Transmisja na żywo – przydział mieszkań w ramach programu „Z przyszłością w Żorach”

0
1994

Ponad tysiąc nowych mieszkań powstanie dzięki innowacyjnemu projektowi „Z przyszłością w Żorach”! Mieszkania czynszowe to doskonała opcja dla tych, którzy marzą o własnym „M”, a nie chcą zaciągać kredytu. Najemców, którzy zamieszkają w nowych budynkach poznamy już w najbliższą sobotę 24 lutego. Zapraszamy do śledzenia na żywo transmisji z ustalenia kolejności prawa do wyboru mieszkań!

Chęć udziału w programie „Z przyszłością” i zamieszkania w jednym z nowych mieszkań czynszowych zgłosiło aż 1621 osób. Będą one mogły same zdecydować, czy chcą zamieszkać w już powstających budynkach przy al. Zjednoczonej Europy, czy też w mieszkaniach, które powstaną w kolejnych etapach realizacji programu przy alei Armii Krajowej oraz przy ul. Okrężnej.

Ustalanie kolejności prawa do wyboru mieszkań rozpocznie się w sobotę24 lutego o godzinie 9:00 w hali sportowej MOSIR Żory, przy ul. Folwareckiej 10Wstęp jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych osób. Nie trzeba jednak brać udział w wydarzeniu – można śledzić je przez Internet! Będzie to zdecydowanie najwygodniejsza forma, ponieważ całe wydarzenie potrwa przez kilka godzin – planowane zakończenie w godzinach wieczornych.

Transmisja na żywo z wydarzenia

Wyniki ustalenia kolejności prawa do wyboru mieszkań czynszowych

[link] https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vTgTxky0_xTlLlzaM9EPkcUwWkipBC1427co87bUHsTonKVmWFhOKzzTBQCDSz5Xx6DHuAaqvqmlvTF/pubhtml?gid=0&single=true&widget=false&headers=false&chrome=false

Według ustalonej kolejności osoby zainteresowane będą zapraszane do siedziby Zarządu Budynków Miejskich w Żorach w wyznaczonym terminie, począwszy od 5 marca. Prosimy o zabranie ze sobą dowodu tożsamości, który potrzebny będzie do ustalenia terminu wizyty. Co ważne, stawienie się w wyznaczonym terminie jest obowiązkowe – w przeciwnym razie osoba spada na koniec kolejki.

Osoby, które nie wezmą udziału w sobotnim wydarzeniu będą informowane o terminie spotkania telefonicznie oraz mailowo. Prosimy o sprawdzanie skrzynek e-mail już w niedzielę 25 lutego. Podczas wizyty w siedzibie Zarządu Budynków Miejskich w Żorach (al. Wojska Polskiego 4a) przyszli najemcy będą mogli wybrać dla siebie konkretne mieszkanie czynszowe.

Wszelkie informacje na temat programu „Z przyszłością w Żorach” umieszczane są na stronach internetowych www.zory.pl oraz www.zbmzory.pl. Telefony kontaktowe w razie pytań: 512 612 564 oraz 514 282 626.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj