Zabrzański Informator Tygodniowy

254
http://konferencjazzl.um.zabrze.pl/

Niedziela 17 lutego

10:00 LODOWISKO NA SZTOLNI Wolności 410

09:00 SZTOLNIA Z PANEM KLEKSEM Sztolnia Królowa Luiza

09:00 ZABIJ NUDĘ ZA 5 Hala MOSiR

09:00 ROLKI – PODSTAWY JAZDY – GRUPA POCZĄTKUJĄCA / AKTYWNE ZABRZE Arena Zabrze

10:00 ROLKI – GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA / AKTYWNE ZABRZE Arena Zabrze

11:00 ROLKI – GRUPA ZAAWANSOWANA / AKTYWNE ZABRZE Arena Zabrze

12:00 5. URODZINY AQUARIUSA KOPERNIK Aquarius Kopernik

16:00 BAJKOWE FERIE W ROMIE: KSIĄŻKA LILI Kino ROMA

18:00 WALENTYNKI 2019 – ENEJ ORAZ MARCIN WYROSTEK Z ZESPOŁEM DMiT

18:00 ZŁE WYCHOWANIE CAMERON POST Kino ROMA

18:00 NEMA Teatr Nowy

20:00 ZŁE WYCHOWANIE CAMERON POST Kino ROMA Poniedziałek

18 lutego 10:00 LODOWISKO NA SZTOLNI Wolności 410

09:00 SZTOLNIA Z PANEM KLEKSEM Sztolnia Królowa Luiza

10:00 CASTING DO MUSICALU „ZORBA” DMiT

16:00 BAJKOWE FERIE W ROMIE: KSIĄŻKA LILI Kino ROMA

18:00 ZŁE WYCHOWANIE CAMERON POST Kino ROMA

20:00 ZŁE WYCHOWANIE CAMERON POST Kino ROMA

Wtorek 19 lutego

10:00 LODOWISKO NA SZTOLNI Wolności 410

09:00 SZTOLNIA Z PANEM KLEKSEM Sztolnia Królowa Luiza

09:00 WARSZTATY KULINARNE DOK Kończyce

13:30 WALENTYNKOWE WARSZTATY KRAWIECKIE DOK Biskupice

15:30 ZIMOWA AKADEMIA SZACHOWA DOK Grzybowice

16:00 BAJKOWE FERIE W ROMIE: NIESAMOWITA HISTORIA WIELKIEJ GRUSZKI Kino ROMA

17:00 GRAND PRIX GRZYBOWIC DOK Grzybowice Zabrzański Informator Tygodniowy

17:00 ZIMOWA AKADEMIA SZACHOWA DOK Grzybowice

18:00 ZŁE WYCHOWANIE CAMERON POST Kino ROMA

20:00 ZŁE WYCHOWANIE CAMERON POST Kino ROMA

20:15 NMC GÓRNIK ZABRZE VS ORLEN WISŁA PŁOCK Hala Pogoń

Środa 20 lutego

10:00 LODOWISKO NA SZTOLNI Wolności 410

09:00 SZTOLNIA Z PANEM KLEKSEM Sztolnia Królowa Luiza

15:30 DRUGI FERYJNY TURNIEJ O KATEGORIE SZACHOWE DOK Grzybowice

16:00 BAJKOWE FERIE W ROMIE: NIESAMOWITA HISTORIA WIELKIEJ GRUSZKI Kino ROMA

17:00 JÓZEF JONIK „ZAPISKI Z ZABRZA” MOK Guido

18:00 GITAROWO! DOK Grzybowice

18:00 ZŁE WYCHOWANIE CAMERON POST Kino ROMA

18:00 LIVE COOKING I MUZYKA NA ŻYWO Hotel Diament w Zabrzu

20:00 AIKIDO DLA DOROSŁYCH / AKTYWNE ZABRZE ul. Św. Urbana 9

20:00 ZŁE WYCHOWANIE CAMERON POST Kino ROMA

Czwartek 21 lutego

10:00 LODOWISKO NA SZTOLNI Wolności 410

09:00 SZTOLNIA Z PANEM KLEKSEM Sztolnia Królowa Luiza

10:00 BALLADYNA Teatr Nowy

10:00 DZIEŃ SPORTU Z MOSIR-em Hala MOSIR

15:30 DRUGI FERYJNY TURNIEJ O KATEGORIE SZACHOWE DOK Grzybowice

16:00 BAJKOWE FERIE W ROMIE: NIESAMOWITA HISTORIA WIELKIEJ GRUSZKI Kino ROMA

17:00 MŁODZI ŚPIEWAJĄ! DOK Grzybowice

18:00 ZŁE WYCHOWANIE CAMERON POST Kino ROMA

19:00 MÓJ BOSKI ROZWÓD Teatr Nowy

19:30 SPINNING / AKTYWNE ZABRZE ReShape, Narutowicza 1

20:00 ZŁE WYCHOWANIE CAMERON POST Kino ROMA

20:20 NIGHT RUNNERS / AKTYWNE ZABRZE Rondo ul. Korfantego, przy Planet Club

Piątek 22 lutego

10:00 LODOWISKO NA SZTOLNI Wolności 410

09:00 SZTOLNIA Z PANEM KLEKSEM Sztolnia Królowa Luiza

08:30 TEATRALNIE, PLASTYCZNIE I TANECZNIE MOK Guido

15:30 DRUGI FERYJNY TURNIEJ O KATEGORIE SZACHOWE DOK Grzybowice

16:00 BAJKOWE FERIE W ROMIE: O CZYM SZUMI LAS Kino ROMA

16:00 ZIMOWE FLORALE DOK Grzybowice

18:00 ROLKI – ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH (PODSTAWY JAZDY) / AKTYWNE ZABRZE Arena Zabrze

18:00 WALC W ALEJKACH Kino ROMA

19:00 ROLKI – ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH (PODSTAWY JAZDY MIEJSKIEJ) / AKTYWNE ZABRZE Arena Zabrze

19:00 TRE VOCI – Herosi DMiT

19:00 WSZYSTKO O KOBIETACH Teatr Nowy

19:00 KONCERT SASHA BOOLE Kopalnia GUIDO

20:00 ROLKI – ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH (FITNESS NA ROLKACH) / AKTYWNE ZABRZE Arena Zabrze

20:00 JOGA / AKTYWNE ZABRZE „Synergia” Pracownia Ciała i Umysłu, ul Stalmacha 7

20:00 WALC W ALEJKACH Kino ROMA

WYSTAWY:

– „BISKUPICE W OBIEKTYWIE” – WYSTAWA FOTOGRAFII UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW FOTOGRAFICZNYCH – FILIA NR 14 (UL. GEN. CHARLES’A DE GAULLE’A 81)

– „ŚLĄSK & MUZYKA” – WYSTAWA POKONKURSOWA VII EDYCJI KONKURSU FOTOGRAFICZNO-FILMOWEGO „OBIEKTYWNIE ŚLĄSKIE” – FILIA NR 19 (UL. JANA III SOBIESKIEGO 31)

– „MAŁY ROBACZEK… WYSTAWA ILUSTRACJI DO KSIĄŻEK DZIECIĘCYCH AUTORSTWA JUSTYNY STEFAŃCZYK” – GALERIA MUZEUM MIEJSKIEGO CAFÉ

– „KOCHAM, ŻYJĘ I TWORZĘ” WYSTAWA PRAC UCZESTNIKÓW KOŁA PLASTYCZNEGO DZIAŁAJĄCEGO PRZY STOWARZYSZENIU „POGODNI I AKTYWNI”- MUZEUM MIEJSKIE W ZABRZU

– „KARYKATURA ŚLĄZAKA” – WYSTAWA POKONKURSOWA XIV EDYCJI KONKURSU CET OPP4 W ZABRZU-ZABORZU – FILIA NR 14 (UL. GEN. CHARLES’A DE GAULLE’A 81)

– „ZABRZAŃSKA SPORTOWA PRZYGODA ŚW. MIKOŁAJA” – WYSTAWA POKONKURSOWA VII EDYCJI KONKURSU CET OPP4 W ZABRZU-ZABORZU – FILIA NR 20 (PL. WARSZAWSKI 1)

– WYSTAWA MALARSTWA JADWIGI FASTNACHT Z GRUPY „18-OBSYDIAN” – FILIA NR 2 (UL. BYTOMSKA 28)

Wydział Kontaktów Społecznych

Urząd Miejski w Zabrzu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here