Bal Charytatywny Stowarzyszenia Kobieta Charyzmatyczna na rzecz Kai Czerwińskiej

0
4779

W sobotę 16 lutego w Polskim Komitecie Olimpijskim w Warszawie odbył się Bal Charytatywny na rzecz Kai Czerwińskiej. Cel, jaki mu przyświecał, to zbiórka pieniędzy na rehabilitację sześcioletniej dziewczynki, która choruje na neuroblastomę. Podczas wydarzenia celebrowano również kolejną rocznicę istnienia Stowarzyszenia Kobieta Charyzmatyczna.

Bal Charytatywny na rzecz Kai Czerwińskiej

Już od godziny 18:00 przybyli na to wydarzenie goście mieli możliwość zwiedzenia Muzeum Sportu. Godzinę później rozpoczęło się oficjalne otwarcie wernisażu uznanej malarki – Elżbiety Murawskiej, który trwał także w trakcie balu.

O 19.30 nadszedł czas na przywitanie gości przez prowadzące wieczorną ceremonię Beatę Sekułę, Redaktor Naczelną Magazynu Why Story i Prezes Stowarzyszenia Kobieta Charyzmatyczna oraz Anikę Strzelczak-Batkowską – Zastępcę dyrektora Biura Marketingu i Promocji TVP. Za obecność przybyłych na Bal podziękowali również Rodzice Kai Czerwińskiej, na rzecz której zorganizowano to wydarzenie.

Podczas wieczoru zostały przyznane dyplomy Lider z Powołania oraz Kobieta Charyzmatyczna: Panu Łukaszowi Kozarskiemu – Założycielowi Centrum Rehabilitacji MESIR w kategorii: Lider w medycynie oraz sporcie, Pani Katarzynie Kowalik – Mistrzyni Europy w fitnessie i trenerce personalnej w kategorii Kobieta w sporcie, w kategorii Kobieta w dyplomacji oraz Marcie Kuszakiewicz, wokalistce oraz trenerce słuchu i głosu w kategorii Kobieta w sztuce oraz Kobieta społeczna.


W czasie balu został odczytany list od Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika. O 20.00 goście przybyli na bal zostali uraczeni kolacją przez Diamond Catering, mogli przy tym spróbować mołdawskich win ufundowanych i sprowadzanych przez Firmę Pomowin.

O godzinie 20.30 odbyło się losowanie prezentów i usług gości balu. Kolejno przyszedł czas na pokazy oraz warsztaty taneczne przeprowadzone przez tancerzy ze Studia Tańca Arthur Murray.

Poprzedziły one licytację na rzecz Kai Czerwińskiej: obrazu Elżbiety Murawskiej, koszulki Marcina Gortata, pobytu w Leśnym SPA w Krakowie, książki i płyty autorstwa Anny Dymnej oraz torebki La TEZZA.

Na balu pojawiło się również wiele innych atrakcji. Odbył się pokaz artystycznych nakryć głowy marki Lallu Chic zaprojektowanych przez Hannę Bulczyńską. Corner tej marki dostępny był przez większą część imprezy i budził ogromne zainteresowanie wśród uczestniczek Balu.

Równie duże zainteresowanie wzbudził pokaz znanych nie tylko w Polsce torebek marki La TEZZA Joanny Kruczek.

Oprócz Wirginii Szmyt (Dj Wiki) gwiazdą wieczoru była Marta Kuszakiewicz, piosenkarka oraz ekspertka w dziedzinie głosu i oddechu. Odbyła się także licytacja sukni marki Louve Edyty Podkulskiej, w której wystąpiła prowadząca bal Beata Sekuła, Redaktor Naczelna Magazynu WHY Story. Bal zakończyła zabawa taneczna, gdzie do późnych godzin nocnych goście bawili się przy rytmach wspomnianej wcześniej Dj Wiki oraz jej asystenta Krzysztofa Barszcza.

Olga Wilińska Członkini Stowarzyszenia Kobieta Charyzmatyczna

Organizatorami wydarzenia byli: „WHY” Media Group, Stowarzyszenie Kobieta Charyzmatyczna oraz Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie.

Patronat honorowy objął Marszałek Mazowsza Pan Adam Struzik oraz Gmina Lesznowola.

Patronat Merytoryczny nad balem sprawował: Europejski Klub Biznesu Polska, International Coach Federation Poland oraz Fundacja Śląskie Anioły.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Magazyn WHY Story , Radio Kolor, Głos Seniora oraz TV Sfera.

Patronami byli również: Firma Alles, E-kiosk S.A., Accor Hotels.

Magdalena Jasińska

Tomasz Czarnecki

zdjęcia- Marcin Peranowski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj