CHRISTMAS CUP w piłce ręcznej

0
2664

Ruszyła sprzedaż biletów na turniej piłkarzy ręcznych we Wrocławiu

 

W świątecznej przerwie między Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem, w dniach 28-29 grudnia w Hali Stulecia we Wrocławiu odbędzie się Międzynarodowy Turniej Piłkarzy Ręcznych Christmas Cup, w którym wystąpi Reprezentacja Polski. Rywalami brązowych medalistów mistrzostw świata będą Czechy, Ukraina oraz Iran i będzie to jeden z ostatnich etapów przygotowań naszej drużyny do Mistrzostw Europy, które w styczniu odbędą się w Gdańsku, Katowicach, Krakowie oraz we Wrocławiu.

400x200

Od dzisiaj można kupować bilety na turniej, który będzie ostatnią szansą dla kibiców, aby przed EURO 2016 zobaczyć w Polsce naszą drużynę. Jednocześnie będzie to pierwszy od siedmiu lat występ polskich piłkarzy ręcznych we Wrocławiu. Bilety są dzienne tzn. uprawniają do oglądania obu meczów rozgrywanych tego samego dnia i zostały podzielone na 3 kategorie cenowe, ceny zaczynają się od 29 złotych (Kat.2 – 39 zł, Kat.1 – 59 zł). Sprzedaż jest prowadzona za pośrednictwem strony www.ebilet.pl.

Turniej rozegrany zostanie w formule pucharowej, 28 grudnia odbędą się półfinały, w których Czechy zagrają z Iranem (godz.17.30) a Polska zmierzy się z Ukrainą (godz.20.00). Następnego dnia zwycięzcy zmierzą się w finale natomiast pokonani zagrają o 3 miejsce.

PLAN TURNIEJU:

28 grudnia

17.30 – Czechy – Iran

20.00 – Polska – Ukraina

29 grudnia

17.30 – mecz o 3 miejsce

20.00 – FINAŁ

Turniej będzie jednym z ostatnich sprawdzianów formy Reprezentacji Polski przed Mistrzostwami Europy, które odbędą się w Polsce w dniach 15-31 stycznia przyszłego roku. Trwa sprzedaż biletów na EURO 2016, która prowadzona jest za pośrednictwem portalu ebilet.pl. W fazie wstępnej Polacy zagrają w Krakowie z Francją, Macedonią i Serbią z kolei we Wrocławiu rywalizować będą Niemcy, Hiszpanie, Szwedzi oraz Słoweńcy.

700x1000

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj