Nadchodzi 8. Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw! Premier Morawiecki na sesji inauguracyjnej

0
1444

Do rozpoczęcia 8. Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw pozostał tydzień. Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach – organizator Kongresu – zdradza coraz więcej szczegółów. Wiemy już, że udział w sesji inauguracyjnej zapowiedział premier Mateusz Morawiecki.

To już 8. edycja Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Od 17 do 19 października, Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach będzie gościć najważniejsze osoby w kraju, osobistości ze świata nauki, polityki i gospodarki oraz delegacje zagraniczne z Indii oraz Chin. Duże zainteresowanie wydarzeniem nie może dziwić – EKMŚP na stałe wpisał się już w europejski kalendarz spotkań biznesowo politycznych. Renomę buduje na imponujących liczbach.

W tym roku na powierzchni 5300 metrów kwadratowych zaprezentuje się 110 wystawców.
Organizatorzy zakładają, że na Kongres przyjedzie ponad 6 tysięcy osób. Goście, według swoich zainteresowań, będą mogli uczestniczyć w licznych panelach, spotkaniach, wystąpieniach i konferencjach. Już teraz udział w wydarzeniu zapowiedzieli m.in. premier Mateusz Morawiecki oraz komisarz Unii Europejskiej Elżbieta Bieńkowska.

Program 8. edycji EKMŚP składa się z 12 grup tematycznych, tzw. ścieżek. Wśród nich są
m.in. takie jak „Śląskie. Dialog Przemysłowy”, „Zarządzanie finansami w małych i średnich
przedsiębiorstwach”, „Cyfrowe przedsiębiorstwo”, „Samorząd” oraz „Akademia marketingu i sprzedaży”, w ramach której część warsztatową poprowadzą przedstawiciele Facebook’a oraz Google’a. – Poszerzamy ofertę. W tym roku organizujemy o dwie ścieżki więcej niż poprzednio. Tym samym większa liczba przedsiębiorców będzie miała szansę znaleźć tą zgodną ze swoimi zainteresowaniami i potrzebami – mówi Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach Tomasz Zjawiony.

Podobnie jak podczas poprzednich edycji Kongresu szeroką propozycję programową EKMŚP
tworzą także wydarzenia towarzyszące. Wśród tych pierwszych jest m.in. spotkanie

International B2B Meetings, na które zarejestrować się należy do 10 października poprzez stronę www.b2bharmo.com/K2018.

Udział we wszystkich wydarzeniach 8. Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw jest bezpłatny.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj