Memoriał Wagnera w Krakowie

0
1804

Przedsmak ME FIVB w Krakowie !

Już ruszyła sprzedaż biletów na XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera! W tym roku najtańsze wejściówki kosztują 40 zł, a najdroższe – 160 zł (każda obowiązuje na oba mecze każdego dnia).Przypominamy, że to właśnie abilet.pl jest jedynym oficjalnym dystrybutorem wejściówek na ten niepowtarzalny, wyjątkowy turniej.

Tegoroczne bilety będzie można uczynić jeszcze bardziej wyjątkowymi, odwiedzając stronęwww.wagner2017.abilet.pli wgrywając tam swoje zdjęcie jeszcze przed zakupem. Dzięki temu dostaniecie wejściówkę ze swoją podobizną w towarzystwie reprezentantów Polski. Nie jest to – oczywiście – obowiązkowe, ale gorąco do tego zachęcamy! Niepowtarzalna pamiątka – gwarantowana!

Poniżej prezentujemy terminarz XV Memoriału. Godziny meczów podamy wkrótce – po ostatecznych ustaleniach z właścicielem praw do transmisji TV.

Memoriał Huberta Jerzego Wagnera to największy i najbardziej prestiżowy towarzyski turniej siatkarski na świecie. W tym roku – wyjątkowa pod każdym względem XV edycja imprezy z najsilniejszym składem w historii! Cała czwórka (Francja, Kanada, Rosja i Polska) jest bowiem w pierwszej dziesiątce rankingu FIVB. 

Organizatorzy zadbali, aby były to wejściówki na każdą kieszeń. Od pierwszej edycji Memoriał zawsze objęty jest Honorowym Patronatem Prezydenta RP, który funduje puchar dla zwycięzcy – tak będzie również w tym roku. Przez pierwsze sześć lat turniej rozgrywany był w olsztyńskiej hali Urania. Później gościł w: łódzkiej Atlas Arenie, bydgoskiej Łuczniczce, katowickim Spodku, hali MOSiR w Zielonej Górze, płockiej Orlen Arenie oraz w Arenie Toruń. W tym roku – już trzeci raz zostanie rozegrany w krakowskiej TAURON Arenie.

Wrażenie robią także liczby związane z Memoriałem:


– 4 500 000 – to rekord oglądalności memoriałowego pojedynku wśród telewidzów. Tyle osób śledziło ostatni mecz IX Memoriału w Katowicach pomiędzy reprezentacjami Polski i Rosji.
– 240 000 kibiców obejrzało do tej pory mecze Memoriału Huberta Jerzego Wagnera z trybun, co daje średnią ponad 17 000 na każdy turniej.
– 15 000 – to rekordowa frekwencja na trybunach podczas Memoriału. Tylu kibiców oglądało ostatnie dwa dni XII edycji turnieju w krakowskiej TAURON Arenie.
– 200 – rekordowa liczba wniosków akredytacyjnych od dziennikarzy (Zielona Góra, 2012 r.).Co roku ich liczba znacznie przekracza setkę.
   Prestiż XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera podnosi dodatkowo fakt, że będzie on ostatnim sprawdzianem przed Mistrzostwami Europy EUROVOLLEY POLAND2017.

Więcej informacji: www.fundacjawagnera.pl

Terminarz Turnieju:

 
11.08. Piątek
Kanada – Rosja
Polska – Francja

12.08. Sobota
Francja – Rosja
Polska – Kanada

13.08. Niedziela
Francja – Kanada
Polska – Rosja

UWAGA:
DZIECI DO 6 LAT – WSTĘP WOLNY – BEZ MIEJSCA SIEDZĄCEGO. ORGANIZATOR NIE PRZEWIDUJE BILETÓW ULGOWYCH.

Źródło: Materiały informacyjne organizatora.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj