CZAT Z PREZYDENTEM MIASTA ŻORY

0
1600

Już w najbliższą środę mieszkańcy Żor i wszystkie osoby zainteresowane życiem naszego miasta będą mogły zadawać pytanie Waldemarowi Socha, Prezydentowi Miasta Żory podczas internetowego czatu. Zachęcamy do publikacji informacji o tym ciekawym przedsięwzięciu. W załączeniu przesyłam grafikę do wykorzystania. Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

Masz pytanie do Prezydenta Miasta? Zadaj je na czacie!

Jak postępują inwestycje realizowane w naszym mieście? Jakie plany rozwoju na najbliższe lata mają władze Żor? Co zmieni się u nas w najbliższej przyszłości? O te i wiele innych spraw będzie można zapytać Waldemara Sochę, Prezydenta Miasta Żory podczas „Czatu z Prezydentem”.

 

Waldemar Socha, Prezydent Miasta Żory już po raz kolejny zaprosi mieszkańców miasta do rozmowy za pośrednictwem czatu. Internetowy „Czat z Prezydentem” to doskonały sposób, by bez konieczności wychodzenia z domu zadać pytania dotyczące funkcjonowania naszego miasta bezpośrednio Prezydentowi i bardzo szybko uzyskać na nie odpowiedź.

 

„Czat z Prezydentem” zaplanowano na środę 21 czerwca w godzinach od 17:00 – 20:00. Pytanie będzie można zadawać poprzez stronę internetową . Zapraszamy mieszkańców do aktywnego udziału w tym przedsięwzięciu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj