Zaproszenie Niezależnej Formacji Artystów „TrioSilesia” i wystawa galerii WST

0
1417

Niezależna Formacja Artystów „TrioSilesia” zaprasza na wystawę „Malarskie Spostrzeżenia”, która odbędzie się w dniach od 8 do 19 stycznia 2020 roku w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach.

Patronat medialny nad wernisażem obejmie m.in. Magazyn Why Story

Zachęcamy także do obejrzenia materiału na temat TrioSilesia https://www.youtube.com/watch?v=bNGEbEOm3QI

W kwietniu 2019 inicjatorzy zorganizowali również bardzo duże wydarzenie, do którego zaprosili artystów z Indii, którzy przyjechali do Polski i pokazali swoje prace oraz poprowadzili warsztaty.

W Kalkucie w Indiach na temat obchodów Indyjskiego Święta Diwali Święta Światła, w ramach, którego TrioSilesia wystawiła również swoje prace w Krakowie, które odbyły się pod patronatem Ambasady Indii oraz IPCC.

W Telewizji w Kalkucie ukazał się reportaż z wystawy TrioSilesia w Krakowie z okazji Święta Diwali. Jeszcze raz dziękujemy Indyjsko – Polskiemu Stowarzyszeniu Na Rzecz Rozwoju Kultury za zaproszenie do wystawy oraz zespołowi TARA News w Kalkucie za wspaniały materiał. Dziękujemy Umesh Chandra i Sukanto Mitro z całym zespołem !!!!The reportage of the TrioSilesia exhibition in Krakow on the occasion of Diwali, was published on TV in Kolkata !!!!!!!!!! Once again, we would like to thank the Indian – Polish Association for the Development of Culture for the invitation to the exhibition and the TARA News team in Calcutta for the great material. Thanks to Umesh Chandra and Sukanto Mitro and the team !!!!

Opublikowany przez Wolańska-Stachurska Priyą Niedziela, 18 listopada 2018

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj