Konferencja „Innowacyjny Biznes Przyszłością”,

0
1635

Konferencja „ Innowacyjny Biznes Przyszłością”, organizowana jest w ramach Międzynarodowego Tygodnia Coachingu (International Coaching Week) przez International Coach Federation, organizowanego przez Regionalną Izbę Przemysłowo Handlową w Gliwicach, ICF Polska oddział Śląsk oraz HPR Group.

878 x90

Na Śląsku zaplanowaliśmy jeden, intensywny dzień wykładów, warsztatów i spotkań indywidualnych dnia 16 maja 2017 roku w godzinach od 9:00 do 15:00 w Hotelu Silvia przy ulicy Studziennej 8 w Gliwicach. Skorzystają osoby, zainteresowane rozwojem osobistym, coachowie a przede wszystkim przedstawiciele biznesu. Konferencję otworzy Prezydent M. Gliwice – Zygmynt Frankiewicz.

 

Tematem wiodącym Konferencji jest temat turkusowych organizacji i partycypacyjnego zarządzania oraz doświadczanie profesjonalnego coachingu.

Międzynarodowy Tydzień Coachingu International Coach Federation (ICF) jest dorocznym świętem profesjonalistów i pasjonatów coachingu obchodzonym prawie na całym świecie. Celem inicjatywy jest promowanie wartości pracy z profesjonalnym coachem – jej efektów, postępów i trwałych zmian osiągniętych dzięki udziałowi w procesie. Coachowie, również w Polsce, przybliżają istotę coachingu, pokazują jego różne oblicza, a także oferują sesje pro bono, aby umożliwić chętnym doświadczenie profesjonalnego coachingu. W ubiegłym roku podczas Międzynarodowego Tygodnia Coachingu ICF odbyło się ponad 200 warsztatów w 11 największych miastach w Polsce. Skorzystało z nich ponad 5000 osób.

Organizatorem Międzynarodowego Tygodnia Coachingu w naszym kraju jest polski oddział International Coach Federation, największej ogólnoświatowej organizacji reprezentującej środowisko profesjonalnych coachów. Jej początki sięgają 1995 roku. Dzisiaj zrzesza ponad 25 tysięcy coachów w ponad 100 krajach. Od ponad 20 lat realizuje misję wspierania rozwoju coachingu w oparciu o jasną definicję, standardy i normy etyczne na całym świecie.

konf.png

 

Warsztaty i prelekcje oraz spotkania indywidualne będą odbywały się w trzech salach równocześnie. Dodatkowo będą stanowiska do indywidualnych konsultacji.

Tematy i Prelegenci:

„Jak to się robi w MARCO”; czyli o tym czym jest partycypacyjne zarządzanie – Marek Śliboda –

Prezes oraz Współwłaściciel Firmy Marco sp. z o.o., Gliwice

Porażki i sukcesy lidera, który chce być turkusowy” – Marta Kułaga – Właściciel Firmy LeaNCe

spółka Sp. z o.o., Kraków

„Rzeczy, na których Klientowi najbardziej zależy w rozmowie z Tobą”; – Tomasz Zawadzki –

Beata Sekula, Redaktor naczelna Magazynu WHY Story, właścicielka WHY Media Group, autorka książki: „WHY Story 2 – Czas na zmiany”

Właściciel Firmy MindSonar® Polska, Warszawa oraz Karolina Hudowicz – Członek Zarządu

ICF Polska, Dyrektor ICF Śląsk, Właściciel HUMAN GROWTH, Warszawa, Zabrze

“Case Clinic – turkusowe podejście do poszukiwania innowacyjnych rozwiązań” – Izabela

Kluzek – Kot – Właściciel Firmy HPR Group sp. z o.o., Gliwice

Konsultanci, coachowie ICF Polska

Organizatorzy

          image002        icf

Patronat medialny

WHY STORY LOGOCMYK

Partnerzy

hotelsilviaWhyMediaGroupm

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj