Życie na Obcasach 3

0
1336

Jedno z największych wydarzeń dla kobiet w Polsce już 15 października w Kielcach. Niepowtarzalne historie prelegentek – doświadczone kobiety z różnych branż w jednym miejscu. Wyjątkowa atmosfera i emocje których dostarczymy każdej uczestniczce sprawi że będzie to idealnie spędzony czas. Patronat medialny nad wydarzeniem objął magazyn WHY Story.

Życie Na Obcasach to wydarzenie dla wszystkich kobiet!  Bez względu czym zajmujesz się w życiu – czy prowadzisz biznes, działalność, prężnie budujesz swoją karierę, a może po prostu budujesz życiowy sukces i satysfakcję na innych polach.  Zapraszamy każdą kobietę – bez względu na wiek, branżę czy zajmowane stanowisko. Jeżeli chcesz zdobyć dużą dawkę motywacji, inspiracji oraz wiedzy, to właśnie nadeszła idealna okazja. Każda kobieta ma w sobie dużo siły, aby dbac o dom i rodzinę, ale dziś dla wielu osób to za mało. Nadszedł czas rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji. Samodoskonalenie oraz podnoszenie świadomości siebie, są to obszary, w których kobiety zaczynają nadawać ton.

 • Zobaczysz i posłuchasz kobiet, które znalazły sposób na realizację swoich marzeń!
 • Dowiesz się jak to zrobiły i skąd czerpały inspiracje.
 • Dowiesz się jak doszły do sukcesu, co jest na tej drodze ważne i jak to osiągnęły.
 • Zobaczysz siebie w innej perspektywie – możliwości jakie z pewnością masz!
 • Będziesz miała szansę zmienić swoje negatywne przekonania i uwolnić swój potencjał!
 • Zrozumiesz, że już jesteś kobietą w drodze do sukcesu o jakim marzysz!
 • Poczujesz się częścią wspaniałej społeczności!

DLA KOGO?

Zapraszamy wszystkie Panie – bez względu na wiek, branżę, czy zajmowane stanowisko. Zaczerpnij inspiracji i zobacz jak aktywnie potrafią żyć kobiety i radzić sobie w życiu. Nasze wydarzenie to nie tylko okazja do wysłuchania ciekawych wystąpień, ale także możliwość wielkiej wymiany kontaktów. W ramach sesji networkingowych w przerwach, każda uczestnicząca w nich osoba może przeprowadzić ciekawe i inspirujące rozmowy z innymi oraz, co najważniejsze, wymienić się kontaktem, nawiązać nowe, wartościowe relacje!

DLACZEGO WARTO?

Co zyskujesz dzięki uczestnictwu w wydarzeniu?

 • upominki i nagrody od sponsorów
 • niezapomniane emocje i historie
 • wymiana doświadczeń
 • poszerzenie wiedzy
 • nowe umiejętności
 • poznanie nowych osób
 • wsparcie od innych
 • spędzenie czasu w miłym towarzystwie
 • inspirację i motywację
 • nawiązanie nowych relacji

PRELEGENCI

Laura Samojłowicz

Jest absolwentką warszawskiej szkoły teatralnej. W 2009 wygrała piątą edycję programu Jak oni śpiewają, otrzymując m.in. prawo do nagrania piosenki „Będę twoja” napisanej przez Justynę Steczkowską, a także kontrakt na nagranie własnej płyty . W marcu 2010 otrzymała nominację do nagrody VIVA! Najpiękniejsi, w kategorii Najpiękniejsza Polka. W 2007 roku otrzymała rolę w serialu „M jak Miłość” gdzie zagrała Majkę. W 2008 roku grała epizody w serialach kryminalnych „Trzeci oficer” i „Wydział zabójstw”. W następnym roku pojawiła się w serialu komediowym „39 i pół” oraz kryminale „Ojciec Mateusz”. Rok później otrzymała angaż do roli Julki w filmie „Dancing 4 U” Rolanda Rowińskiego. Następnie rozpoczęła pracę na planie nowego serialu „Hotel 52”, gdzie gra postać Natalii Lipskiej, właścicielki hotelu. Poza aktorstwem wielką pasją artystki jest śpiew. W 2009 roku wygrała V edycję programu „Jak oni śpiewają”. Od września 2011 roku jest aktorką Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie. Możemy także zobaczyć ją w najnowszych odcinkach „Policjantki i Policjanci”.

Aleksandra Radomska – mamwątpliwość.pl

Radomska – Dziecko demokracji czerwca 89′, z wykształcenia socjolog, z powołania trochę Hanka Bielicka, a trochę pajac. Rzadko nosi obcasy, a jeśli już odnosi sukcesy to albo dochodzi do nich okrężną, pełną przygód drogą albo po prostu definiuje inaczej niż reszta świata. Mama, żona, nie-kochanka, bo czasu brak. BLogerka, vlogerka, aspirująca kabareciara. Codziennie na swoich kanałach, gdzie obserwuje ją prawie 100 tyś – fb i 70 tys. IG oraz blogu, stara się dostarczyć uśmiechu, rozrywki i powodów, żeby uwierzyć, że skoro nawet ona zaciesza, to Ty też możesz, a jeśli chce CI się wyć, to korzystaj ze świętego prawa do decydowania o sobie.

Aneta Wątor

Certyfikowany trener Kaizen, który przekazuje wiedzę z ogromnym entuzjazmem i energią. Przedsiębiorca, lider, który skutecznie prowadzi klientów do osiągania wielkich sukcesów małymi krokami, autorka książki Kaizen w biznesie, Dziennika realizacji celów Kaizen, e-booków, kursów online, m.in. „Samodoskonalenie metodą Kaizen. Jak w 30 dni osiągnąć szybkie zmiany małymi krokami”, oraz kursu „Formuła budowania marki osobistej w 6 krokach metodą Kaizen.” Szkoli pracowników firm, które chcą poprawić wyniki sprzedaży, wewnętrzną komunikację i podnieść produktywność z jednoczesnym eliminowaniem marnotrawstwa. Organizuje szkolenia otwarte pomagając przedsiębiorcom napisać biznesplan, zbudować swoją markę osobistą, sprzedawać więcej i budować rozpoznawalność marki online i offline. Swoje doświadczenie w sprzedaży zdobyła sprzedając nieruchomości ( 8 lat ), szkoląc ponad 1 500 uczestników jej szkoleń, prowadząc własną działalność gospodarczą ( 9 lat), pomagając ponad 3 000 kobiet rozwinąć swój biznes poprzez spotkania Kobieta w biznesie.

Dagmara Gmitrzak


Terapeutka holistyczna, trenerka rozwoju osobistego, socjolog, muzykoterapeutka, socjolożka, nauczycielka technik relaksacji, autorka książek, miłośniczka podróży wewnętrznych i zewnętrznych. Ukończyła Instytut Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, ze specjalizacją: Pomoc społeczno-terapeutyczna, Dwuletnie Dziennikarstwo na UW, trzyletnie szkolenie


z Muzykoterapii i Psychodramy, kurs trenerski Mindfulness, i wiele innych. Od 2001 prowadzi warsztaty rozwoju osobistego, sesje indywidualne w Polsce i zagranicą. Pracuje w nurcie psychologii transpersonalnej, która postrzega człowieka jako istotę cielesną, umysłową, emocjonalną, energetyczną i duchową. Interesuje się kulturami świata i rdzennymi rytuałami. Prowadzi warsztaty dla kobiet i kręgi kobiece. Autorka wielu książek i podróżniczka.

http://www.mediatrener.com/?m=1

Patronat medialny:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj