Zapraszamy do udziału w webinarze 21 kwietnia o godzinie 11:00 organizowanym przez naszą charyzmatyczną Iwonę Suchomską, prezes Keysone Consulting.

0
1888

Is now the time for remote assessments? Czy nadszedł czas na oceny zdalne? Już 21 kwietnia o godzinie 11:00 zapraszamy do udziału w webinarze organizowanym przez Keystone Consulting i naszą Charyzmatyczną Iwonę Suchomską.

Obowiązek pozostawania w domu zmusza zarówno organizacje, jak i ludzi do znalezienia nowych sposobów pracy. Chociaż cyfrową transformację obserwujemy od dawna, pierwszy raz dzieje się na taką skalę. Jaki będzie to miało wpływ na HR?

Pozyskiwanie, zatrudnianie, testowanie, a nawet udzielanie informacji zwrotnej działa już w formie cyfrowej, ale assessmenty w dużej mierze pozostają analogowe i odbywają się twarzą w twarz. Znaczenie i wartość tradycyjnych assessmentów są jasne dla wszystkich — teraz pora na alternatywę online. Przygotowaliśmy dla Państwa webinar, aby podzielić się naszym doświadczeniem związanym z oceną zdalną (remote assessments). Gospodarzem webinaru będzie Ben Greeven, ekspert w dziedzinie assessmentów, z ponad 35-letnim doświadczeniem. Dołączy do niego nasz gość z firmy Kinepolis. Będziemy rozmawiać o: Zmieniającym się rynku pracy i wpływie pracy zdalnej na zatrudnianie Plusach, minusach i kosztach związanych z oceną zdalną (remote assessments). Doświadczeniu Kinepolis w zakresie korzystania z ocen zdalnych. Będzie też czas na sesję Q&A Chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej?

Wystarczy kliknąć poniżej! Zapisz się na Webinar, który odbędzie się w języku angielskim.

https://thalento.clickmeeting.com/is-now-the-time-for-remote-assessments/register

Jeśli wolałby Pan/Pani do łączyć do webinaru po polsku, proszę kliknąć poniżej:

https://jeffreyexcelmans.typeform.com/to/SsK8ts

Firma Keystone Consulting skontaktuje się z Państwem, gdy będą organizować webinar po polsku!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj