tianDe – kosmetyki ekologiczne oraz produkty prozdrowotne

0
1212

Korporacja piękna i zdrowia TianDe została założona w 2007 roku w Rosji. Inspiracją dla twórców Korporacji były kraje Azji Wschodniej. Wielowiekowa tradycja starożytnych Chin i Tybetu oraz filozoficzne i duchowe tradycje tych terytoriów – stały się podstawą koncepcji TianDe. W Polsce marka zaistniała w ostatnim kwartale 2011 roku.

Równie ważną rolę dla marki TianDe odgrywa Ałtaj. Ten fantastyczny obszar z mnóstwem sakralnych zabytków i innych pięknych, magicznych miejsc – stał się poniekąd małą ojczyzną Korporacji. To właśnie tu, w jednym z najpiękniejszych i najbardziej przyjaznych dla środowiska zakątków naszej planety, dziś znajduje się miejsce, z którego TianDe czerpie surowce i komponenty niezbędne do produkcji swoich wyjątkowych kosmetyków.

Jesteśmy bowiem przekonani, że w przyrodzie znajduje się wszystko to, co sprawia, że człowiek jest pełen zdrowia i piękna. Właśnie dlatego – tworząc produkty TianDe – wykorzystujemy unikatowe składniki naturalne. By maksymalnie zachować ich właściwości i oddać w ręce Człowieka produkt dopracowany i doskonały, staramy się wykorzystywać w produkcji najbardziej zaawansowane technologie. Produkcja całego asortymentu Korporacji jest zgodna z międzynarodowymi normami i standardami jakości ISO 9000-2001 oraz GMP.

Na dzień dzisiejszy, produkcja TianDe obejmuje 32 kraje świata. M.in. w Polsce, Rosji, Czechach, na Łotwie, Ukrainie, Białorusi, w Kazachstanie – działa ponad 1000 Centrów Serwisowych oraz Dystrybucyjnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj