Jej wysokość KOMUNIKACJA – uczta biznesowo – mentoringowa

0
4609

► JEJ WYSOKOŚĆ KOMUNIKACJA – to cykl prestiżowych spotkań dla przedsiębiorców. To uczta dla umysłu, łącząca w sobie elementy konferencji z galą. W miłej atmosferze sprzyja nawiązywaniu kontaktów i utrzymywaniu relacji biznesowych. To prestiżowe wydarzenie łączące ze sobą biznes, kulturę, modę i sztukę.
banerPrzed nami IV edycja #JejWysokośćKomunikacja – uczty biznesowo – mentoringowej poświęconej w pełni tematyce komunikacji oraz budowaniu relacji.

Już 21 kwietnia w piątek w Zabrzu  o godz. 18.00 w jednej z największych atrakcji turystyki industrialnej w regionie – zagoszczą wyjątkowi prelegenci i wygłoszą wartościowe przemówienia, „know how” z zakresu szeroko pojętej komunikacji w biznesie…

Po części merytorycznej uraczymy Was występami artystycznymi. Nie zabraknie wykwintnego poczęstunku oraz dodatkowych atrakcji.
 
Podczas wydarzenia odbędzie się również wernisaż obrazów Izabeli Josch oraz promocja książki Kingi Piekrskiej: „WHY Story 2 – Czas na zmiany” – powieści o dojrzewaniu do realizacji najskrytszych marzeń i zamieniania ich w plany.
 
whystory2
 
 
 
Jeden z obrazów oraz wymieniona powieść będzie brał udział w loterii wizytówkowej, obok innych ciekawych nagród ufundowanych przez Partnerów wydarzenia.

Będziesz mógł nawiązać oraz pogłębić relacje biznesowe, wymienić się kontaktami, doświadczeniem, znaleźć partnera do kolejnych swoich projektów oraz potencjalnych klientów.
 

➠ AGENDA:
✓ 18:00 Rozpoczęcie
✓ 18:05 Powitanie Gości 

Część merytoryczna:

✓ 18:20 Niespodzianka 
wojciechs
 
✓ 18:50 Wojciech Scheffs „Kto Ci zabroni – masz to na co się odważysz!”​.
jerzyz

✓ 19:20 Jerzy Zientkowski „Zamień wiedze w biznes – 7 kroków do mistrzowskiej prezentacji”.
✓ 20:00 Kolacja
szymonh

✓ 20:30 Szymon Hołownia „Jak robić dobrze, czyli kiedy się wspierać, a kiedy     inspirować – kiedy iść razem, a kiedy osobno?”.
 
Część artystyczna:​

✓ 21:00 Live Act Show by Misza & Karola
 
AFTER PARTY
/ rozmowy w kuluarach, a nawet i tańce jak na zakończenie tygodnia przystało!

 

Ilość biletów ograniczona!!! 

Bilety dostępne tutaj:
https://jwkomunikacja4.evenea.pl/
( w cenie dawka wiedzy inspiracji oraz pozytywnych emacji, miejsce siedzące, kolacja, napoje oraz atrakcje artystyczne)

Warunkiem uczestnictwa w evencie jest posiadanie zakupionego zaproszenia!
ewak

☛☛ Więcej info: priv lub pod tel.: 510 212 962 lub pod adresem e-mail: [email protected]

Kim są adresaci projektu #JejWysokośćKomunikacja?
Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, kadry kierowniczej i managerskiej, a także osób, które dopiero stawiaja swoje pierwsze kroki w biznesie. 

► Jaki jest jej cel?
Celem wydarzenia jest propagowanie biznesu budowanego na relacjach i pasji, podniesienie kompetencji zawodowych w zakresie komunikacj marketingowej, zwiększenie biznesowego doświadczenia przedstawicieli małych i średnich firm oraz startupów.

ZAPRASZAMY!

Laureatki programu „Kobieta Charyzmatyczna” otrzymają znaczny rabat. Wszelkich informacji udzieli Pani Ewa Kowacz. (tel.: 510 212 962 lub e-mail: [email protected])

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj