Ja mogę, to i Ty możesz!

0
2324

Być tu i teraz

Olga Kozierowska rozpoczyna akcję #JAmogę! Dołącz do niej i przekaż dalej pozytywną energię. Sprawdź, jak to zrobić.

Kiedyś towarzyszyło mi wiele negatywnych przekonań na temat własnych możliwości. Nawet kiedy czegoś bardzo pragnęłam, to zamiast coś w tym kierunku zrobić, zakładałam, że nie warto próbować, że to przecież nie dla mnie, że nie jestem wystarczająco dobra, że i tak mi się nie uda.

Myśląc w  ten sposób, zabijałam własną ciekawość. Zabita ciekawość do piachu zabierała możliwości. W efekcie potencjalne „lepsze” „szczęśliwsze” „większe” „bardziej opłacalne” przechodziło mi koło nosa. Ile to razy żałowałam, że czegoś nie spróbowałam, że nie podjęłam wyzwania. To chyba o tysiąckroć większy żal, niż ten powodowany zrobieniem czegoś nie tak.

Na szczęście, w pewnym momencie się przebudziłam. Zrozumiałam, że sama dla siebie jestem ograniczeniem. Wierząc, że mogę to zmienić, przeczytałam setki książek, brałam udział w seminariach, próbowałam własnych sposobów. I oto rozwiązanie okazało się być bardzo proste:

Być tu i teraz, nie przypisując wydarzeniom znaczeń. Próbując, a nuż się uda.

W momencie, gdy udało się po raz pierwszy i spełniłam swoje pierwsze małe marzenie, zapragnęłam sprawdzić, czy z kolejnym też się uda. Apetyt rósł w miarę jedzenia. Zdrowy apetyt na to, by móc więcej, próbować częściej, wierzyć bardziej.

Jeżdżąc po Polsce i spotykając się z tysiącami kobiet, zdałam sobie sprawę, że tak wiele z nas w siebie nie wierzy. Rezygnuje zanim spróbuje. Chcąc pokazać im, że mogą więcej, niż zakładają, że mogą, stworzyłam cykl 90-minutowych Power Show i oto coraz więcej pań zaczęło do mnie pisać, że zmienia się ich życie, bo zaczynają kwestionować swoje negatywne przekonania i po prostu próbują swych sił. Dziś, idąc za ciosem, przedstawiam Wam nasze nowe dziecko POZYTYWNY ZRYW – AKCJĘ #JAmogę.

Akcja ta ma na celu zarażanie kobiet pozytywną energią. Obudzenie w nich woli zawalczenia o życiowe szanse, których do tej pory nie wykorzystywały, bo się bały własnych wyobrażeń.

Dołączcie do AKCJI #JAmogę i przekażcie pozytywną energię!

JAK TO ZROBIĆ?

Manifest ma w sobie siłę! Kiedy już go nagrasz, zobaczysz, że otworzysz się na to, co nowe. Z entuzjazmem i z ciekawością przystąpisz do działania w imieniu realizacji własnych potrzeb.

Możesz więcej , niż myślisz, że możesz!

Kiedy to odkryjesz, świat stanie przed Tobą otworem.

Dołącz do akcji #JAmogę!

***

Wydrukuj kartkę NIE MOGĘ/MOGĘ. Znajdziesz ją TUTAJ.

***

Każdy, kto weźmie udział w akcji, wrzuci swój film na Facebooka lub Instagram i oznaczy #JAmogę, może wygrać bilety na finał POWER SHOW 19 listopada (www.powershow.pl) lub radiowy mentoring, którego owocem będzie Twój „elevator speech” nagrany w studiu Zet Chilli.

Więcej informacji znajdziesz w tekście: Rozpoczynamy akcję #JAmogę

Regulamin akcji znajdziesz TUTAJ.

ja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj