Runmageddon i Szlachetna Paczka znowu razem – ekstremalny bieg dla firm już 27 maja w Warszawie!

0
2246

Tor przeszkód, wspinaczka, czołganie się, brnięcie w błocie oraz zmagania z wodą i ogniem. Czy może być lepszy sposób na integrację zespołu i zacieśnienie współpracy? Prawdziwa przygoda, wspólne pokonywanie przeszkód i szlachetny cel – cykl ekstremalnych biegów RUNMAGEDDON BIZNES SZLACHETNA PACZKA adresowanych do firm to odpowiedź na światowe trendy w biznesie i rozwoju osobistym. Najbliższa edycja już 27 maja w Warszawie (Modlin). Są jeszcze miejsca. Dochód z imprezy wesprze Szlachetną Paczką.

Szlachetna Paczka to jeden z największych projektów społecznych w Polsce, który co roku pomaga tysiącom rodzin i inspiruje ludzi, by stawali się lepsi. Z kolei Runmageddon to cykl najbardziej ekstremalnych biegów z przeszkodami, który motywuje do podejmowania wyzwań, przekraczania siebie oraz współpracy w walce z trudnościami na trasie biegu i w życiu codziennym. Obie organizacje współpracują ze sobą od dawna. Teraz wspólnie chcą dokonać pozytywnej zmiany w świecie biznesu.

Integracja i rozwój

Właśnie z tej potrzeby narodził się pomysł na nowatorski cykl eventów skierowanych do firm i ich pracowników: Runmageddon Biznes Szlachetna Paczka. Przez cały rok 2018 w największych miastach Polski odbywać się będą specjalne edycje Runmageddonu. W sprawdzonej formule wymagających biegów drużynowych z przeszkodami na odcinku 3-4 km wystartują 5-osobowe zespoły złożone z pracowników poszczególnych firm.

– Wspólny start i wzajemna pomoc na traie pozwolą ludziom zobaczyć samych siebie w najlepszej wersji: dzielnych, stawiających czoła wyzwaniom i wspierających się nawzajem. Wierzymy, że przenosząc te ideały do świata biznesu, firmy staną się nie tylko lepsze, ale i skuteczniejsze biznesowo – mówi Jaro Bieniecki, twórca i Prezes Runmageddonu. – Pokonując w zespole tor przeszkód, pracownicy rozwijają w sobie umiejętności współpracy i współodpowiedzialności. A takie postawy w firmie są pożądane szczególnie przez zarząd oraz działy HR i CSR. To nie tylko światowy trend. Nam chodzi przede wszystkim o rozwój i o lepszy świat.

Dla kogo?

Runmageddon Biznes Szlachetna Paczka to znakomita propozycja zarówno dla działów CSR, chcących zwiększyć poziom zaangażowania pracowników w działania prospołeczne, dla HR-owców, poszukujących oryginalnych i atrakcyjnych eventów rozwijających kluczowe kompetencje miękkie i budujących team spirit, oraz dla menedżerów, którym zależy na sprawdzeniu swoich zespołów w ekstremalnych warunkach, wymagających współpracy i nieschematycznego działania. Udział w wydarzeniu to także okazja do efektywnego networkingu w nieoczywistych warunkach.

Firmy planujące wziąć udział w tym wyjątkowym wyzwaniu, mogą nabywać pakiety startowe dla swoich pracowników. Dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na rzecz Szlachetnej Paczki. Warto więc podwójnie.

W dodatku w skład pakietów wchodzi nie tylko start w edycji biznesowej Runmageddonu. W zależności od rodzaju pakietu, startujący zespół otrzyma również personalizowaną galerię zdjęć i wideo z trasy, asystę osobistego trenera, trening z trenerem Runmageddonu przed startem, buty Salomon Speedcross4 Runmageddon, a nawet co-drive z zespołem RMF4RT, Mistrzem Polski oraz v-ce Mistrzem Europy w rajdach cross-country czy przelot helikopterem nad trasą Runmageddonu!

Do zobaczenia na trasie

Pierwszy z cyklu eventów Runmageddon Biznes Szlachetna Paczka odbył się 8 kwietnia we Wrocławiu. Najbliższy już 27 maja w Warszawie, a dokładnie w Modlinie. W kolejnych miesiącach wydarzenia odbędą się ponadto w Krakowie, Poznaniu  i Trójmieście. Ceny pięcioosobowych pakietów zaczynają się od 899 zł netto.

Więcej na: https://www.runmageddon.pl/szlachetna-paczka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj