Prosto o marketingu i sprzedaży w Zabrzu

0
691

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, które połączy ze sobą praktyczną wiedzę z obszarów takich jak zarządzanie, sprzedaż i marketing ze sztuką i networkingiem na żywo.


Spotkamy się ze sobą w najstarszym i najbardziej kultowym kinie na Górnym Śląsku – kinie Roma w Zabrzu


Porozmawiamy o narzędziach, metodach i doświadczeniach w biznesie, a także stworzymy doskonałą okazję do zawierania nowych wartościowych relacji.


Wydarzenie będzie złożone z: modułów szkoleniowych, panelu dyskusyjnego oraz części artystycznej i networkingowej przy pysznym poczęstunku.

Szkolenia oraz panel poprowadzą:

Judyta Kowalczyk – Strateg, menedżer i projektant marek. Ekspert ds. marketingu ze specjalizacją w psychologii brandingu i reklamy. CEO agencji wizerunku i reklamy iClouders, autor praktycznej książki „10 przykazań skutecznej marki” oraz trener.

Dariusz Jaszcz – PR i Event manager, trener komunikacji sprzedażowej

Paneliści:

Beata Sekuła – red. naczelna WHY Story Magazine, organizator Programów Lider z Powołania, Kobieta Charyzmatyczna, The Best&More, Piękni 50-letni oraz Damy i Dżentelmeni. Prezes Stowarzyszenia Kobieta Charyzmatyczna, założycielka Biznesowej Grupy Charyzma i Powołanie. Prezes WHY Media Group Sp. z o.o.. Anglistka, amerykanistka, nauczycielka dyplomowana, promotorka artystów, działaczka społeczna. Wcześniej zajmowała się komunikacją w General Motors, pracowała także w Forum Biznesu w Gazecie Prawnej, dla Polek w świecie – magazynu wydawanego w Chicago, Świata Kobiet, Telewizji GTV Zabrze, Magazynu Naj, prowadziła własna audycje radiową WHY Story w Radiu Fajka. Jest również pisarką i mamą dwóch synów – z czego jest najbardziej dumna. Ostatnio nagrodzona w Programie 100 twarzy na 100-lecie Miasta Zabrze.

Daria Domaradzka-Guzik – praktyk. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu. strukturami sprzedażowymi, szkoleniu, budowaniu zespołów i skutecznym nawiązywaniu relacji interpersonalnych, szkoleniowiec, Trener, Wykładowca Akademicki i Partner Zarządzający w firmie szkoleniowej Rivigo.eu, dzięki której popularyzuje wiedzę na temat skutecznej komunikacji, negocjacji biznesowych, technik sprzedażowych, wystąpień publicznych oraz autoprezentacji. W 2020 roku uznana przez Magazyn PRESS za Osobowość Twittera oraz przez Dziennik Zachodni nominowana do grona 100 najbardziej wpływowych kobiet z województwa śląskiego. Juror II edycji konkursu„Kopalnia Start-upów”. Na co dzień związana z elitarną Fundacją Class Ladies. Wykładowca akademicki Instytutu Heweliusza (Public Leadership – Zarządzanie Strategiczne i Operacyjne „Wystąpienia publiczne”), Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. Ponadto, współdziałała z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach i International Project Management Association Polska.


Janusz Dramski
– menedżer z doświadczeniem w polskich i międzynarodowych przedsiębiorstwach, trener biznesu, mentor startupowy, działacz społeczny. I-szy wiceprezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, Startup Oficer w Zabrzu i szef programu Startup City Zabrze, mentor w katowickim konkursie Kopalnia Startupów oraz mentor współpracujący z co.brick Venture Building, przewodniczący Rady Gospodarczej w Zabrzu, wiceprzewodniczący Komisji ds. medtech przy RIG w Katowicach, szef Silesia Startup Hub, członek Executive Committe w Europejskiej Konfederacji Młodych Przedsiębiorców YES for Europe w Brukseli (w latach 2018-2021 wiceprezydent YES for Europe ), członek rady nadzorczej w spółce przemysłu 4.0 Prodio Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. Współorganizator Europejskich Kongresów Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Organizator spotkań w Zabrzańskiej Dolinie Medycznej takich, jak np.: MedTech Meetup, Health Med Innovations Business Conference, HealthTech DemoDay.

Mariusz Wróbel – Hanys z duszą, kierownik logistyki

Sebastian Dijon – trener pracy z przekonaniami, właściciel 7 Element Instytut Rozwoju, właściciel firmy budującej ogrody

Maciej Kozubik – Trener biznesu i sprzedaży, coach oraz strateg sprzedaży

Robert Teodorczak – właściciel kancelarii prawnej, prezes Stadniny Koni w Zabrzu oraz prezes Zabrzańskiej Inicjatywy Społecznej

Wydarzenie zostanie poprowadzone w sposób, który mocno zaangażuje uczestników (zabawy, zadawanie pytań, wspólna wymiana doświadczeń, możliwość prezentacji, gier warsztatowych), nie zabraknie również nagród do wygrania 😉

Więcej o wydarzeniu w poniższych linkach:
https://lnkd.in/dUq-YJeX
https://lnkd.in/dNKnh_5P

Bilety możecie kupić na stronie:
www.prostoomarketingu.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj