Spotkanie wigilijne Grupy Charyzma i Powołanie w StrefART w Tychach i w Mysłowicach

0
1462

W czwartek 1-go i piątek 2-go grudnia odbyło się spotkanie wigilijne dla Członków Grupy Charyzma i Powołanie. Pierwszy dzień rozpoczął się od spotkania w Urzędzie Miasta Tychy, by następnie udać się na uroczyste spotkanie do tyskiego oddziału Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, na końcu zebrani dotarli do Słupna Beach Bar w Mysłowicach na spotkanie integracyjne. Drugiego dnia odbyło się business speed dating w hotelu Trojak oraz zwiedzanie mysłowickiego Muzeum.

W Urzędzie Miasta Tychy Gości powitali: Maciej Gramatyka – wiceprezydent Miasta Tychy, Barbara Konieczna – przewodnicząca Rady Miasta oraz Michał Kasperczyk – radny Miasta Tychy. Następnie zebrani udali się autobusem w wycieczkę po Mieście Tychy, która zakończyła się wizytą w firmie oświetleniowej ROSA oraz spotkaniem z prezesem Stanisławem Rosa.

Kolejnym przystankiem była StrefART w Tychach, w której odbyło się powitanie przez dr hab. Rafała Żelaznego – wiceprezesa Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, po którym wystąpiła Raisa Misztela – finalistka The Voice Senior.

Wernisaż Elżbiety Murawskiej – uznanej malarki:

Następnie Goście zasiedli przy uroczystej kolacji wigilijnej zorganizowanej przez firmę Kameleon.

Po czym odbył się wieczór kolęd oraz występów artystycznych. Wystąpili:

Beata Mańkowska – uznana śpiewaczka, w tym operowa,


Hanna Derej – 17-letniej pianistka oraz kompozytorka nagrodzona w wielu konkursach,


Andrzej Domżoł – gitarzysta, autor tekstów, kompozytor, założyciel takich zespołów jak Silver Samurai oraz Californian. Artysta jest znany ze współpracy z takimi kapelami jak np. Cree czy Sami. Swoje kompetencje rozwijał podczas warsztatów prowadzonych przez Jana Borysewicza, założyciela zespołu Lady Pank.

Podczas wydarzenia tytuły Kobiety Charyzmatycznej oraz Lidera z powołania otrzymali:

Anna Włodarczyk – dziennikarka, menedżer ds marketingu Opery Śląskiej, w kategorii: Kobieta w mediach oraz Kobieta w promocji sztuki,

Sylwia Pieczonka – rzecznik prasowy powiatu Starosty cieszyńskiego, redaktor naczelna portalu powiatu cieszyńskiego, w kategorii: Kobieta w mediach oraz Kobieta w pozytywnej komunikacji,

Mirella Jezierska – dyrektor StrefArt, menedżer ds Promocji i Komunikacji KSSE, w kategorii: Kobieta w pozytywnej komunikacji oraz Kobieta w promocji kultury i sztuki

Elżbieta Murawska – malarka, prezes Krotex Sp. z o.o., w kategorii: Lider XXI wieku,

Andrew Ritz – mężczyzna wszechstronny, w kategorii: Honorowy Członek Stowarzyszenia Kobieta Charyzmatyczna

Odbyło się także losowanie prezentów.

Na koniec dnia Goście udali się do pubu Dawida Domarackiego – Słupna Beach Bar w Mysłowicach.

Drugi dzień rozpoczął się od business speed dating, które rozpoczęło się od wręczenia kwiatów z okazji imienin Barbarze Remiszewskiej – prezes World Personel Group, a następnie Anna Górny – rzecznik prasowy UM Mysłowice opowiedziała o inicjatywie Hospicjum Cordis.

Potem uczestnicy udali się do Centralnego Muzeum Pożarnictwa, a wycieczkę zakończyli w Muzeum Miasta Mysłowice.

red. Bartosz Sekuła

foto. Julia i Izabela Cekiera, Beata Sekuła

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj