Zabrzański Informator Tygodniowy

832
Dzień Godz. Nazwa Miejsce
Sobota

21

kwietnia

Mecz piłki nożnej o Mistrzostwo Centralnej Ligi Juniorów : Górnik Zabrze – Chrobry Głogów MOSIR
Mecz piłki nożnej o Mistrzostwo III Ligi : Górnik II Zabrze – Polonia Głubczyce MOSIR
8:30 Barbórka na liście niematerialnego dziedzictwa kulturowego Muzeum Górnictwa Węglowego
9:00 VII Mistrzostwa Polski Okręgowych Izb Aptekarskich w Piłce Nożnej Halowej MOSIR
9:00 BIATHLON DLA KAŻDEGO / Aktywne Zabrze Promenada Areny Zabrze
9:00 Rolki – podstawy jazdy / Aktywne Zabrze Arena Zabrze
10:00 Rolki – grupa zaawansowana / Aktywne Zabrze Arena Zabrze
10:00 Otwarcie Parku 12 C: ,,Dziedzictwo: bawimy się” Kopalnia Guido
12:00 SACRUM VIDERE – ZOBACZYĆ SACRUM Muzeum Miejskie

w Zabrzu

18:00 20-lat MOK – PRZEGLĄD FILMOWY: “Najlepsze, najciekawsze, nagradzane…” – Kedi – sekretne życie kotów Kino ROMA
18:00 KU KLUX KLAN. W KRAINIE MIŁOŚCI Teatr Nowy
18:00 Mecz Górnik Zabrze – Wisła Płock Arena Zabrze
18:00

Jubileuszowa XXV Wielka Gala Izby Rzemieślniczej Małej I Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach

DMiT
19:00 INDUSTRIA LIVE Kopalnia Guido
20:00 20-lat MOK – PRZEGLĄD FILMOWY: “Najlepsze, najciekawsze, nagradzane…” – Jestem Rosa Kino ROMA
Niedziela

22

kwietnia

9:00 Kolarstwo szosowe / Aktywne Zabrze Parking Kompleksu Rekreacji Aqaurius
10:00 Dzień Ziemi w Parku 12C Kopalnia Guido
10:00 BAJKOWA NIEDZIELA Teatr Nowy
11:00 Mecz piłki nożnej o Mistrzostwo II Ligi Kobiet : KKS Zabrze – BTS Rekord Bielsko Biała MOSIR
17:00 DWIE POŁÓWKI POMARAŃCZY MOK Guido
18:00 ŚMIECH WZBRONIONY – DODATKOWY SPEKTAKL / UWAGA! ZMIANA W REPERTUARZE! Teatr Nowy
18:00 20-lat MOK – PRZEGLĄD FILMOWY: “Najlepsze, najciekawsze, nagradzane…” – Złota klatka Kino ROMA
18:00

GRUPA MOCARTA I PRZYJACIELE – 25 lat razem

DMiT
20:00 20-lat MOK – PRZEGLĄD FILMOWY: “Najlepsze, najciekawsze, nagradzane…” – Lekcje harmonii Kino ROMA
Poniedziałek

23

Kwietnia

9:00 „PrzyTARGaj książkę” Biblioteka Publiczna,  OPP nr 4, ul. Korczoka 96
17:15 Finisaż wystawy malarstwa Joanny Szwedy z Grupy „18-Obsydian” Biblioteka Publiczna,  Filia nr 2 ul. Bytomska 28
17:30 W Zabrzu dobrze mi się czyta

Spotkanie autorskie z Dorotą Masłowską

ZSO nr 11 w Zabrzu
18.00 20-lat MOK – PRZEGLĄD FILMOWY: “Najlepsze, najciekawsze, nagradzane…” – Kedi – sekretne życie kotów Kino ROMA
19:30 Spinning / Aktywne Zabrze Klub Activ,

Jana II Sobieskiego 6

20.00 20-lat MOK – PRZEGLĄD FILMOWY: “Najlepsze, najciekawsze, nagradzane…” – Frantz Kino ROMA
 

Wtorek

24

Kwietnia

16:00 Aerial Yoga dla dzieci (13 lat i więcej) / Aktywne Zabrze „Synergia” Pracownia Ciała i Umysłu,

Stalmacha 7 (partner AZ)

17:00 IDŹ I PATRZ. NORMAN LETO Galerii Muzeum Miejskiego Café Silesia

w Zabrzu

18:00 „Rokita czyta” – spotkanie dyskusyjne Biblioteka Publiczna,  Filia nr 6 ul. Krakowska 52
18:00 20-lat MOK – PRZEGLĄD FILMOWY: “Najlepsze, najciekawsze, nagradzane…” – Belgica Kino ROMA
19:00 Capoeria (dzieci 4-8 lat) / Aktywne Zabrze Studio Artystyczne Maciej,

ul. Srebrna 6

20.00 20-lat MOK – PRZEGLĄD FILMOWY: “Najlepsze, najciekawsze, nagradzane…” -1001 gramów Kino ROMA
Środa

25

Kwietnia

16:30 „Kreatywnik” – warsztaty artystyczne dla osób pomysłowych Biblioteka Publiczna,  Filia nr 2 ul. Bytomska 28
17:00 Zabrzańska Arena od kuchni Muzeum Miejskie

w Zabrzu

18:00 MUSICA HUMANA- koncert najzdolniejszych uczniów  śląskich średnich szkół muzycznych Filharmonia Zabrzańska
18:00 20-lat MOK – PRZEGLĄD FILMOWY: “Najlepsze, najciekawsze, nagradzane…” – Jestem Rosa Kino ROMA
19:00 Śpiew (dzieci 12-15 lat) / Aktywne Zabrze Studio Artystyczne Maciej,

ul. Srebrna 6

20:00 20-lat MOK – PRZEGLĄD FILMOWY: “Najlepsze, najciekawsze, nagradzane…” – Lekcje harmonii Kino ROMA
Czwartek

26

kwietnia

Mecz piłki nożnej o Mistrzostwo III Ligi : Górnik II Zabrze – Piast Żmigród MOSIR
8:00 Grę miejska oraz Bieg miejski

„Od Ziuka do Naczelnika”

II Liceum Ogólnokształcące

w Zabrzu

10:00 Turniej tenisa ziemnego Śląsk – Morawy Korty Tenisowe,
ul. Piłsudskiego 83
11:00 DZIEŃ OTWARTY W VIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM W ZABRZU ZSO 14 w Zabrzu
17:00 „Od Stalina do Putina – życie elit kremlowskich” – spotkanie autorskie z Elwirą Watałą Biblioteka Publiczna,

Czytelnia Ogólna i Prasy ul. Wyzwolenia 4

17:00 Szkraby (dzieci 1-2 lata) / Aktywne Zabrze Studio Artystyczne Maciej,

ul. Srebrna 6

17:00 Nordic Walking / Aktywne Zabrze Kąpielisko Leśne Maciejów – parking
18:00 20-lat MOK – PRZEGLĄD FILMOWY: “Najlepsze, najciekawsze, nagradzane…” – Frantz Kino ROMA
20:00 20-lat MOK – PRZEGLĄD FILMOWY: “Najlepsze, najciekawsze, nagradzane…” – Złota klatka Kino ROMA
20:15 IV  Europejski Kongres Samorządów- Koncert Galowy Filharmonia Zabrzańska
20:20 Night Runners / Aktywne Zabrze Rondo ul. Korfantego,

przy Planet Club

Piątek

27

 kwietnia

Zabrzański Rower Miejski UM Zabrze
16:15 Judo (dzieci 3-4 lata) / Aktywne Zabrze Studio Artystyczne Maciej, ul. Srebrna 6
18:00 Pół na pół Kino ROMA
18:00 „Twoja kolej – odkryj świat gier planszowych” Biblioteka Publiczna,  Filia nr 6

ul. Krakowska 52

20:00 Joga / Aktywne Zabrze „Synergia” Pracownia Ciała i Umysłu,

Stalmacha 7 (partner AZ)

20:00 Pół na pół Kino ROMA

 

WYDARZENIA:

– 21 – 22 kwietnia – Seminarium Treningowe

– 22 – 28 kwietnia – XXV „Tydzień Ziemi”

WYSTAWY:

– 04 kwietnia – 04 maja –WYSTAWA JUBILEUSZOWA Z OKAZJI 20-LECIA MIEJSKIEGO OŚRODKA KULTURY W ZABRZU

– 19 kwietnia – 31 maja – WYSTAWA IX KONKURSU SZTUKI INTUICYJNEJ IM. JULIUSZA MARCISZA

– 26 kwietnia – 10 czerwca – Plakat II Rzeczypospolitej

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here