Wigilia Stowarzyszenia „Kobieta Charyzmatyczna” oraz Magazynu „Why Story”

1792

W środę 12 grudnia w Restauracji Sorrento w Zabrzu odbyło się spotkanie opłatkowe Kobiet Charyzmatycznych. Wzięły w nim udział Kobiety, które są przykładem na to, że można rozwijać się w wielu dziedzinach życia jednocześnie pomagając przy tym innym.

(…) bo najważniejsza jest przyjaźń, wspólne projekty i wsparcie potrzebujących. Beata Sekuła dba o integracje i rozwój Stowarzyszenia oraz promocje magazynu Polsko – Angielskiego Why Story – mówi Dr Anna Zasada- Chorab wiceprezydent Miasta Siemianowice- Śląskie na swoim profilu w mediach społecznościowych. – Już w styczniu przygotowujemy się do balu charytatywnego na którym będzie moc atrakcji, niespodzianek i karnawałowej zabawy – dodaje.


Dr Iwona Sosnowska – Wieczorek, Prezes Fundacji „In Corpore”

Spotkanie rozpoczęło się od wspólnego podzielenia się opłatkiem oraz życzeń. Następnie przyszedł czas na uroczystą kolację. W wigilii udział wzięli: Aniela Czerner, Ewa Weber, Bożena Czerwińska, Edyta Fatyga, Sylwia Gierez-Dobiczek, Aniela Czerner, Karolina Hudowicz, Izabela Pychyrek, Agnieszka Maślak, Elżbieta Nemś, Marzena Peukert, Krystyna Pluta, Sławomira Puchała, Anna Różalska, Iwona Sosnowska – Wieczorek, Katarzyna Wróblewska, Anna Zasada – Chorab, Joanna Sufranek, Katarzyna Dzióba, Beata Sekuła oraz Paulina Zdancewicz i Tomasz Czarnecki. 

Poruszono kwestie działań na rok 2019, mianowicie: Bal Charytatywny na rzecz chorej na raka Kai Czerwińskiej, który odbędzie się już 19 stycznia    w Polskim Komitecie Olimpijskim; Konferencji na której zostaną przyznane statuetki Kobietom Charyzmatycznym (14 marca 2019) na Wydziale Radia   i Telewizji na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach                         oraz Konferencji, podczas której zostaną wręczone statuetki Programu          THE BEST & MORE 23 maja 2019 w Opel Manufacturing w Gliwicach.

Tomasz Czarnecki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here