To już ostatni dzień by wesprzeć cel 26. Finału WOŚP w Internecie

Date:

Share post:

To już ostatni moment by wpłacić darowiznę i otrzymać spersonalizowane podziękowania od Jurka Owsiaka!

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, emocje i kurz po letniej zadymie w środku zimy powoli opadają, wciąż jednak można wesprzeć cel tegorocznego Finału, jakim jest wyrównanie szans w leczeniu noworodków.

Czerwone serduszka, rozdawane przez wolontariuszy, można zobaczyć jeszcze przez wiele miesięcy po finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Są przyklejone na plecakach, kurtkach, portfelach – noszone z dumą przez osoby, które wpłaciły pieniądze na rzecz WOŚP, przyczyniając się do poprawy jakości leczenia dzieci oraz osób starszych na terenie całej Polski.

W tym roku, aby jeszcze bardziej docenić swoich darczyńców, Orkiestra poszła o krok, a nawet o sto kroków dalej – tradycyjne serduszka zostały z nami, ale nie są już jedyną formą wyrazu wdzięczności.

To już ostatni moment by wpłacić darowiznę na cel 26. Finału WOŚP. Swoje wpłaty można przekazywać do dziś, do końca dnia. Każdy przelew na rzecz Fundacji, dokonany przez aplikację mobilną lub za pośrednictwem strony do wpłat (wplacam.wosp.org.pl), zostanie nagrodzony wideo z osobistym podziękowaniem od Jurka Owsiaka.

Każda wpłata na stronie wplacam.wosp.org.pl pomaga realizować cel Fundacji WOŚP, jakim jest ratowanie chorych osób oraz działalność na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej. To dzięki Wam Fundacja kupuje sprzęt medyczny i realizuje swoje programy. Każda wpłata przekazana za pomocą strony ma ogromny sens i za każdą Fundacja z całego serca dziękuje!

 

Wpłać darowiznę!

 

Żeby przekonać się, co do powiedzenia ma Wam Jurek Owsiak, wystarczy wpłacić na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dowolną, choćby niewielką kwotę na stronie wplacam.wosp.org.pl lub przez aplikację mobilną.

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to ciesząca się największym zaufaniem społecznym organizacja pozarządowa w Polsce. Założona została w 1993 roku i od tego czasu co roku, w drugą niedzielę stycznia, organizuje zbiórkę pieniędzy, która nazywa się Finałem WOŚP. Za zebrane środki Fundacja WOŚP kupuje i przekazuje w darze szpitalom dziecięcym w Polsce najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Dziś sprzęt zakupiony przez WOŚP jest podstawą nowoczesnego wyposażenia wszystkich szpitali, w których leczy się dzieci w Polsce. W ciągu poprzednich 25. Finałów WOŚP Orkiestra zebrała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 825 mln PLN.

26. Finał WOŚP odbył się 14 stycznia 2018, a jego celem było pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. W drugą niedzielę stycznia 120 tysięcy wolontariuszy kwestowało na rzecz WOŚP na ulicach nie tylko Polski, ale i kilkudziesięciu miast na całym świecie. Odbyło się wiele tysięcy koncertów, imprez, happeningów i organizowanych całkowicie oddolnie wydarzeń, a o godzinie 20:00 tradycyjnie niebo rozświetliło „Światełko do nieba” – happening będący punktem kulminacyjnym całodziennej akcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

spot_img

Related articles

Międzynarodowa Konferencja walentynkowo-biznesowa Grupy Charyzma i Powołanie 2024

W dniach 8 i 9 lutego w największym salonie Lexusa w Europie mającym swoją siedzibę w Krakowie odbyła...

IX Walne spotkanie Stowarzyszenia Kobiet Charyzmatycznych

9 i 10 lipca odbyło się walne spotkanie Stowarzyszenia Kobieta Charyzmatyczna w Katowicach, w Fundacji Pomocy Dzieciom „Ulica"...

Rockandrollowe miejsce z duszą i tradycją

Rozmowa z Sebastianem Fydą – właścicielem i Anną Chudzik – menadżerką Leśniczówki Rock & Roll Cafe na temat wyzwań związanych z prowadzeniem...

Wyższa Szkoła Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej – od 20 lat dbają o najwyższą jakość kształcenia

Rozmowa z Romanem Szopą – Wicekanclerzem Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej, odznaczonym „Odznaka Honorowa za Zasługi...