Zatrudnianie niepełnosprawnych

0
3476

Optymalizacja PFRON

Szukasz sposobu na optymalizację zatrudnienia i oszczędności w Firmie? Chciałbyś budować pozytywny wizerunek i dać zatrudnienie osobom niepełnosprawnym? Interesuje Cię odpis PFRON?

Optymalizacja zatrudnienia i kosztów PFRON to obniżenie kosztów firmy związanych z obowiązkową wpłatą na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz pozyskanie dotacji przeznaczonych na zatrudnianie osób niepełnosprawnych.

Optymalizacja kosztów PFRON- korzyści dla Twojej Firmy:

  • Znaczne oszczędności – zatrudniając osoby niepełnosprawne obniżasz obowiązkowe składki na PFRON. W firmie zatrudniającej 100 osób nawet 100 000 zł w skali rocznej może zostać w firmie!

  • Oszczędność czasu – przeprowadzimy Twoją firmę przez wszystkie etapy procesu: audyt organizacyjny, analizę stanowisk pracy, rekrutacje, składanie wniosków oraz zapewnimy wsparcie nowym pracownikom. Możesz całkowicie skupić się na działalności Twojej firmy!

  • Zmotywowani pracownicy – firma otrzymuje wartościowych i niezwykle zaangażowanych pracowników, dzięki czemu zwiększa się jej wydajność.

  • Pozytywny wizerunek – zatrudniając osoby niepełnosprawne budujesz wizerunek firmy wrażliwej społecznie i zyskujesz dla niej przychylność.

Optymalizacja kosztów PFRON – bezwzględnie warto, gdy:

  • Twoja firma zatrudnia mniej niż 25 osób – możesz skorzystać z dofinansowania do wynagrodzenia pracownika.

  • Twoja firma zatrudnia więcej niż 25 osób – obniżasz obowiązkowe składki na PFRON i korzystasz z dofinansowań do wynagrodzeń oraz zwrotu kosztów przystosowania stanowiska pracy w wysokości do 60 000 zł

  • Poszukujesz pracowników z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności – szybko dostarczymy Ci odpowiednich kandydatów.

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez firmę SMG/KRC na zlecenie Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji i Międzynarodowej Organizacji Pracy – aż 83% pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne ma dobre doświadczenia w tym zakresie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj