Pomoc dla Gucia!

0
4422

Schorowany, jamnikowaty staruszek, którego prawdopodobnie ktoś porzucił, leżał przy ul. Przepiórek (Sosnowiec/Bory). Był wyziębiony, cały się trząsł i nie miał siły wstać. Osoba zgłaszająca interwencję podała mu miseczkę z wodą i jedzeniem, ale nawet na to nie miał sił. Psiak natychmiast został przewieziony do lecznicy, gdzie został przebadany a następnie dostał kroplówkę. Po kilku godzinach gdy mały się już pozbierał trafił do schroniska. Teraz praktycznie cały czas śpi, odpoczywa sobie z krótkimi wypadami na wybieg i kontrolami w gabinecie i niestety jego rokowania nie są dobre …

Dlatego też bardzo pilnie potrzeba Guciowi swojego ciepłego kącika gdzie mógłby w spokoju i cieple doczekać swych ostatnich dni, gdzie mógłby bez stresu, lęku i z pełnym brzuszkiem potuptać powoli przez tęczowy mostek …  Piesek trafił pod opiekę fundacji i przebywa w domu tymczasowym .

Gucio jest bardzo słaby, widać, że czasami się zatacza, a jednocześnie ma ogromną wolę poznawania świata i najbliższego otoczenia. profil pieska na stronie fundacji:

http://www.jamnikiniczyje.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=2159&Itemid=0

 

Przygotowała: Małgorzata Karoń

gucio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj