XII Polskie Targi Medycyny Naturalnej i Kosmetyki NATURA – ZDROWIE – URODA w Londynie

0
1954

W dniach 22 – 23 luty 2020 r. w Londynie w Polskim Ośrodku Społeczno – Kulturalnym (POSK) odbędą się XII Polskie Targi Medycyny Naturalnej i Kosmetyki Adres targów: Polski Ośrodek Społeczno-Kulturalny (POSK), 238 – 246 King Street, London W6 0RF, Najbliższa stacja metra Ravenscourt Park na District Line.

Wejście na targi tylko 5 GBP!!! Bilety w kasie targów otwartej podczas targów.

Czynne od 11 do 19.

Z wielką przyjemną mamy zaszczyt zaprosić Was na XII edycję naszych targów Natura – Zdrowie – Uroda 22 – 23 luty 2020 r. w POSKu.

Magiczne „dwie dwójki” w dacie i roku tworzą podwójną mistrzowską liczbę 22! A więc: BĘDZIE SIĘ DZIAŁO !!!

Przedstawiamy gości:

Hity Targów!!!

– Izabela TrędowiczAnglia – Jasnowidz, poetka, podróżniczka. Iza mówi: z wykształcenia jestem magistrem pedagogiki, kosmetologiem i pielęgniarką. Z porywów duszy… jasnowidzką, poetką, podróżnikiem… Stworzyłam metodę ,,Love life”, która uczy, jak pracować z energią, jak ją rozwijać, jak ,,przyciągać” to czego pragniemy.

  1. Jak rozwinąć energię bogactwa
  2. Jasnowidz jest w każdym z nas

Można się również spotkać z Izą na jej stoisku. Na powyższym zdjęciu widać jak Izabela Trędowicz przeprowadza wykład.

– Urszula Tyślewicz – Polska – charyzmatyczna uzdrowicielka z Gdyni z wieloletnim doświadczeniem, od wielu lat prowadzi gabinet bioterapii w Gdyni. Uzdrowiła i pomogła wielu ludziom przywracając im zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

– Alex Polanski – USA – Life Improvement Institute. Naturopata i promotor Zdrowia oraz Długowieczności.

– Bożena Bartkowiak – Polska Akademia Mikropigmetacji Royal Liner – Polska.

Royal Liner to linia markowych produktów, opierająca się na wieloletnim doświadczeniu oraz pasji. W swojej ofercie posiadamy oprócz zabiegów i szkoleń urządzenia do makijażu permanentnego Royal Liner certyfikowane i produkowane w Niemczech wraz ze wszystkimi akcesoriami – przedstawia firmę Pani Bożena.

– Dr. Piotr Gutowski – Ukraina – Polska – lekarz, psychiatra – Ekspert hipnozy, hipnoterapeuta, specjalista medycyny naturalnej, wykładowca i trener sukcesu, doradca personalny firm i sportowców. Będzie można u niego zakupić Korektor Funkcjonalnego Stanu Człowieka zwany słynną Płytką Kolcowa.

– Najsłynniejszy w UK broker ubezpieczeniowy Firma Balens założona w 1950 r.

Firma Balens założona w 1950 r. to czteropokoleniowy rodzinny broker ubezpieczeniowy który wyraża się ponad przeciętną etyką. Oferujemy dużą gamę produktów ubezpieczeniowych łącznie ze zrobionymi na zamówienie pod klienta pakietów ubezpieczeń od odpowiedzialności cywilnej dla producentów / sprzedawców produktów zdrowotnych i kosmetycznych.

Katarzyna Szafranek – terapeuta i nauczyciel metody Theta Healing, praktyk Matrycy Energetycznej i Odczytu Planu Duszy – zapraszamy na jej wykład w niedzielę o 15 a również na spotkania indywidualne przy jej stoisku.

– NoahKamil Borowski – zapraszamy na Kanał Noah na YouTube, który został założony przez Kamila i cieszy się dużą popularnością. Kamil zajmuje się tematyką Prawa Przyciągania, rozwoju duchowego, jak i osobistego. Zapraszamy na wykład: Jak przyciągnąć wymarzonego partnera i miłości.

– Katarzyna Stankowska – Anglia – specjalistka od metody Soul Body Fusion®, metody która pozwala nawiązać kontakt z własną Duszą.Metoda SBF jest idealna dla osób które borykają się z depresją, załamaniem nerwowym, stanami lękowymi lub doświadczyły śmierci lub utraty bliskich osób.

– Józef Kiełbasa – Anglia – Bezpłatne inhalacje solankami! Hitem targów będą bezpłatne inhalacje solankami na stoisku Pana Józefa Kiełbasy, gdzie będzie możliwość zabiegów terapeutycznych oraz leczniczych inhalacyjnych w których osoby mające problemy oddechowe będą mogły inhalować się solankami Uzdrowiska Rabka Zdrój.

– Sylwia Wilczyńska – Anglia – Nauczyciel Medytacji – Sztuka medytacji – Medytacja z mantrą jest wspaniałym sposobem na uwolnienie naszych umysłów od wszelkich stresów i niepokojów. Prowadzi do osiągnięcia wewnętrznego spokoju, radości i pełnej wewnętrznej satysfakcji. Pomaga nam w koncentracji i staniu się efektywniejszymi w naszych codziennych obowiązkach .

Basia Miedziak – Polska – Twórca naturalnej kosmetyki z zielonej glinki z całą gamą innych nowych kosmetyków z różnych glinek.

Będą również wspaniali doradcy życiowi, Dora Cristal, Bartek Kuzka i Beata Karczewska.

Uwaga: na targach będą firmy, które chcą nawiązać nowe kontakty biznesowe (eksport, sieci dystrybucyjne) w UK i w Polsce lub innych krajach Unii Europejskiej. Równocześnie będzie prowadzona sprzedaż produktów i usług dla klientów, którzy przyjdą na targi. Będzie wiele pokazów i demonstracji. Przyjdźcie na nasze targi z przyjaciółmi i rodzinami! Zapraszamy!

W następnym wydaniu przedstawimy Państwu następnych wystawców!

Zapraszamy do lektury i na nasze targi już 21 i 22 września 2019 r. do POSKu w Londynie!

Galeria atrakcji:

Izabela Trędowicz:

Z wykształcenia jestem magistrem pedagogiki, kosmetologiem i pielęgniarką. Z porywów duszy… jasnowidzką, poetką, podróżnikiem… Uwielbiam zachwycać się życiem i… ludzkimi potencjałami… możliwościami, odkrywać jakim to cudem jawi się człowiek. Przez wiele lat gromadziłam doświadczenia, aby jeszcze trafniej umieć rozpoznać to, co jest do uzdrowienia ale i to co do odkrycia najpiękniejszego. Stworzyłam metodę ,,Love life”, która uczy, jak pracować z energią, jak ją rozwijać, jak ,,przyciągać” to czego pragniemy ale i ,,żegnać” już niepotrzebne. Przede wszystkim jednak uczę… rozwijać intuicję oraz… samodzielność duchową, tak aby, każdy potrafił zaufać sobie i tej informacji, która do niego ,,przychodzi”. Bowiem dla każdego jest tylko jeden ,,Guru”, jeden ,,Mistrz”… ten który patrzy na niego w lustrze! Wspieram innych w odnajdywaniu swojej drogi, tej osobistej ale i zawodowej, bowiem to moja ukochana dusza, wybrała na swój sposób niezwykłą drogę… ,,szlachetnego zarabiania” czyli zarabiania (nie pracy) opartego na zaufaniu do prowadzenia przez naszą nadświadomość. Szlachetnie, bo w zgodności ze sobą, uczciwością, lojalnością, przyjaźnią ale przede wszystkim w oparciu na własnych pomysłach, potencjałach i możliwościach (często nieuświadomionych). Pokazuję, jak generować pomysły, jak iść za energią informacji, która przychodzi. A wszystko to w radości, lekkości i uwielbieniu siebie, bo to właśnie sprawia, że nic nie stanowi problemu a jedynie… sprawę do załatwienia, punkt wyjścia… do tego co nowe. Bo wszystko co naprawdę musisz To kochać siebie…

– Urszula Tyślewicz – Polska – charyzmatyczna uzdrowicielka z Gdyni z wieloletnim doświadczeniem od wielu lat prowadzi gabinet bioterapii w Gdyni. Uzdrowiła i pomogła wielu ludziom przywracając im zdrowie. I prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Ula pisze:

Jestem mistrzem bioenergoterapii , uzdrawiam od 25 lat . Pomagam również na odległość, oczyszczam osoby i domy z negatywnych energii, wskazuję szkodliwe cieki wodne.

Z powodu wypadków trzy razy przebywałam po drugiej stronie . Tam uzyskałam ogromną duchową wiedzę i informację , że otrzymałam boski dar uzdrawiania , po czym z miłością zostałam odesłana aby pomagać chorym i potrzebującym. Uzdrawiam duszę , umysł i ciało na wszystkich poziomach .

Potrzebną wiedzę i doświadczenie otrzymałam od mojego męża Mariana Tyślewicza, jednego z pierwszych w Polsce bardzo cenionych i zasłużonych uzdrowicieli.

Serdecznie zapraszamy do Jej stoiska.

Alex Polanski – USA – Life Improvement Institute. Naturopata i promotor Zdrowia i Długowieczności.Prezentacja i wykład:

1. Metoda dr Ashkara – Pokonaj raka raz na zawsze i za darmo.

2. Stan ALFA – nauka kontemplacji i wizualizacji – Projekcja Przyszłości (zdrowie, dostatek, sukces, pomyślność)

3. Fenomen Wody – Liquidum Divine czyli przekaz informacyjny z Boskiej Matrycy Kreacji

4. Komunikacja niewerbalna – metoda prof. Benemeglio udoskonali twoje życie

Polska Akademia Mikropigmetacji Royal Liner Bożeny Bartkowiak.

Polska Akademia Mikropigmetacji Royal Liner Bożeny Bartkowiak to pierwsza Polska Firma działająca od 1994 roku w branży PMU.

Royal Liner to linia markowych produktów, opierająca się na wieloletnim doświadczeniu oraz pasji. W swojej ofercie posiadamy oprócz zabiegów i szkoleń urządzenia do makijażu permanentnego Royal Liner certyfikowane i produkowane w Niemczech wraz ze wszystkimi akcesoriami.

Royal Liner w kwestii makijażu permanentnego stawia na naturalny efekt, a w szkoleniach i sprzedaży gwarantuje 100%satysfakcję. Serdecznie zapraszamy na bezpłatne konsultacje oraz skorzystanie z naszych niezwykłych urządzeń kosmetycznych wykonanych w Niemieckiej technologii!

Najsłynniejszy w UK broker ubezpieczeniowy Firma Balens założona w 1950 r.

Firma Balens założona w 1950 r. to czteropokoleniowy rodzinny broker ubezpieczeniowy który wyraża się ponad przeciętną etyką.

Oferujemy dużą gamę produktów ubezpieczeniowych łącznie ze zrobionymi na zamówienie pod klienta pakietów ubezpieczeń od odpowiedzialności cywilnej dla producentów / sprzedawców produktów zdrowotnych i kosmetycznych.

Katarzyna Szafranek – terapeuta i nauczyciel metody Theta Healing, praktyk Recall Healing i odczytu planu duszy.

Korzystając z nabytej wiedzy, umiejętności i doświadczeń terapeutka od kilku lat prowadzi sesje indywidualne i kursy Theta Healing w Londynie.

Do grona praktyków i sympatyków tej metody z roku na rok dołącza coraz więcej osób, które doświadczyły szybkich pozytywnych zmian w swoim życiu.

Poznanie metody Theta Healing na kursach lub też skorzystanie z sesji z terapeutką polecamy jeśli:

• praca, która obecnie wykonujesz znacznie odbiega od tej, którą chciałbyś wykonywać,

• nie masz obecnie pracy lub szybko ją tracisz

• masz o wiele mniej pieniędzy niż tego potrzebujesz

• jesteś osobą samotną, a marzysz o stworzeniu harmonijnego związku

• tworzysz związki, w których nie czujesz się szczęśliwy

• twoje zdrowie, samopoczucie odbiega od stanu pożądanego

• brakuje Ci pewności siebie, lub Twoje poczucie wartości jest zbyt niskie

• chcesz, aby Twoje plany i marzenia stały się realne i namacalne

• czujesz, że jakaś dziedzina Twojego życia jest dla ciebie trudna czy bolesna i chcesz to zmienić.

Jeśli chciałbyś poznać metodę Theta Healing i uzdrowić ważne dla ciebie obszary życia zapraszamy na wykład pt. ” ROZWIŃ SWOJĄ INTUICJĘ I BĄDZ TWÓRCĄ SZCZĘŚLIWEGO ŻYCIA W OBFITOŚCI”, który Katarzyna Szafranek poprowadzi na targach.

Pokaże jak dzięki krótkiej medytacji w stanie theta można przyciągnąć do swojego życia pieniądze, wymarzoną pracę, mieć dochodowy biznes, dobre zdrowie i życie pełne miłości i spełnienia.

Zapraszamy serdecznie na stoisko wystawcy.

Na stoisku Katarzyny Szafranek będzie można uzyskać konsultacje z terapeutką i zakupić książki „Theta Healing” autorstwa Vianny Stiball – twórczyni metody.

Noah – Kamil Borowski – zapraszamy na porady dotyczące związków!

Nauki Noah – kanał na YouTube, który został założony przez Kamila. Cieszy się coraz większą popularnością. Od ponad 8 lat zajmuje się on tematyką Prawa Przyciągania, rozwoju duchowego, jak i osobistego. W swojej karierze pomógł ponad setkom ludzi przez swoje konsultacje, prowadzone medytacje i przez materiały które udostępnia na YouTubie. Na naszych targach jest po raz trzeci, ale nie ostatni raz. Tematem wykładu będą związki, a mianowicie „Jak przyciągnąć wymarzonego partnera/partnerkę” Kamil podzieli się z państwem sposobem jak on sam to uczynił i jak wy to możecie zrobić. Na tym wykładzie zdradzi też sposób, jak przetransformować wasz dotychczasowy związek i sprawić, aby był bardziej satysfakcjonujący.

Katarzyna Stankowska – Soul Body Fusion® to metoda, która pozwala nawiązać kontakt z własną Duszą.Wędrując przez życie doświadczamy czasami bardzo bolesnych i trudnych momentów w czasie których nasza Dusza oddala się od ciała. Soul Body Fusion® pomaga przywrócić Ją z powrotem, tam gdzie Jej miejsce.

Metoda SBF jest idealna dla osób które:

* Borykają się z depresją, załamaniem nerwowym, stanami lękowymi

* Doświadczyły śmierci lub utraty bliskich osób

* Znajdują się w destrukcyjnych związkach

* Nie odczuwają satysfakcji z wykonywanej pracy

* Mają problemy zdrowotne (między innymi migreny, bóle pleców, nadwaga)

* Nie potrafią rozstać się z używkami (papierosy, alkohol, leki, substancje odurzające)

* Czują sie niespełnione życiowo, nie potrafią czerpać z życia całymi garściami

* Chcą głębszego połączenia z własną Duszą

Na targach będzie Sylwia Wolf która będzie uczyć skutecznej medytacji. Medytacja jest szczególnie polecana osobom które są zmęczone, przepracowane, odczuwają duży stres, potrzebują wyciszenia i relaksacji.

Sylwia udowodniła znaczenie medytacji na swoim przykładzie – jesteśmy szczęśliwą rodzinką, która od 25 lat już wspólnie medytuje. Sprawia nam to ogromną radość i bardzo pozytywnie wpływa na nasze całe życie.

Medytacja z mantrą jest wspaniałym sposobem na uwolnienie naszych umysłów od wszelkich stresów i niepokojów. Prowadzi do osiągnięcia wewnętrznego spokoju, radości i pełnej wewnętrznej satysfakcji. Pomaga nam w koncentracji i staniu się efektywniejszymi w naszych codziennych obowiązkach . Bardzo pozytywnie wpływa na polepszenie naszych relacji rodzinnych , co jest tak bardzo istotne w naszym prywatnym życiu.

Wpływa również bardzo pozytywnie na polepszenie naszego umysłowego i fizycznego zdrowia.W sanskrycie słowo mantra dzieli się na dwie części. „Man” znaczy umysł, a „tra” znaczy wznosić . Dlatego medytacja z mantrą wznosi i wyzwala nasze umysły i serca od stresów i niepokojów tego świata. Wzmacnia naszą kreatywność i siłę woli.

Medytacja także bardzo pozytywnie wpływa na nasze fizyczne zdrowie. Doktorzy  coraz częściej widzą zależność pomiędzy naszym fizycznym dobrem, a stanem naszej świadomości . Dla pacjentów cierpiących na przykład na wrzody żołądka lub nadciśnienie zalecają nie tylko zmianę diety, ale zalecają również medytacje. Kliniczne badania potwierdzają , że medytacja obniża ciśnienie krwi, reguluje bicie serca. Uwalnia od stresów , relaksuje ciało i umysł, redukuje napięcie mięśni i  znacznie zwiększa tempo, aby ciało szybciej dochodziło do regeneracji. Każdy potrzebuje medytacji, każdy potrzebuje relaksacji, każdy potrzebuje drogi do uwolnienia się od niepokojów. Dlatego jako szczęśliwa rodzinka przedstawiamy bardzo starożytną, a zarazem bardzo praktyczną drogę do medytacji, dzięki której każdy może osiągnąć ten cel i stać się poprostu szczęśliwymi osobami. Na naszych spotkaniach pokażemy Wam te bardzo proste, przyjemne i efektywne techniki medytacyjne. Proszę nie zwlekajcie ! Zapraszamy do kontaktu z nami.

Udział w medytacji jest bezpłatny .

HIT TARGÓW! Dr. Piotr Gutowski – lekarz, psychiatra

Ekspert hipnozy, hipnoterapeuta, specjalista medycyny naturalnej, wykładowca i trener sukcesu, doradca personalny firm i sportowców.

Na stoisku będą prezentowane:

KOREKTOR FUNKCJONALNEGO STANU CZŁOWIEKA

Jest to zadziwiający wynalazek rosyjskich naukowców. Obecnie jest to jedyne takie urządzenie na świecie. Działalność i efektywność udowodniono naukowo i praktycznie. Korektory Funkcjonalnego Stanu (KFS), inaczej płytki Kolcova noszą swoją nazwę od wynalazcy Sergeja Kolcova, fizyka, naukowca, który pracował w przemyśle kosmicznym. Urządzenia są zarejestrowane i certyfikowane w Rosji.

Działanie płytek są sprawdzone przez naukowców, lekarzy i użytkowników.

PODSTAWOWE KIERUNKI DZIAŁANIA KFS:

– Zmiana struktury wody oraz każdego innego środowiska płynnego.

– Korekcję funkcjonalnego stanu każdego żywego organizmu (człowiek, zwierzęta ,rośliny).

– Ochrona przed promieniowaniem elektromagnetycznym, i geopatogennym (żyły wodne) socjopatogennym (negatywny wpływ społeczeństwa), promieniowaniem telefonów komórkowych, komputerów. Płytki są długowieczne. Należy jedynie chronić przed silnym uderzeniem i nie kłaść na diagnostyczne urządzenia pomiarowe. KFS przestaje pracować tylko po fizycznym zniszczeniu.

Piotr wygłosi 2 bezpłatne wykłady w czasie targów oraz przeprowadzi 2 płatne kursy – sesje grupowe po zakończeniu targów.

Sobota:

Dr. Piotr Gutowski – Cz.1. Moda na sukces : Hipnoza i płytki Kolcowa jak podstawowa metoda!

Dr. Piotr Gutowski – Sesja terapeutyczna, grupowo-indywidualna. Płatna: Hipnoza w terapii kompulsywnego objadania się, nadwagi, uzależnienia od słodyczy, pieczywa, napady jedzenie, brak samoakceptacji ciała inne.

Niedziela:

Dr. Piotr Gutowski – Cz.2. Moda na sukces – hipnoza i płytki Kolcowa w twoim życiu: od codzienności i zdrowia do sukcesu osobistego.

Dr. Piotr Gutowski – Sesja terapeutyczna, płatna: Hipnoza uzależnień: alkohol, nikotyna, narkotyki, dopalacze, inne. Grupowo-indywidualne sesje.

Hit Targów: Bezpłatne inhalacje solankami na stoisku Pana Józefa Kiełbasy!

Hitem targów będą bezpłatne inhalacje solankami na stoisku Pana Józefa Kiełbasy, gdzie będzie możliwość zabiegów terapeutycznych oraz leczniczych inhalacyjnych w których osoby mające problemy oddechowe będą mogły inhalować się solankami Uzdrowiska Rabka Zdrój. Zapraszamy wszystkie osoby które mają problemy z górnymi drogami oddechowymi i które chciały by się poddać zabiegom terapeutycznym oraz leczniczym poprzez inhalację solankami z Uzdrowiska Rabka Zdrój do stoiska Pana Józefa.

Na miejscu będzie możliwość nabycia terapeutycznych soli do kąpieli z Uzdrowiska Rabka Zdrój oraz nabyć firmowe kosmetyki.

Inhalatorium to Naturalne Kosmetyki na bazie oryginalnych solanek z Uzdrowiska Rabka Zdrój. Sole kąpielowe i solanki do zabiegów terapeutycznych oraz leczniczych, inhalacje a również w ofercie orginalne, opatentowane nanokoloidy, zioła, srebra, plastry i miedź do zabiegów kosmetycznych i leczniczych. Pokazy i szkolenia z zakresu używania koloidów!

Zapraszamy na wykłady Pana Józefa Kiełbasy i na bezpłatne inhalacje osoby, mające problemy z oddychaniem!

Barbara Miedziak

Bardzo ciekawe będzie stoisko Firmy Smoth, której właścicielką jest Barbara Miedziak. Basia opracowała całą gamę kosmetyków naturalnych na bazie zielonej, czerwonej i białej glinki a również rokitnika i kolagenu. Przywiezie na targi mnóstwo nowości !!!

Na targach będzie zaprezentowany nowy luksusowy produkt „Krem z czerwonej glinki nawilżający”.

Specjalnie opracowana receptura kremu z czerwona glinką jest dla cery normalnej, mieszanej i naczynkowej. Krem działa nawilżająco, wygładzająco i odżywczo. Redukuje plamy i przebarwienia. Dzięki bardzo dużej zawartości czerwonej glinki, działa obkurczająco na naczynia krwionośne i chroni przed ich dalszym rozszerzaniem się. Łagodzi trądzik różowaty. Dostarcza skórze minerały (duża zawartość żelaza, krzemu, wapnia, magnezu, miedzi, potasu, tytanu i manganu), mikroelementy i sole mineralne. Dla podniesienia efektów pielęgnacyjnych, krem dodatkowo wzbogacony jest witaminami A i E.

Będą również wspaniali doradcy życiowi:

Dora Cristal znawczyni tarota nazywana przez tych, którzy ją znają po prostu Dobrą Wróżką. Przez lata zgłębiała tajniki tarota, uczyła się sama i od najlepszych tarocistów w Polsce. Dziś przy pomocy tarota i innych narzędzi ezoterycznych pomaga każdemu, kto się o tą pomoc zwróci, bo wierzy, że życie łatwiej kształtować wiedząc z góry, co nas czeka. Dora Cristal zajmuje się również Feng Shui.

Będzie również znana w Polsce i Anglii wróżka i ezoteryczka Beata Karczewska, która wygłosi bezpłatny wykład „Rozwój podświadomości a czytanie snów, opowie również o Kundalini i czakrach.

Na naszych targach będzie wystawiać się także znany Londyński Wróżbita Bartek Kuzka, specjalista od klasycznego wróżenia z kart i z ręki. Radzimy wcześniej zarezerwować sesje przy jego stanowisku!

Serdecznie zapraszamy na nasze targi!

Będą ciekawe stoiska i nie powtarzalne oferty firm oraz dwa dni bezpłatnych wykładów, szkoleń i pokazów dla gości Targów!

Wkrótce następne nowości!

Informacje:

Tel:

0044 770 906 14 32

0048 601 615 549

e-mail: [email protected]

strona: www.targilondyn.co.uk

Film promocyjny:

https://youtube.com/watch?v=nZXIANlKe2o%3Fecver%3D2

Zapraszam do korzystania z nowej bezpłatnej usługi !!!

Prosimy o wysłanie e-maila na adres:

[email protected]

Będziemy na Państwa e-mail wysyłać informacje:

– Atrakcje targów

– Program wykładów

– Informacje o firmach które szukają przedstawicieli handlowych

– Informacje o firmach które szukają nowych kontrahentów

W każdym momencie możecie Państwo zrezygnować z otrzymywania informacji od nas.

Usługa jest całkowicie bezpłatna.

Dziękujemy naszym Patronom za pomoc przy organizacji naszych targów:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj