HOUSE OF PAIN na scenie 23 Przystanku Woodstock

0
1691

House Of Pain (USA) obecnie świętuje dwudziestopięciolecie hitu „Jump Around”. Artyści reaktywowali zespół i wyruszają w jedyną w swoim rodzaju wspólną trasę koncertową! 

 

W 2017 roku Everlast, Danny Boy i DJ Lethal reaktywowali zespół i zamierzają wyruszyć w światową trasę koncertową, by w ten sposób uczcić dwudzieste piąte urodziny swojego flagowego przeboju! Podczas koncertów publiczność na pewno usłyszy też inne hity zespołu, takie jak m.in. „Shamrocks and Shenanigans”, czy „Put on Your S**t Kickers”.

Trudno jest uwierzyć że ci awanturniczy Amerykanie irlandzkiego pochodzenia rozpoczęli swoją przygodę z muzyką w 1991 roku! W przeciągu ponad 20 lat muzycy utrzymywali bardzo mocną pozycję na rynku. Zarówno wspólnie nagrane utwory, jak i solowe osiągnięcia członków zespołu, wspięły się na szczyt listy przebojów Billboardu! Wydając swój debiutancki album, House Of Pain odmienili na zawsze oblicze muzyki hiphopowej. Krążek wielokrotnie pokrył się platyną, a „Jump Around” stał się ich sztandarowym przebojem i jednym z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych utworów hiphopowych. 

 
Po latach, House Of Pain są gotowi na to, by znów odcisnąć piętno na współczesnej muzyce! Ruszają w światową trasę koncertową i zamierzają zagrać dla niecierpliwie wyczekującej ich powrotu publiczności od Kalifornii po Moskwę! Jednym z przystanków na ich trasie będzie 23. Przystanek Woodstock!
 
Przystanek Woodstock to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych. Jego tegoroczna edycja odbędzie się w terminie 3-5 sierpnia 2017 roku w Kostrzynie nad Odrą (woj. lubuskie). Na 4 scenach zaprezentuje się kilkudziesięciu wykonawców z Polski i ze świata. Wystąpią m.in. Amon Amarth, Trivium, Orange Goblin, Kyle Gass Band, The Exploited, The Qemists, Nothing But Thieves, Slaves, Prong, Wilki,The Bloody Beetroots, Łąki Łan, Tabu, Blues Pills, Dub Inc., Mando Diao, Clock Machine, Frank Turner & The Sleeping Souls, Annisokay, Molotov Jukebox i House Of Pain.

Oficjalna strona Przystanku Woodstock: www.woodstockfestival.pl.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj