Strumień ma już choinkę!

0
1667

Na strumieńskim Rynku pojawiła się choinka. Tradycyjnie bożonarodzeniowe drzewko pochodzi z jednego z gospodarstw z gminy Strumień. W tym roku podarował je Pan Tadeusz Kajstura z Zabłocia. Za niedługo drzewko rozświetlą lampki, które stworzą w centrum Strumienia bożonarodzeniowy klimat.

Pozostając w przedświątecznym klimacie na pierwsze dni grudnia gmina zaplanowała Mikołajki na sportowo. Tradycyjnie towarzyszyć im będą sportowe emocje, gdyż w sobotę 3 grudnia o godz. 9.00 odbędą się Gminne Zawody Mikołajkowe pod nazwą: „Na sportowo jest zdrowo”. W zawodach wezmą udział dzieci szkół podstawowych i młodzież gimnazjalna gminy Strumień. W programie imprezy przewidziane są rozgrywki w piłkę koszykową klas IV-VI na Hali Sportowej w Strumieniu, turniej siatkówki dla klas gimnazjalnych w ZS w Pruchnej oraz turniej sportowy dla klas od I-III w Gimnazjum w Strumieniu.  

Z kolei na 5 grudnia gmina zaprasza wszystkie małe dzieci na godz. 16.00 do  HaliSportowej w Strumieniu.  W programie przewidziano wiele atrakcji i niespodzianek. Obie imprezy finansowane są z Gminnego Programu Profilaktyki.

Więcej na temat pozostałych aktualności: http://www.strumien.pl/news/mikolajki-na-sportowo

 

Dorota Kochman

Urząd Miejski w Strumieniu

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj