Bijemy rekord w Spodku !

0
2183

 

Już w niedzielę 9 kwietnia dojdzie do wyjątkowego spotkania w Spodku. W rywalizacji o 9. miejsce w PlusLidze siatkarze GKS-u podejmą ONICO AZS Politechnikę Warszawską. Dla obu drużyn będzie to ostatni mecz w sezonie 2016/17.

Z tej okazji  organizatorzy przygotowali dla kibiców wyjątkową atrakcję, jaką będzie próba pobicia rekordu Polski w największej ilości odbić piłki siatkowej oburącz sposobem dolnym w systemie jedna osoba po drugiej.Bicie rekordu rozpocznie trener GieKSy Piotr Gruszka, a do akcji będzie mógł przyłączyć się każdy. Aby wziąć udział w wydarzeniu, które będzie miało miejsce po meczu, trzeba wziąć ze sobą do Spodka odzież i obuwie sportowe, a tuż po zakończeniu spotkania zgłosić się do organizatorów. Aby pobić rekord Polski, należy odbić piłkę przynajmniej 100 razy.Bilety na mecz w Spodku są już do nabycia. Wejściówki można kupować za pośrednictwem strony kupbilet.pl, we wszystkich

salonach „EMPIK” oraz w sklepie „Strefa GieKSy”. Ceny biletów na to spotkanie wynoszą: 20 zł (normalny), 10 zł (ulgowy) oraz 40 zł (rodzinny).

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj