Zielona Góra – Konferencja prasowa podsumowująca przygotowania do 23. Przystanku Woodstock.

0
1710

Już 20 lipca (czwartek) o godz. 12:00 w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze odbędzie się konferencja prasowa poświęcona tegorocznej edycji Festiwalu Przystanek Woodstock.

artykul

Na wydarzenie prowadzona jest obowiązkowa akredytacja w Bazie mediów WOŚP.

Konferencję poprowadzi Jerzy Owsiak. Wezmą w niej udział: Elżbieta Anna Polak – Marszałek Województwa Lubuskiego, przedstawiciel Miasta Kostrzyna nad Odrą oraz sponsorzy i partnerzy 23. Przystanku Woodstock.

W czasie konferencji poruszone zostaną sprawy związane z pracami przygotowawczymi do tegorocznej edycji festiwalu. W szczególności omówione zostaną zasady organizacji bezpieczeństwa.

23. Przystanek Woodstock odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą w województwie lubuskim.

W Bazie Mediów za pomocą której można akredytować się na wydarzenie, znajdziecie sporo informacji związanych w tegoroczną edycją festiwalu.

Orkiestrowe Wieści

 

unnamed

Zamknięta przestrzeń powietrzna nad Woodstockiem
 
Zgodnie z informacją od Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, w dniach 31 lipca – 7 sierpnia przestrzeń powietrzna nad 23. Przystankiem Woodstock zostanie zamknięta. Oznacza to całkowity zakaz używania dronów nad terenem festiwalu, niezależnie od ich masy.
 
 
 
 
 

unnamed

Woodstock dla dzieci
 
Na 23. Przystanek Woodstock możena przyjechać całymi rodzinami, również z najmłodszymi pociechami, należy jedynie przestrzegać paru zasad i odpowiednio się przygotować. Nas ogromnie cieszy, że Woodstock jest miejscem międzypokoleniowymi ponad podziałami.
 

 

 
 

 

 

unnamed

Sfotografuj się w namiocie Ricoh!
 
Jak co roku, w namiocie Ricoh (tuż obok Dużej Sceny) będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i zostać częścią fotograficznej historii Przystanku Woodstock. Dodatkowo w specjalnej strefę będzie można własnoręcznie przetestować aparat Ricoh Theta i odkryć siłę sferycznej fotografii.
 

 

 
 

 

 ricoh
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj