Marvelstone i Wonderstone – nowe kolekcje Ceramiki Paradyż

0
996

Marvelstone i Wonderstone to nowe propozycje polskiego producenta wchodzące w skład setu Home of Stone. Obie kolekcje zachwycają designem, w których głębia barw i wzorów idealnie oddaje cechy charakterystyczne dla naturalnego, szlachetnego kamienia.

Elegancja zaklęta w kamieniu

Kolekcja Marvelstone to inspirowane pięknem marmuru połączenie wysublimowanych, przenikających się w nietuzinkowy sposób odcieni szarości oraz ekspresyjnych wzorów z białych, błyszczących żyłek mieniących się na powierzchni płytki. Minimalistyczne wzornictwo oraz kolorystyka kolekcji doskonale wpisują się w najgorętsze trendy wnętrzarskie i dają szereg możliwości aranżacyjnych. Dzięki połączeniu wyrazistości i szlachetności naturalnego kamienia domowa przestrzeń stanie się miejscem, w którym możemy nabierać sił. Użylona grafika zamknięta w płytce ceramicznej idealnie skomponuje się z naturalnym drewnem, tworząc wyrafinowany duet surowego piękna z ciepłymi detalami.

Prawdziwa siła natury

Kolekcja Wonderstone to wspaniała propozycja dla miłośników industrialnych, nowoczesnych przestrzeni. Inspirowane nieprzemijającą elegancją marmuru płytki sprawią, że wnętrze będzie zachwycać ponadczasowym stylem, nawiązującym do śródziemnomorskich pałaców. Stonowana kolorystyka i dominujące w niej subtelne odcienie szarości stwarzają pole do tworzenia nieograniczonej ilości aranżacji. Utrzymane w monochromatycznej estetyce elementy kolekcji będą wspaniale korespondować z mocnymi akcentami, np. armaturą w kolorze starego złota, połyskującym wykończeniem mebli, naturalnym drewnem oraz dodatkami w zdecydowanych, szlachetnych barwach.

Zarówno kolekcja Marvelstone jak i Wonderstone dostępna jest w formatach 59,8 x 119,8 cm oraz 59,8 x 59,8 cm. Dodatkowo w pierwszej z nich znajdziemy także modne heksagony w rozmiarze 19,9 cm x 17,1 cm. Podobnie jak inne kolekcje z setu Home of Stone, prezentowane nowości wpisują się w koncepcję Domu z Paradyża, dającą możliwości płynnego i modularnego aranżowania różnych przestrzeni domowych takich jak: holl, salon, łazienka, kuchnia, taras czy elewacja.

Elementy kolekcji:

Marvelstone:

Formaty płytek: 19,8 x 17,1 cm; 59,8 x 59,8 cm; 59,8 x 119,8 cm

Kolory: light grey, grey

Powierzchnia: mat

Cena: 19,8 x 17,1 cm – 158,57zł m2, 59,8 x 59,8 cm – 114,39 zł m2, 59,8 x 119,8 – 141,45 zł m2

Wonderstone:

Formaty płytek: 59,8×59,8 cm; 59,8×119,8 cm

Kolory: light grey, grey

Powierzchnia: poler

Cena: 59,8×59,8 cm – 153,75 zł m2, 59,8×119,8 – 178,35 zł m2

inspirowane pięknem marmuru

Ceramika Paradyż to polska, rodzinna firma. Lider i wiodący producent płytek ceramicznych w kraju oraz wizytówka polskiego przemysłu na świecie. Od 31 lat napędza wzornictwo, tworząc i dostarczając Klientom w blisko 50 krajach innowacyjne produkty o unikatowym designie i najwyższej jakości.

Firma jest laureatem najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie designu i gospodarki – m.in. Red Dot Design Award 2016 (Trakt), iF Design 2017 (Elanda/Elando), Dobry Wzór 2018 (Esagon) oraz Bronze A’Design Award 2020 za kolekcję Modernizm, a także Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP oraz Dorocznej Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Ceramika Paradyż jest wieloletnim Mecenasem Łódź Design Festival, największego wydarzenia poświęconego wzornictwu w tej części Europy oraz współinicjatorem akcji na rzecz poprawy jakości i estetyki w przestrzeni miejskiej.

Ceramika Paradyż posiada trzy marki własne: Paradyż jako marka parasolowa z szeroką paletą kolekcji w różnych stylach i formatach, oraz dwie submarki – Paradyż My Way, dedykowana dla klientów poszukujących indywidualnych i nowatorskich rozwiązań wzorniczych, i Paradyż Classica (dawniej Kwadro Ceramika), skierowana do osób ceniących klasyczną elegancję w przystępnej cenie. Kolekcje produktowe Ceramiki Paradyż są komplementarne, oferując Klientom w wielu formatach płytki ścienne, podłogowe, klinkier, dekoracje szklane oraz elementy ozdobne.

Zapraszamy na www.paradyz.com oraz www.sklep.paradyz.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj