Zabrze Summer Festival

0
1314

Już w tę niedzielę (7 lipca) rozpoczynamy cykl wydarzeń Zabrze Summer Festiwal. Gwiazdą wieczoru będzie znana gwiazda muzyki rock-polo SŁAWOMIR, twórca takich przebojów jak „Miłość w Zakopanem”, czy „Nic się nie stało”.

Letnie koncerty będą miały miejsce na parkingu Centrum Handlowego Platan. Jeszcze w tym miesiącu odbędą się dwa kolejne wydarzenia festiwalu. 13 lipca zagra hip-hopowy zespół Jeden Osiem L znany z hitu „Ile dałbym by zapomnieć” oraz polski raper i producent muzyczny GRUBSON, natomiast 20 lipca wystąpi gwiazda disco-polo zespół BOYS, znany z hitów „Szalona” oraz „Niech żyje wolność i swoboda”.

W sierpniu podczas Zabrze Summer Festival zagrają kolejne gwiazdy: 4 sierpnia najlepszy zespół rozrywkowy na Podhalu BACIARY oraz KAPELA GÓROLE znana z hitu „Bierz ile chcesz”. Cykl koncertów zakończy się 25 sierpnia dyskoteką, w trakcie której zagrają najlepsi dj-e: DJ Hazel, Bueno Clinic, I.GOT.U, a towarzyszyć jej będzie niepowtarzalne widowisko z pokazami laserów.

Informujemy, że podczas imprezy Zabrze Summer Festival w dniu 7 lipca 2019 r. główne miejsca postojowe będą dostępne na terenie parkingu Centrum Handlowego PLATAN.

Dodatkowo udostępnione zostaną:

– parking przy Urzędzie Skarbowym (ul. Bytomska 2)

– parking przy Urzędzie Miejskim (ul. Jagiellońska)

– parking przy ul. Słodczyka

Informujemy, że podczas koncertu Sławomira używane będą stroboskopowe lasery RGB, emitujące silne, migające światło, które może spowodować dolegliwości wzrokowe. Szczególną ostrożność powinny zachować kobiety w ciąży i osoby chore na epilepsję. W razie jakichkolwiek wątpliwości należy zasięgnąć opinii lekarskiej przed podjęciem decyzji o przebywaniu na terenie imprezy podczas koncertu Sławomira.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminami festiwalu oraz parkingu i Centrum Handlowego Platan, dostępnymi na www.mok.art.pl

Życzymy udanej zabawy!

Dawid Wowra

Rzecznik Prasowy
Urząd Miejski w Zabrzu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj