9. EUROPEJSKI KONGRES MŚP – SMART SAFE SOLUTIONS

0
1361

W dniach 16-18 października 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się największe i najważniejsze wydarzenie dla małych i średnich przedsiębiorców nie tylko z Polski, ale i Europy oraz świata.

Wydarzenie organizowane przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach od ośmiu lat, co roku staje się coraz skuteczniejszą platformą dialogu, wymiany wiedzy i poglądów oraz doświadczeń między przedstawicielami świata biznesu, nauki i samorządu. Taka jest właśnie idea Kongresu: Biznes – Nauka – Samorząd – Razem dla Gospodarki, która przyświeca wydarzeniu od samego początku i stanowi fundament działania.

Głównym celem Kongresu jest ukazanie wizerunku małych i średnich firm jako przedsiębiorstw, które w głównej mierze tworzą polską gospodarkę, oraz jednocześnie są podmiotami innowacyjnymi, które aspirują do ciągłego rozwoju, wymiany doświadczeń podbijając nie tylko rynek polski, ale również rynki zagraniczne.

Za sprawą przychylności współgospodarzy Kongresu, Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Wojewody Śląskiego, Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii w ciągu trzech dni Kongresu Katowice staną się sercem przedsiębiorczości, a Metropolia wypełni się przedstawicielami świata biznesu nie tylko z Polski.

Program 9. edycji jest wyjątkowo bogaty, a lista prelegentów obfituje w znane nazwiska. Hasło przewodnie Kongresu SMART – SAFE – SOLUTIONS, nawiązuje do obecnie panującego trendu oraz głównego pytania, na które odpowiedź poznamy podczas wydarzenia – Dzięki jakim innowacjom, inteligentnym i zarazem bezpiecznym rozwiązaniom sektor MŚP może zapewnić sobie stały, zrównoważony rozwój na rynku oraz odgrywać znaczącą rolę w gospodarce europejskiej i światowej? To bardzo skomplikowana, składająca się z wielu elementów kwestia.

W zdefiniowaniu rozwiązań pomagać będą merytoryczni, biznesowi, instytucjonalni i strategiczni partnerzy wydarzenia m.in. Powiatowe Urzędy Pracy Województwa Śląskiego, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Bank PEKAO, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska, Grupa Lotos oraz wielu innych.

Tradycyjnie całość Kongresu dopełnią Targi Biznes Expo, które stanowią wyjątkową przestrzeń wystawienniczą połączoną ze strefą prezentacji, networkingu oraz eksperckich porad.

Rangę wydarzenia potwierdzają przyznane w tej edycji patronaty honorowe: Patronat Honorowy Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, Patronat Honorowy Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina, Patronat Honorowy Biura Rzecznika MŚP, Honorowy Patronat Marszałka Województwa Opolskiego Andrzeja Buły, Honorowy Patronat Ministra Spraw Zagranicznych Jacka Czaputowicza oraz Parlamentu Europejskiego. Do grona partnerów i patronów wydarzenia dołączył szereg znanych renomowanych firm organizacji pozarządowych oraz mediów z całego kraju i zza granicy.


Więcej informacji oraz bezpłatna rejestracja na: www.ekmsp.eu.

Organizator: Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach

Współgospodarze: Województwo Śląskie, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, Miasto Katowice, Wojewoda Śląski

Współorganizatorzy: Politechnika Śląska, Województwo Małopolskie, Uniwersytet Śląski

Patronat honorowy: Honorowy Patronat Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego

Honorowy Patronat Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina
Honorowy Patronat Ministra Spraw Zagranicznych Jacka Czaputowicza
Honorowy Patronat Marszałka Województwa Opolskiego Andrzeja Buły


Wydarzenie objęte Patronatem Honorowym Biura Rzecznika MŚP
Wydarzenie odbędzie się pod Patronatem Parlamentu Europejskiego

Linki do wydarzeń:
Europejski Kongres MŚP: https://tiny.pl/tfghx
Targi Biznes Expo: https://tiny.pl/tf51c
Samorząd Wspiera MŚP: https://tiny.pl/tf9d6

Obserwuj w Social Mediach: KongresMSP
Facebook LinkedIn Instagram…….Twitter…….YouTube

Oficjalne #TAGI:
EKMŚP 2019 | Targi Biznes Expo | Samorząd Wspiera MŚP

EKMSP2019 #KongresMSP #9EKMSP #KongresKatowice2019

smart #safe #solutions #Nauka #Biznes #Samorzad

RIGKatowice #Katowice #Metropolia

TBE2019 #StrefaPrezentacji #StrefaExperta #Networking #B2B

SamorzadWspieraMSP #LiderMSP #RazemDlaGospodarki

Informacji na temat Europejskiego Kongresu MŚP udziela:
Ewa Kowacz | tel.: 510 212 962 |mail: [email protected]

Biuro Prasowe Europejskiego Kongresu MŚP:
Agnieszka Skowronek | tel.: 577 012 223|mail: [email protected]
Patrycja Sopalska | tel.: 500 200 904|mail: [email protected]

Patronat medialny nad wydarzeniem objął Magazyn Why Story:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj