Szyb Maciej – imprezy maj 2018

0
1874

1 maja 2018, godz. 15:00

Dziedziniec Szybu Maciej
WORK IT OUT – Europejski Dzień Kultury Industrialnej
Z okazji Europejskiego Roku Dziedzictwa Kulturowego w Święto Pracy Europa będzie tańczyć w industrialnej scenerii. To inicjatywa Europejskiego Szlaku Dziedzictwa Przemysłowego (ERIH). 1 maja w 33 zabytkach techniki, zlokalizowanych w 10 europejskich krajach, tysiące tancerzy zaprezentują ten sam układ taneczny. Możemy do nich dołączyć w Szybie Maciej w Zabrzu – wstęp wolny! Wydarzenie w Szybie Maciej współorganizowane jest z firmą BA Events. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach programu Kreatywna Europa.

 

12 maja 2018, godz. 11:00

Dziedziniec Szybu Maciej
Rajd Śmiercioodpornych 2 – finał w Szybie Maciej
Serdecznie zapraszamy na drugą edycję Rajdu Śmiercioodpornych! Stowarzyszenie Śmiercioodporni chce pokazać nową opcję na zabawę, poznanie ciekawych miejsc w Zabrzu i prawdziwe sprawdzenie swoich umiejętności. Start: 12 maja 2018 roku o godz. 11:00 z pl. Warszawskiego w Zabrzu! Uczestnictwo jest całkowicie darmowe. Dopuszczany jest udział na każdym jednośladzie: motorowerach (skuterach), maksiskuterach, motocyklach wszystkich pojemności i typów! Finał rajdu odbędzie się na terenie kompleksu Szyb Maciej z licznymi atrakcjami!

17 maja 2018, godz. 21:00

Sala bankietowa na poziomie 9,60
May Tango Festival 2018 – Premilonga w Szybie Maciej
W ramach May Tango Festival 2018 zapraszamy wszystkich miłośników tańca (… i nie tylko) do udziału w premilondze, jaka odbędzie się w Sali bankietowej na poziomie 9,60 Kompleksu Szyb Maciej w Zabrzu. Imprezę poprowadzi TDJ Krzysztof Kardaś – cennik oraz szczegóły dostępne na stronie festiwalu – www.maytangofestival.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj