Zaproszenie na webinar od naszej Charyzmatycznej Liderki Iwony Suchomskiej pt. „Jak skutecznie zawnioskować o pomoc z tarczy antykryzysowej!” – wtorek, godz. 12

0
1561

Keystone Consulting wraz z Kancelarią Radców Prawnych GDBD, zapraszają Państwa do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze, który poprowadzi Ewa Badowska-Domagała, radca prawny.
Webinar odbędzie się  7 kwietnia 2020 roku o godzinie 12:00.

Trwający stan epidemii, wywołanej COVID-19, spowodował niepewność biznesu i nagły spadek przychodów w firmach. Jednym z najistotniejszych pytań i wyzwań, przed którymi stanęli obecnie przedsiębiorcy jest pytanie: „jak przetrwać ten trudy okres i na jaką pomoc ze strony państwa mogę liczyć?” Sytuacje kryzysowe w firmie wymagają odpowiedzialnych i zgodnych z prawem decyzji dotyczących pracowników.  Tarcza antykryzysowa daje przedsiębiorcom różne możliwości i instrumenty, mające na celu ochronę miejsc pracy, ale by mogli z nich skorzystać muszą spełnić określone wymagania prawne. Przepisy Tarczy antykryzysowej oraz zamieszczone na stronie gov.pl dokumenty nie rozwiewają wszystkich wątpliwości kto i z jakim skutkiem oraz z jakimi konsekwencjami dla firmy może otrzymać pomoc. Podjęcie trafnych decyzji i wdrożenie rozwiązań jest konieczne szybko, bez wykonywania długotrwałych analiz prawnych.  

 Zapraszamy na webinar, podczas którego radca prawny Ewa Badowska – Domagała z kancelarii GDBD wyjaśni w przystępny i usystematyzowany sposób:

  • Z jakich rozwiązań Tarczy może skorzystać przedsiębiorca
  • Jakie warunki musi spełnić by skorzystać z każdego z nich
  • Czy można skorzystać z jednego czy z kilku instrumentów
  • Jakie kroki i w jakim terminie musi podjąć przedsiębiorca, by wdrożyć dane rozwiązanie i jak wnioskować o przyznanie pomocy
  • Od kiedy i na jaki czas jest przewidziana pomoc
  • Co po ustaniu kryzysu

Ewa Badowska – Domagała – radca prawny/partner w Kancelarii Górnicki Durowicz Badowska-Domagała sp. p. Mecenas Ewa Badowska-Domagała specjalizuje się w prawie pracy i prawie ochrony środowiska. Wspiera działy HR przedsiębiorców w restrukturyzacjach zatrudnienia i relacjach ze związkami zawodowymi poprzez doradztwo w zakresie scenariuszy prawnych planowanych zmian, negocjacji ze stroną społeczną i przygotowywania formalnych dokumentów. Prowadzi warsztaty dla kadry zarządzającej z komunikacji zmian w zakresie prawa pracy. Wspierała w obszarze prawnym kilkudziesięciu pracodawców dokonujących zmian struktury zatrudnienia.  Publikuje artykuły i z pasją prowadzi warsztaty z prawa pracy i prawa ochrony środowiska. 

Aby wziąć udział w webinarze wystarczy się zarejestrować, klikając niżej ZAREJESTRUJ SIĘ.

 ZAREJESTRUJ SIĘ

Zachęcamy do szybkich zapisów, liczba miejsc jest ograniczona.

Do zobaczenia!

Jeśli Twój program pocztowy nie pozwala na uruchomienie linków zewnętrznych, skopiuj poniższy link i wklej go w pasek adresu przeglądarki:

https://keystoneconsulting.clickmeeting.pl/jak-skutecznie-zawnioskowac-o-pomoc-z-tarczy-antykryzysowej/register?_ga=2.236052610.2081940416.1585809079-183478028.1585809079

Zapraszamy serdecznie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj