jej miejsce.

Metoda SBF jest idealna dla osób które:

* Borykają się z depresją, załamaniem nerwowym, stanami lękowymi

* Doświadczyły śmierci lub utraty bliskich osób

* Znajdują się w destrukcyjnych związkach

* Nie odczuwają satysfakcji z wykonywanej pracy

* Mają problemy zdrowotne (między innymi migreny, bóle pleców, nadwaga)

* Nie potrafią rozstać się z używkami (papierosy, alkohol, leki, substancje odurzające)

* Czują sie niespełnione życiowo, nie potrafią czerpać z życia całymi garściami

* Chcą głębszego połączenia z własną Duszą

Na targach będzie Sylwia Wolf która będzie uczyć skutecznej medytacji. Medytacja jest szczególnie polecana osobom które są zmęczone, przepracowane, odczuwają duży stres, potrzebują wyciszenia i relaksacji.

Sylwia udowodniła znaczenie medytacji na swoim przykładzie – jesteśmy szczęśliwą rodzinką, która od 25 lat już wspólnie medytuje. Sprawia nam to ogromną radość i bardzo pozytywnie wpływa na nasze całe życie.

Medytacja z mantrą jest wspaniałym sposobem na uwolnienie naszych umysłów od wszelkich stresów i niepokojów. Prowadzi do osiągnięcia wewnętrznego spokoju, radości i pełnej wewnętrznej satysfakcji. Pomaga nam w koncentracji i staniu się efektywniejszymi w naszych codziennych obowiązkach . Bardzo pozytywnie wpływa na polepszenie naszych relacji rodzinnych , co jest tak bardzo istotne w naszym prywatnym życiu.

Wpływa również bardzo pozytywnie na polepszenie naszego umysłowego i fizycznego zdrowia.W sanskrycie słowo mantra dzieli się na dwie części. „Man” znaczy umysł, a „tra” znaczy wznosić . Dlatego medytacja z mantrą wznosi i wyzwala nasze umysły i serca od stresów i niepokojów tego świata. Wzmacnia naszą kreatywność i siłę woli.

Medytacja także bardzo pozytywnie wpływa na nasze fizyczne zdrowie. Doktorzy  coraz częściej widzą zależność pomiędzy naszym fizycznym dobrem, a stanem naszej świadomości . Dla pacjentów cierpiących na przykład na wrzody żołądka lub nadciśnienie zalecają nie tylko zmianę diety, ale zalecają również medytacje. Kliniczne badania potwierdzają , że medytacja obniża ciśnienie krwi, reguluje bicie serca. Uwalnia od stresów , relaksuje ciało i umysł, redukuje napięcie mięśni i  znacznie zwiększa tempo, aby ciało szybciej dochodziło do regeneracji. Każdy potrzebuje medytacji, każdy potrzebuje relaksacji, każdy potrzebuje drogi do uwolnienia się od niepokojów. Dlatego jako szczęśliwa rodzinka przedstawiamy bardzo starożytną, a zarazem bardzo praktyczną drogę do medytacji, dzięki której każdy może osiągnąć ten cel i stać się poprostu szczęśliwymi osobami. Na naszych spotkaniach pokażemy Wam te bardzo proste, przyjemne i efektywne techniki medytacyjne. Proszę nie zwlekajcie ! Zapraszamy do kontaktu z nami.

Udział w medytacji jest bezpłatny .

HIT TARGÓW! Dr. Piotr Gutowski – lekarz, psychiatra

Ekspert hipnozy, hipnoterapeuta, specjalista medycyny naturalnej, wykładowca i trener sukcesu, doradca personalny firm i sportowców.

Na stoisku będą prezentowane:

KOREKTOR FUNKCJONALNEGO STANU CZŁOWIEKA

Jest to zadziwiający wynalazek rosyjskich naukowców. Obecnie jest to jedyne takie urządzenie na świecie. Działalność i efektywność udowodniono naukowo i praktycznie. Korektory Funkcjonalnego Stanu (KFS), inaczej płytki Kolcova noszą swoją nazwę od wynalazcy Sergeja Kolcova, fizyka, naukowca, który pracował w przemyśle kosmicznym. Urządzenia są zarejestrowane i certyfikowane w Rosji.

Działanie płytek są sprawdzone przez naukowców, lekarzy i użytkowników.

PODSTAWOWE KIERUNKI DZIAŁANIA KFS:

– Zmiana struktury wody oraz każdego innego środowiska płynnego.

– Korekcję funkcjonalnego stanu każdego żywego organizmu (człowiek, zwierzęta ,rośliny).

– Ochrona przed promieniowaniem elektromagnetycznym, i geopatogennym (żyły wodne) socjopatogennym (negatywny wpływ społeczeństwa), promieniowaniem telefonów komórkowych, komputerów. Płytki są długowieczne. Należy jedynie chronić przed silnym uderzeniem i nie kłaść na diagnostyczne urządzenia pomiarowe. KFS przestaje pracować tylko po fizycznym zniszczeniu.

Piotr wygłosi 2 bezpłatne wykłady w czasie targów oraz przeprowadzi 2 płatne kursy – sesje grupowe po zakończeniu targów.

Sobota: Dr. Piotr Gutowski – Cz.1. Moda na sukces : Hipnoza i płytki Kolcowa jak podstawowa metoda!

Dr. Piotr Gutowski – Sesja terapeutyczna, grupowo-indywidualna. Płatna: Hipnoza w terapii kompulsywnego objadania się, nadwagi, uzależnienia od słodyczy, pieczywa, napady jedzenie, brak samoakceptacji ciała inne.

Niedziela: Dr. Piotr Gutowski – Cz.2. Moda na sukces – hipnoza i płytki Kolcowa w twoim życiu: od codzienności i zdrowia do sukcesu osobistego.

Dr. Piotr Gutowski – Sesja terapeutyczna, płatna: Hipnoza uzależnień: alkohol, nikotyna, narkotyki, dopalacze, inne. Grupowo-indywidualne sesje.

– Marcin Mazgaj – Niepokalanek Mnisi (Vitex agnus-castus)

to zioło, którego właściwości lecznicze powinny docenić zwłaszcza kobiety. Owoce Niepokalanka Mnisiego, które wyglądem przypominają pieprz, od dawna znajdują zastosowanie jako lek stabilizujący poziom hormonów. W medycynie naturalnej niepokalanek mnisi wykorzystywany jest terapii zaburzeń hormonalnych u kobiet, objawiających się:

– zaburzeniami cyklu miesiączkowego (skąpe lub nadmierne krwawienia, krwawienia śródokresowe, cykle bezowulacyjne),

– zespołem napięcia przedmiesiączkowego (tj. z objawami drażliwości, zmienności nastroju, bólów głowy, obrzęków)

– bolesnym obrzmieniem piersi.

Poza tym niepokalanek mnisi ma działanie moczopędne, napotne, przeciwgorączkowe, rozkurczowe, odkażające, uspokajające i żółciopędne…

Barbara Miedziak

Bardzo ciekawe będzie stoisko Firmy Smoth, której właścicielką jest Barbara Miedziak. Basia opracowała całą gamę kosmetyków naturalnych na bazie zielonej, czerwonej i białej glinki a również rokitnika i kolagenu. Przywiezie na targi mnóstwo nowości !!!

Na targach będzie zaprezentowany nowy luksusowy produkt „Krem z czerwonej glinki nawilżający”.

Specjalnie opracowana receptura kremu z czerwona glinką jest dla cery normalnej, mieszanej i naczynkowej. Krem działa nawilżająco, wygładzająco i odżywczo. Redukuje plamy i przebarwienia. Dzięki bardzo dużej zawartości czerwonej glinki, działa obkurczająco na naczynia krwionośne i chroni przed ich dalszym rozszerzaniem się. Łagodzi trądzik różowaty. Dostarcza skórze minerały (duża zawartość żelaza, krzemu, wapnia, magnezu, miedzi, potasu, tytanu i manganu), mikroelementy i sole mineralne. Dla podniesienia efektów pielęgnacyjnych, krem dodatkowo wzbogacony jest witaminami A i E.

Na targach będzie Sylwia Stelmach która jest Mistrzem Radiestezji, Hipnoterapeutą, Praktykiem Planu Duszy i Theta Healing, Numerologiem, Chirurgiem Fantomowym i instruktorem metody Akupunkturzysta, Hirudoterapeutą, Studentką Instytutu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i Medycyny Integracyjnej, Studentką Medycyny Zachodniej dla Terapeutów Medycyny Chińskiej.

Podczas targów wykonywać będzie:

– diagnozę radiestezyjną

– diagnozę opartą na medycynie chińskiej

– zakładanie mikroigieł w uchu ( min. ośrodek głodu i pragnienia)

– bardzo skuteczna metoda oddchudzenia

Będą również wspaniali doradcy życiowi:

Dora Cristal znawczyni tarota nazywana przez tych, którzy ją znają po prostu Dobrą Wróżką. Przez lata zgłębiała tajniki tarota, uczyła się sama i od najlepszych tarocistów w Polsce. Dziś przy pomocy tarota i innych narzędzi ezoterycznych pomaga każdemu, kto się o tą pomoc zwróci, bo wierzy, że życie łatwiej kształtować wiedząc z góry, co nas czeka. Dora Cristal zajmuje się również Feng Shui.

Będzie również znana w Polsce i Anglii wróżka i ezoteryczka Beata Karczewska, która wygłosi bezpłatny wykład „Rozwój podświadomości a czytanie snów, opowie również o Kundalini i czakrach.

Na naszych targach będzie wystawiać się także znany Londyński Wróżbita Bartek Kuzka, specjalista od klasycznego wróżenia z kart i z ręki. Radzimy wcześniej zarezerwować sesje przy jego stanowisku!

Serdecznie zapraszamy na nasze targi!

Będą ciekawe stoiska i nie powtarzalne oferty firm oraz dwa dni bezpłatnych wykładów, szkoleń i pokazów dla gości Targów!

Wkrótce następne nowości!

Informacje:

Tel:

0044 07864086318

0048 601 615 549

e-mail: [email protected]

strona: www.targilondyn.co.uk

Film promocyjny:

https://www.youtube.com/embed/nZXIANlKe2o?ecver=2

Zapraszam do korzystanie z nowej darmowej usługi !!!

Prosimy o wysłanie e-maila na adres: [email protected]

Będziemy na Państwa e-mail wysyłać informacje:

– Atrakcje targów

– Program wykładów

– Informacje o firmach które szukają przedstawicieli handlowych

– Informacje o firmach które nowych szukają kontrahentów

W każdym momencie możecie Państwo zrezygnować z otrzymywania informacji od nas.

Usługa jest całkowicie darmowa. Dziękujemy naszym patronom za pomoc przy organizacji naszych targów:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj