Konferencja prasowa podsumowująca przygotowania do 22. Przystanku Woodstock

0
1584

Dnia 30 czerwca o godz. 12:00 w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze (ul. Podgórna 7) odbędzie się konferencja prasowa poświęcona tegorocznej edycji Festiwalu Przystanek Woodstock.

Konferencję poprowadzi Jerzy Owsiak. Wezmą w niej udział: Elżbieta Anna Polak – Marszałek Województwa Lubuskiego, przedstawiciel Miasta Kostrzyna nad Odrą oraz sponsorzy i partnerzy 22. Przystanku Woodstock.

Podczas konferencji poruszone zostaną sprawy związane z zakończonymi pracami przygotowawczymi do tegorocznej edycji festiwalu, a także z zasadami nowej organizacji bezpieczeństwa.

 22. Przystanek Woodstock odbędzie się w dniach 14-16 lipca w Kostrzynie nad Odrą w województwie lubuskim.

W czasie tegorocznej edycji festiwalu na 4 scenach zaprezentuje się kilkudziesięciu wykonawców z Polski i ze świata, m.in. The Hives, Molotov, HEY, Vintage Trouble, Luxtorpeda, Marcelina, Inner Circle, Apocalyptica, The Dead Daises, The Rumjacks, Bring Me The Horizon, Living Colour, Dilated People, Tarja Turunen i DragonForce. 

W ramach Akademii Sztuk Przepięknych odbędą się spotkania z wybitnymi osobistościami świata kultury, polityki i sportu. Z Woodstockowiczami spotkają się m.in. Janina Ochojska, Jerzy Stuhr, Tomek Michniewicz, Karolina Korwin Piotrowska, czy Zbigniew Buczkowski. Uczestnicy Festiwalu będą także mogli brać udział w różnych formach warsztatów artystycznych oraz angażować się w szereg inicjatyw społecznych i obywatelskich. W czasie Przystanku Woodstock zaprezentują się liczne organizacje pożytku publicznego, realizowanych będzie cała gama projektów edukacyjnych oraz sportowych.

Organizatorem imprezy jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która w ten sposób pragnie podziękować polskiej młodzieży za jej zaangażowanie w zimowy Finał WOŚP. Koncert jest niekomercyjny, niebiletowany, a środki na jego organizację zapewniają liczni sponsorzy. Festiwal nie może być i nie jest finansowany ze środków zebranych w czasie Finału WOŚP.

Oficjalna strona Przystanku Woodstock: www.woodstockfestival.pl

Karolina Krzyżankiewicz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj