ICOONE® – REWOLUCJA W KOSMETYCE

0
3097

icoone1

Czym jest ICOONE®?

ICOONE® to opatentowana technologia, która pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Zmechanizowane głowice masujące z rolkami posiadają liczne mikrootwory tworzące Multi Mikrostymulację, dzięki którym dogłębnie działają na każdy milimetr skóry, bez rozciągania jej czy powodowania urazów.

 

ICOONE® to naukowe podejście do nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej, a także nowa, skuteczna metoda modelowania sylwetki, walki z cellulitem, luźną skórą, obrzękami limfatycznymi, bliznami oraz wszelkimi objawami starzenia się skóry.

ICOONE® – idealne rozwiązanie

Zabiegi ICOONE® skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, pragnących bezboleśnie, szybko, nieinwazyjnie, skutecznie i bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych, rozwiązać swoje problemy estetyczno-terapeutyczne. A to wszystko niezależnie od rodzaju, wieku i kondycji skóry. Zabiegi są nie tylko bezbolesne, ale i przyjemne, a efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Lifting twarzy bez skalpela

Urządzeniem ICOONE® można wykonywać zabiegi na okolicy twarzy, szyi i dekoltu oraz konturu ust i oczu. Dzięki systemowi głowic Robomini i Robomikro można opracować miejsca bardzo delikatne i trudno dostępne,

Efektem zabiegów jest wielowymiarowy masaż leczniczy, którego rezultat wprawi Cię w zachwyt, ponieważ zmniejszy się zwłóknienie tkanki, a komórki zostaną pobudzane do produkcji elastyny i kolagenu. Skóra jest bardziej jędrna, napięta i gładka – jednym słowem: regeneruje się.

Jędrna i atrakcyjna sylwetkaidealne ciało

icoone

Przy wykorzystaniu urządzenia ICOONE® można usunąć różne rodzaje cellulitu, błyskawicznie pozbyć się kilku centymetrów, ujędrnić i poprawić kondycję skóry. Zabieg rozpoczyna się programem „Base”, ukierunkowanym na ogólne potrzeby skóry (np. cellulit, obrzęki). Jego uwieńczeniem jest specjalny program „Focus”, którego działanie koncentruje się na wybranym konkretnym, słabym punkcie. Efektem zabiegów przy użyciu ICOONE®  jest stymulacja unaczynienia, uaktywnienie układu limfatycznego i układu krążenia, pobudzenie wymiany międzykomórkowej, rozbicie tkanki tłuszczowej oraz przywrócenie prawidłowego metabolizmu i wymodelowanie sylwetki.

ICOONE® jako jedyne urządzenie jest w stanie w sposób bardzo delikatny i bezpieczny wpłynąć na ujędrnienie i lifting piersi. Pobudzane są głębokie warstwy skóry, przez co następuje zwiększona praca fibroblastów a tym samym produkcja elastyny oraz kolagenu. Takie działanie wpływa na zachowanie młodego wyglądu piersi.

Nie tylko upiększanie…

Upiększanie to nie jedyne zadanie Icoone®. W systemie Icoone® znajdziemy programy medyczne i kosmetyczne, które optymalnie dostosują się do indywidualnych potrzeb pacjenta. Programy medyczne pozwalają zlikwidować blizny i oparzenia, zwiększyć jędrność skóry po liposukcji, pozbyć się żylaków i naczynek.

Sprawdź ICOONE® na własnej skórze

iconne

Przekonaj się, czy zabieg jest uzależniająco przyjemny, czy Twoja skóra zmienia się w dotyku, a ubranie staje się luźniejsze.

Ilość i częstotliwość zabiegów ICOONE® ustala specjalista Glamour Day Spa po indywidualnych konsultacjach z Klientem. Punktem wyjścia jest tutaj ocena stanu skóry danej osoby, wskazanie obszaru zabiegowego oraz określenie pożądanych rezultatów terapii

Chcąc uzyskać jak najlepsze efekty, oprócz doboru właściwszego programu należy pamiętać o systematyczności i współpracy Klienta ze specjalistą.

Oddaj się w ręce specjalistów Glamour Day Spa.

 

GlamourDaySpa

 

ul. Kozielska 80, Gliwice

883 882 530/882 164 545

www.GlamourDaySpa.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj