Zaprojektuj „Bajkowy kostium teatralny”! Konkurs plastyczny dla młodych widzów

0
1391

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, Opera Śląska zaprasza młodych widzów do udziału w konkursie plastycznym. Konkurs jest adresowany do dzieci w wieku do 14 lat.

Pióra, cekiny, woale, wspaniałe kapelusze czy magiczne różdżki…kostiumy na scenie zapierają dech w piersiach i budzą nasz zachwyt. A gdyby tak…samemu zaprojektować kostium do spektaklu operowego, operetkowego lub baletowego? Teraz jest taka możliwość. Królowa Nocy, księżniczka Turandot, Madama Butterfly, Nemorino, a może książę z „Dziadka do orzechów” lub jeszcze inny bohater? W stworzeniu dla nich kostiumu pomoże nam wyobraźnia. Dla chętnych przygotowane są też szablony, ale nie jest wymagane, aby się nimi posłużyć. Na konkurs można nadesłać tylko jedną pracę, wykonaną dowolną techniką. Termin nadsyłania upływa 29 maja
o godzinie 10,
a ogłoszenie wyników odbędzie się 1 czerwca. Wyłonionych zostanie pięcioro laureatów. Wszystkie szczegóły wraz z adresem wysyłki znajdują się w regulaminie na naszej stronie www.opera-slaska.pl zakładka Aktualności i Edukacja. Tam również formularz zgłoszeniowy i oświadczenie.
Do wygrania są rodzinne zaproszenia do Opery Śląskiej i gadżety operowe.

Link do strony : https://opera-slaska.pl/…/konkurs-plastyczny-quotbajkowy-ko…

Opera Śląska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj