ZAPROJEKTUJ SIĘ NA SUKCES!

0
2361

Edyta Walęciak-Skórka – Pierwsza w Polsce Projektantka Przyszłości, trenerka biznesu i rozwoju osobistego, coach i mówca motywacyjny. Właścicielka Centrum szkoleniowo-coachingowego Wyższy Poziom i Akademii Projektantek Przyszłości. Twórczyni rewolucyjnego narzędzia rozwojowego Dream Designing System, umożliwiającego osiąganie pożądanych rezultatów. Autorka bestsellerowej książki „JUTRO ZACZYNA SIĘ DZIŚ, czyli jak zaprojektować swoją wymarzoną przyszłość” i „Dream Coaching DROGA DO SPEŁNIENIA”.

Wyobraź sobie jakby wyglądało dzisiaj Twoje życie, gdybyś posiadła moc projektowania przyszłości? Gdybyś mogła osiągnąć wszystko to, co jest dla Ciebie ważne? Kim byś się stała? Czy byłabyś niezależna finansowo, miała inną pracę, jak wyglądałby Twój związek, na co miałabyś czas? Jak wyglądałoby Twoje życie? Czy byłabyś tu gdzie jesteś, czy całkiem gdzie indziej?

Wyobraź sobie, że możesz być ogromnie szczęśliwa!

Myślisz, niemożliwe? A jednak.

Wystarczy, że poznasz najskuteczniejszy system – system projektowania przyszłości, a będziesz mogła stworzyć życie o jakim zawsze marzyłaś. Dream Designing System, bo to o nim mowa, nie został stworzony przez teoretyków, ale powstał w prawdziwym życiu. Narodził się z marzeń i nadziei na lepszą przyszłość. Wszystkie narzędzia, które są w nim zawarte, jego autorka najpierw przetestowała na sobie, a potem na osobach, które pragnęły zmiany. Odrzuciła to, co działało słabo, a zostawiła tylko to, co powodowało rzeczywistą zmianę. To właśnie dzięki niemu tysiące osób odmieniło swoje życie, począwszy od myśli, poprzez życie osobiste i zawodowe. Teraz czas na Ciebie!

7 KROKÓW DO TWOJEGO SUKCESU:

1. D jak DECYZJA – po pierwsze podejmij decyzję, że nie zgadzasz się na to co jest, że chcesz od życia więcej, że jesteś gotowa zaprosić zmianę do swojego życia.

2. R jak REZULTAT – po drugie uświadom sobie czego konkretnie chcesz, co ma być efektem Twoich działań, do czego dążysz, co jest Twoim celem.

3. E jak EDYTA – po trzecie znajdź swojego edukatora, swojego nauczyciela, osobę, która będzie bezgranicznie wierzyć w Ciebie, w Twoje możliwości i Twoje marzenia. Kogoś, kto będzie Cię wspierał, zachęcał do działania i cieszył się z Twoich sukcesów, bo w pojedynkę trudno jest wygrać.

4. A jak ACTION PLAN – po czwarte stwórz indywidualny plan działania. Rozpisz dokładnie co wykonasz w danym półroczu, kwartale, miesiącu, tygodniu i dniu.

5. M jak MOTYWACJA – po piąte rozpal w sobie motywację, a następnie zamień ją na inspirację. To bardzo ważne. Bo motywacja to ogień, który płonie przed Tobą, by palił się równomiernym płomieniem, wciąż potrzebuje zewnętrznego motywatora. Inspiracja to ogień rozpalony w Tobie. Stań się ogniem.

6. D jak DZIAŁANIE – po szóste wstań i podejmij konkretne działania. Bez działania nie zdziałasz nic. To mogą być najmniejsze rzeczy, takie jak telefon do właściwej osoby, czy zapisanie się na szkolenie. Ale zrób je. Inaczej wszystko na nic.

7. S jak SUKCES – po siódme naucz się cieszyć się ze swoich sukcesów. Świętuj je i wyrażaj wdzięczność za to, że możesz ich doświadczać.

Jednakże 7 kroków to jeszcze za mało, by osiągnąć sukces. Potrzebujesz jeszcze poznać i zastosować te 5 zasad, które wpłyną na Twoje postrzeganie świata, a co za tym idzie – na skuteczność Twoich działań:

Zasada pierwsza – Zawsze jesteś OK

Pamiętaj! Cokolwiek robisz, jeżeli działasz w dobrej intencji, jesteś OK. Kimkolwiek jesteś, jesteś OK. Nie ma znaczenia, czy jesteś na szczycie, czy właśnie podnosisz się z kolan. Nie ma znaczenia jak wyglądasz, gdzie mieszkasz, jaką ukończyłaś szkołę, ile masz lat czy czym się zajmujesz – jesteś OK. To, że chcesz zmiany, chcesz od życia więcej, jest OK. To, że nic więcej nie chcesz, bo dobrze Ci tak jak jest, też jest OK. Zawsze jesteś OK.

Zasada druga – Patrz w przyszłość

Przeszłość już była. Na nią nie masz wpływu. Nie możesz jej zmienić. Dała Ci jednak coś cennego, coś co wyróżnia Cię od innych, dała Ci doświadczenie. Nikt inny na świecie nie ma takiego doświadczenia jak Ty i to właśnie czyni Cię wyjątkową osobą. Dlatego żyj w teraźniejszości, ale patrz w przyszłość.

Zasada trzecia – Pieprz ich

Dedykuj ją tym wszystkim, którzy mówią: „Ty się do tego nie nadajesz!”, „jesteś na to za stara”, „nie dasz rady”, „kto to kupi”, „zgłupiałaś, po co Ci to?”. Oni chcą odebrać Ci marzenia, bądź ponad to i rób swoje.

Zasada czwarta – Otaczaj się właściwymi ludźmi

Dużo łatwiej jest zwyciężać, gdy mamy wokół siebie przyjaznych ludzi. Zastanów się, kto z Twoich bliskich, przyjaciół czy znajomych kibicuje Ci, inspiruje i pomaga Ci osiągnąć sukces, a kto Cię ogranicza. I świadomie dobieraj ludzi, z którymi spędzasz czas.

Zasad piąta – Wszystko, czego potrzebujesz do realizacji swoich marzeń, masz w sobie

Uwierz w to, a niemożliwe stanie się możliwe. Masz w sobie wszystkie zasoby, jakie potrzebne są do realizacji Twoich celów, wystarczy tylko je uwolnić i wykorzystać, a będziesz mogła zacząć żyć, tak jak tego pragniesz.

Chcesz dowiedzieć się więcej – zapraszam do kontaktu:

[email protected]

www.wyzszypoziom.pl

facebook.pl/wyzszypoziom

Zapraszamy do Naszego Magazynu w wersji papierowej który już jest dostępny w sieciach EMPIK, Kolporter, RUCH !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj